0 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela önce corba sonrA ana yemk mi yersiniz yok sa karstrmisiniz ?

Ben hepsini koyarım sofraya bi ondan bı ondan yerm sirayla yemek zevk vermiyor bana:))

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok kız allah ne verdiyse dalarım :D

-Reklam-
0 oy
(17,849 puan) tarafından
Ayni seninki gbi dizerim hepsini bi ondan bi ondan oooh .d
tarafından
Bende arabası var yicem çocuklar uyusa:)
(17,849 puan) tarafından
Tam yozgatli taaam :*
tarafından
Taammm dibine gadar:))
(17,849 puan) tarafından
:D hahahahah seviliyon gardaş
tarafından
Sende ayseeem♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Evet bizde hep sırayla öyle alıştık :)
0 oy
(964 puan) tarafından
Once çorba iceriz muhakkak yazın cok nadirdir ama kışın çorbasız başlamam yemeğe  :)
0 oy
(48,709 puan) tarafından
ben bildigin corba gibi yerim tatli varsa arada tatlida yerim en son tuzlu yerim hatta yemek yerim ustune bi daha corba içerim ☺️
tarafından
Kız benimki yedirir yada sırasıyla yeriz önce ben yerim oncocuga bakar yada o yer ben çocuğa bakarım öyle :))
(48,709 puan) tarafından
sende iki cocuk var ama abide kucuk daha. bizimde ela kucukken cok yardim ediyodu adam emekliye ayrildi resmen gecen gun dedim insan oyuncaklari toplar bari nasilsa yine dagilcak dedi. dün eve geldim oyuncaklar dağınık bende onun oturduğu yere koydum oyuncakları ☺️
tarafından
Bikiyir kız onlar şimdi oğluma veriyorum kaşığı kendi kendine döküp saçıp yiyor bıktım çünkü öğrensin artık:))
(48,709 puan) tarafından
elada kendi.yiyoda ben yedirmezsem.doydum eline saglik deyip kalkiyo cadı
tarafından
Ahah benimki o.kivama.gelmedi daha
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Sirasiyla yeriz :D Yedigimi eritmem lazim mutfaga gidip tekrar tabak doldur getir kendime eziyet :D

0 oy
tarafından
Ilk çorba iceriz eşimin tarafı hep orta dan yer ben öyle yiyince midem çorba gibi hissediyorum sıra ile yerim hep
0 oy
(887 puan) tarafından

Önce çorba 

Sonra yemek ve yanındaki pilava kaşık daldırıp salatayla devamını getiririm ayy acıktım senin yüzünden ben gidip yemek yecem dayanamıyorum :P

0 oy
tarafından
Önce çorba yerdim baktim doyuyorum yemeğim öylece kalıyor ani bir karar verdim birlikte yiyorum 
tarafından
Bu zevkten mahrum kalma bak ana yemeğin aralarda çorba tat lezzeti gör bAci:)
tarafından
Artık öyle Allah ne verdiyse
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hepsini beraber koyarım ama çorba bitirmeden yemeğe başlayamıyorum alışkanlık olmuş galiba
0 oy
(2,371 puan) tarafından
Walla menüye gore mesela mantar pıyaz flnvarsa veya ypgurtlu bsey onları onceden koyarım yemegın yanında meze gibi bayılırım sulu yemekten cok oyle seylerı severm mesela mücveri biber eksilemesi kızartması osekışde koyarm corba corbadan snra kurufasulye pilv er hasladysam o .. mesela barbunya pilav tavuk yapym sureklı kalkmayım die onları koyarım esim cabuk yer ben corbayı ıcene kadar o yemiş olur bide büyük kızıma yedirmeye calsrm
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sıra sıra bende yimemm

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn sırayla  yerim ilk önce çorba sonra ana yemek
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Karıştırırım hatta yazın karpuz kavunda diliyoz ya yemek ortasında yemekden mutlu olurum :)
tarafından
Oooo vazgeclmezm benmde
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben hepsini bir anda yerim =)) ama eşim önce çorbasını içer sonra yemeklerden yer 
tarafından
Hiç sorma bizde de ayni:)
0 oy
(507 puan) tarafından
Eşime sırayla koyarım kendim hepsinden bı tabak alırım masaya bı ondan bı ondan yerim hatta bazen tatlı bile atarım :D Eşim ilk zamanlar şok geciriyodu alıştı artık ahahah
tarafından
Benmkide der nasi miden var diye bende derim sus üstüne ketcAp sıkar sende yerim derim:D o mide var sende dio haspam:)))
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Bizde sendeniz  ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Al sana +++++ o zamn:)
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Hepsini beraber koyarim sofraya corba once bitirim ama :) Surekli kalkarsam yediğimden bisi anlamiyom :D
tarafından
Yok bebem ben ana yemgn arasnda icerim ara ara:)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İnanki okuyana kadar bebekten dolayı mı diye düşünüyorum annelik iyice aklımı almış evet canım salatalar hariç hep sırayla 
tarafından
Kötümü yazmissm kız:)
(13,202 puan) tarafından
Yok kuz bebek durmaz da eşle dönüşünlü yenir ya ona gitti aklım
0 oy
tarafından
Biz tek cesitciyiz eşim görevde değilse ana yemek olur yoksa çorba salata çorba turşu gibi yada yemek salata gibi pilav cacık makarna salata ama eşim evdeyken çorba yemek salata tatlı haftada iki kere yaparım bittikçe öle hergun çeşit tatlı yapmam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 444 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (628 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 220 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 895 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,100 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...