0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (374 puan) tarafından
Gece gece aklima dustu yine cigerparem canim kizim 2019 nisan 9 unda 33 haftalik bebegim karnimda ölmüştü suni ile doğum yaptim bir kez olsun kucagima alamadan topraga verdim güzeller guzeli kizimi o anki psikoloji ile sakın bakma alma kucagina aklindan çıkmaz çok uzulursun senin uzulmeni istemiyoruz diye diye yapmadim almadim kucagima kizimi bir kez olsun kokusunu icime cekmedim demedim bir bakayım bir kucagima alayim ben nasıl bir anneyim ilk zamanlar yoktu bu pismanlik su an çok cok pismanim tamam dogru gerçekten öyle olsa dah a beter olacaktim biliyorum ne bilim anneyim ben anne nasıl diyorum nasıl bunu yaptim ben su an kendime o kadar çok kızıyorum ki anlatamam Rabbim kimsenin başına vermesin düşmanıma bile kimseye tattirmasin ben tatim ben yaşadım kimse yasamasin yüreğim yangin yeriydi sanki icim  o kadar çok yanıyordu ki arkadaslar anlatamam icim yaniyor diyenleri o aciyla benimki de yandiginda anladim nasıl bir şey olduğunu yürek yaram güzel kizim cennet kokulum Rabbim bizi cennette kavustursun inşallah Rabbim kalan saglarimiza hayirli omur versin inşallah 3 ay sonra hamile kaldim tekrardan 2020 nisan 13 ünde dogum yaptim sukurler olsun bir kizim oldu diger sene yine ayni vakitler kucagim doldu bin şükür ama ben hiç bir zaman neden Allah m demedim bile hiç bir zaman isyan etmedim sukrettim imtihandir dedim sabredin arkadaslar sabredin olmazlari bile olduran bir Rabbimiz var hamdolsun hayirli geceler arkadaşlar 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ağlayarak okudum. İmtihanın çok ağır geçmiş ama bak Allah gözünü yaşlı bırakmamış. Sağlıkla huzurla büyüt miniğini, cennette seni bekleyen bir melek var❤️
(374 puan) tarafından
Amin canim inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah sabir versin çok zor 
(374 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Bir melegin cennet kapisnda seni bekliyor neguzel.biride kolllarinda saglikla buyusun insallah.allah sabir versin cNm
(374 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım bende 20 haftalık bebeğimi erken doğum sebebiyle kaybettim daha çok yeni 1 ay oldu aklımdan hiç çıkmıyor o kadar zor bir durum ki bazen tekrar hamile kalsam biraz olsun acımı unutur diyorum bazen de bebeğime haksızlık ettiğimi düşünüyorum tekrar hamile kalmayı isteyerek 
(3,830 puan) tarafından
İnşallah canım saol
(371 puan) tarafından
Böyle düşünme canım yorumunu tesadüfen gördüm bundan 2.5 yıl önce 3 yaşında oğlumu kaybettim hep derdim ona haksızlık ederim yapamam onun üstüne başka çocuk sevemem diye ama Rabbim tekrar nasip etti
(3,830 puan) tarafından
İnşallah canım çok saol sizinde başınız sağolsun  çok üzüldüm.
(371 puan) tarafından
Rabbim bi daha yaşatmasın canim
(3,830 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım
(374 puan) tarafından
Eyvallah canim sagol
0 oy
(964 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin bakmaman bi yönde iyi de olmuş benim ablamın da 82 günlük oğlu vefat etmişti ablam kendi yıkadı morgda benim bile gözümün önünden gitmiyo o hali insan herşeye alisiyo ama unutmuyo 
(374 puan) tarafından
Oy kurban olurum analarin kalbi bazen tas diyorum biliyor musun her acıya dayaniyor Rabbim sabrını veriyor
(964 puan) tarafından
Aynen öyle valla Allahım dermansız dert vermesin insanoğlu herşeye alisiyo
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Çok zor çok üzüldüm kuzum benim yarısını okuyamadım bile Rabbim sabırlar versin sana inşallah 
(374 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Okuyunca seni benimde yavrum geldi aklima , bende 5 aylikken kaybettim bebegimi suni sanci ile saatlerce aci cektim senin gibi hic goremedim bakma dediler daha kotu olursun aklindan cikmaz toparlayaman kendini dediler ,bakmadim bakamadim yavrumu beyazlara sarmislar poşete koymuslar ,eve geldik esim kulagina ismini okudu aglaya aglaya kucucuk mezari var ,mezarina dahi gitmeye cesaret edemiyorum ,2 sene sonra bir evladim oldu 2 aylik simdi benim dogum gunumle ayni gun dogdu Rabbimin hediyesi oldu ,Her zaman sukur ettim hic isyan etmedim Verende Allah alanda Kimseyi Evladiyla sinamasin kurban oldugum
(374 puan) tarafından
Amin amin canim inşallah Allah bagislasin evladini allah bir daha yasatmasin insallah
(1,528 puan) tarafından
Amiin insallah canim ,cumlemizin yavrusunu
(374 puan) tarafından
Amin canim

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,050 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 925 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 534 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,171 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,097 cevap

34,502 kullanıcı

...