0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Arkadaslar gebelik testi yaptım bu akşam .. sonuç böyle silik sanki belkide yaniliyorum 29 Aralık'ta olmuştum adet .. Upload failed: [object Object]

image

5 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hem silik hemde bozuk gni başka bitane al sabah yap kuzum 
(12 puan) tarafından
Olabilir evet .. sevinmek istemiyorum hemen ❤️
(5,311 puan) tarafından
Rabbim gönlündekini en hayırlı zamanda nasip etsin cnm
(12 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Silik gibi sanki
(12 puan) tarafından
Amin Allah'ım razı olsun teşekkür ederim evet henüz 22 yaşındayım .. aşılama olmuştum daha önce tutmadı .. bir sıkıntım yok sadece bende tiroid rahatsızlığı var maalesef yavaş çalışıyor .. doktorlar engel olmaz dedi .. hsg çekildim yani rahim filmi oda normal çıktı yumurtalarım iyi dedi doktor ama aşılama tutmadı :( gecen ay diyim .. sonra klomen kullandım 5 gün boyunca .. OMEGA 3 vitamin D progestan folik asit kullanıyorum dedim belki tutar şimdik .. hayırlısı bakalım diyorumki adetimi beklesemi cokmu acele ediyorum acaba .. :(
(423 puan) tarafından
adet tarihin e ne kadar var canım bende kasımda klomen kullandım istersen kan ver canım daha garantidir göğüslerde hassasiyetlik falan var mi gerçi kişiden kişiye değişir bu durum Allah im tez vakitte sağlıklı evlat versin canimmm
(12 puan) tarafından
Amin inşallah .. ya ben doktora gitmeden kullandım klomeni riske aldım kendimi cahillik ettim ama hep doktorlarin yüzünden .. parasız iş yapmiyorlar ..sinirden bende kendi kendine yapıyorum herşeyi muayenesiz banane .. :(.
Karnım agriyor kasıklarım ağrıyor öyle ve sıcak basması var bunlar var .. 29 olmuştum adet 29 görürüm yine adet sanırım hayırlısı bakalım nolcak
(423 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu kuzum ateş basiyo atletle geziyordum evde hafif kasik  ağrısı   göğüslerde hassasiyet adetin geçsin de bence indan sonra test yap ve muhakkak haber et banaa
(12 puan) tarafından
Tamam abla ❤️❤️
0 oy
tarafından
Adetin geçtimi
(12 puan) tarafından
Hayır geçmedi henüz ama eşim yap demişti bende yaptım.. dayanamadım ❤️
tarafından
Canım geçsin öyle yap kuzum burdan biri yaptı herkes hamilesin dedi kız heveslendi kendini hamile sandı sona gittimi değilmiş hayal.kirikligi kötü bisey
0 oy
(238 puan) tarafından
Bana testte kayma var gibi geldi elinde başka varsa tekrarla canım ve 2-3 Damladan fazla damlatma
(12 puan) tarafından
Tamam tekrardan denicem teşekkür ederim :)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Test bozuk canım t ye yakın yerde olmadı tekrardan yap bence

(12 puan) tarafından
Tamam yapcam yine .. :) bu sefer adetimi beklesem daha mantıklı olacak sanırım .. merak işte :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...