0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Merhaba 28 gün önce doğum yaptım 28 haftalık hamile iken eşimin benden gizli kredi çekip o parayı da kumar ile yediğini öğrendim 33 haftalık hamile iken corana oldum 4 gün hastanede yattım son ayların çok ağır geçti şükür kızımı sağ salim kucagima aldım ama eşim ile boşanmayı düşünüyorum eşim polis ama zerre güvenim yok sürekli kumar oynuyor arkamdan iş ceviriyor onun yaşattığı stres yüzünden süt veremedim kızıma ne yaptım ise sütüm gelmedi ailem eşimi hiç istemiyorum hatta kimse istemiyor komşularım bile o evde iken gelmiyor kızım için bir süre daha dedik yazın ailem ile gideceğim babam o şartla kabul etti bir kaç ay sonra bosanacagiz bana o kadar ağır şeyler yaşattı ki ama nie halen onun yanındayım bilmiyorum hamilelik sürecinde defalarca erken doğum riskim oldu onun yüzünden 

11 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Develer. Diken yedikçe canları acirmis ama bu acı onların hoşuna. Gidermiş arada çockta olunca hep bir adım geride. Oluyo ama sadece çocuktanda deil ya biz kadınlar en kötü biseyi bile belki duzeltebiliriz yada duzzelir diye bekleriz cabalariz ödün veriirirz ama yinede çabalariz :( Allah yardımcın olsun
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Severek mi evlendin 
(63 puan) tarafından
Evet severek
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim zor şeyler yaşamışın 
(63 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Nedense ben polisleri kusirsiz sanirdm 
(3,276 puan) tarafından
Aynen eşim diyor ki askerden geldim 2 ay dışarı çıkamadım insanlar o kadar rahatlardı ki insan içine çıkmaya çıkmaya çok kötü olduk diyor bağırırdık daglara vurun bizi diye diyor çok olmuş intihar eşiğinden dönen neler neler var eşim askerlikte çok yokluk görmüş bir nevi çanakkale savaşında yaşamış gibi yaşamamışlar 9 konvoyla çıktık daha 9 konvoyla indik şehire diyor
(6,681 puan) tarafından
Valla benim eşimde polis işden eve evden işe gider.bizede cok bağli.her seyimize yetişir..
Ama biri diyerlerininde adini karaliyo malesef..
(6,681 puan) tarafından
Ben şunu anlamiyorum ki onun kumar oynamaya vakti nerden oluyo acaba?benim eşim sabah 6da gider aksam 8de gelir gun boyu dişarda ayak uste akşama zavallim ayakta zor duruyo
(63 puan) tarafından
Internet üzerinden oynuyor elinde telefon
(3,276 puan) tarafından
Canım her polis bir değil ki buda böyle bir cinsmiş işte kadının Allah yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Benimkide Polis bizde hep aramız kötü, ne bileyim niye evliliklerimiz böyle :'(

(63 puan) tarafından
Sanırım öyle
0 oy
tarafından
Ne bicim polis o, sikayet et bakalim bidsha oynayabiliyor mu
(63 puan) tarafından
Komseri ile konuştu ailem bir şans daha verin çocuk var diye ailemde bende güvenmiyoruz kendi ailesi beş para etmez o kadar şey yaşadım hiç kimse gelmedi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bazı kadınlar kendini üzen adamı sever  
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(33 puan) tarafından
Yaa ne diyeyim canm Allahım sana yardım etsin. Eşinede Allahım akıl versin amin
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Ya polisler kumar oynayanlari yakalar ama seninki tam tersi kumarin icinde uzulme canim allah yardimcin olsun 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 241 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 293 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.