0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından
Kızlar eşim mesai yapyor gece 10 a kadr gelince hemen yatyoruz zaten kızım kokuştu resmen vala ben tek yıkamak istiyorum eşim asla yıkma dyor 4 aylık kızımı nye yıkamim yaaa:( snçta öğrenmem lazım değilmi yanı küvet var file yok ama küvetın altına bez falan koyim yükseltim dimi kızlar 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önceden kim yıkıyordu canim 
(5,378 puan) tarafından
Eşim yıkıyor bnde su dokuyırun
-Reklam-
+1 oy
(222 puan) tarafından
Kız kıyafetlerini falan hazırla küvete köy fileli kolay oluyor zaten 
(222 puan) tarafından
Tanidigin kimse yokmu yakininda
(5,378 puan) tarafından
Komşu varda çağırmak istemıyoum yaa
(222 puan) tarafından
O zamn dikkatlice yıkamaya çalış bakalım yaoarsin sen hadi bakalim
(5,378 puan) tarafından
Yaparım dımı kız:)
(222 puan) tarafından
Tabi yaparsın biz nelerle başa cikmadikki hadi bakan yapta haber ver :D
+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Tek yıkamakta bi şey yok ama komşu falan varsa çağır bence su döker sen liflersin hava soğuk üşümez çabuk olmak gerekli 
(5,378 puan) tarafından
Ayy komşu gelir de ben tek istyırum yaa gözleri hep kızımda ha kilo almş ha tombul olmuş kızım nazara gelyor ya
(1,501 puan) tarafından
O zaman bismillah de hazırla her şeyini odaya yıka gitsin habire onu bunu bekleme alış valla benim kız 10 günlük kendim yıkayayım istiyorum 40ı çıksın hava da düzelir anne biziz yaparız
(5,378 puan) tarafından
Ayy evet yaaa hanı hep eşim yıkayamazki yaa
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Yükseltme gerek yok kirlu kıyafetlerini köy küvete al kızını eline yıka hiç bsy olmz
(5,378 puan) tarafından
Kız çok ağır geçen gün eşimle yıkayacaktm elimden kayıyor napacam ya
(2,350 puan) tarafından
File al kuzum o zmn
tarafından
Önce vücudun u yika cnm uzandr.  Sonra basın i yıka  çıkar
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Ooo 4 aylık kız kocaman bebek yikamasinda ne var ben 40 liyken tek başıma yıkadım hep kolunu üstüne yüz üstü köy rahat olduğundan emin ol diğer elinlede azar azar önce vücuduna dök sabunla dur sonra azar kafaya dök elinle yüzünü suyunu siyir hemen panik olup.korkmasin şampuanla durla çıkar 4 aylık olmuş kız kolay yikanur
(5,378 puan) tarafından
Kız baya ağır hem elimden kayıyor düşüyor kaçıyor sankı gecen denedim brqz eşim hemn aldı
(44,718 puan) tarafından
File yokmu üstüne koysan eline de bı oyuncak versen sevdiği bı yandan hemen yikardin
0 oy
tarafından
Ayy kız çok güzel bebişle yıkanmak kızımı ozmnlar hiç Kuvete koymadım çünkü kayıyor du altıma pijama giydim bacagımda yıkadım yada bacagına bezde koya bilirsin kaymasın diye 
(5,378 puan) tarafından
Ama bnyo soğuk salonda küveti getryorum
tarafından
Yaaa ozmn küvete koy yavaş yavaş su dök file ile yıka
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim bebeğim 2.5 aylık beraber giriyoruz banyoya tavsiye ederim çok keyifli oluyor. Dizinin üstüne yatır yıka çok pratik oluyor.
(5,378 puan) tarafından
Ay bnyo soğuk ben salonda yıkıyorum
(476 puan) tarafından
Isıtıcı varsa önceden ısıtabilirsin aslında banyoyu
0 oy
tarafından
Yıkarsın canim küvette kolay olur file olursa dahada kolay olur en yakın zamanda almalısın bence 
(5,378 puan) tarafından
File yok işte
0 oy
tarafından
5 dakika önce 6 aylık kızımı yıkadım inan 4 aylıkken daha kolay yıkanıyor çok hareket etmiyorlar en güzel sen yıkarsın bebeğini emin ol 
(5,378 puan) tarafından
Sen oturryormusun bnyosu yapttrken
tarafından
Yok kuzum ben hala filenin üzerinde yıkıyorum
0 oy
tarafından
Yıkarsın asla korkma canım altına bez koy öyle yika eskiden  filedemi yıkıyorlardı sanki . Ben hep kendim yıkadım rahatsız olmasına rağmen korkmamayı denedim 
(5,378 puan) tarafından
Bmde cesaretimi toplim yıkayım vala ama korkuyorum bı taraftan ya
tarafından
Birşey olmaz canım dua ederek okuyarak yıka bif kere yıka emin ol kırarsib korkunu ilk kayacak gibi hissedesin bebek ilk baş tedirgin oluyor yavaş yavaş onla konuşarak dok suyu oynatarak yıka hem o hemde sen alisirsin kafasını da en son yıkarsın hemen çıkartırsin
(5,378 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm inşşalah yıkycm
0 oy
(15,738 puan) tarafından
Korkma.korkarsan hata yaparsın suyu kontrol et altına bez şer ıslatıp iyice sonra vucudunu yıka yıkadıktan sonra sırt üstü çevir elini kalbine gelmeyecek şekilde yerleştir köpükle sonra suyu dök dökerken suyu yavaşça değil bi kere dök ki nefesleri kalıyor çünkü 
(5,378 puan) tarafından
İnşşalah yıkarım ya bıde hareket edyor baya kayıyor ters çevırdım zamn bıkere denedım eşim izin vermedı hemen aldı elimden
(15,738 puan) tarafından
Alışman lazım canım hep. Esin yanında olacak değil ki
0 oy
(51 puan) tarafından
ben 20 günlükten beri kendim yıkıyorum canım.benim oğlum da tombik maşallah..ilk cesaret edip yıkayamasam yıkayamazdım..sen bir file al çok rahat oluyor.ama file yoksa kirli çamaşırlarını doldur içine bebeğinin..kolunun üzerine yatır..suyu yüzüne dökme kafasından geriye geriye dok.bi şampuan tamm..yaparsın sen.onun annesisin..senden daha iyi kimse yaptiramaz onun banyosunu.o senin yavrun.korkma hiç..hadi yıka.kocani da dinleme bu konuda.sen yıka çocuğunu..
(5,378 puan) tarafından
Ben suyu dökmeyi yıkamayı blyorm da şöyle elimden kayıyor ters çevırdım zamn düşecek sankı geçen gün denedım eşim izin vermedı
(51 puan) tarafından
kaysa da birşey olmaz canım..sıkıca kavra.kaysa bile tehlikeli bir boyutta olmaz.5 dk lık birşey zaten yıkarsın hemen..emin ol çok da güzel yıkarsın..bak 1 kere dene.bu sefer tam olmaz bi dahakine olur..yıkama cesaretin gelir..
0 oy
(274 puan) tarafından
Ben küvetine buyuk havlu koyuyorum ustune yatiriyirum once gogsunu bacaklarini falan yikiyorum sonra yan cevirip sirtini yikiyorum basını da yıkayıp su döküyorum en son kaldırıp bi kere daha su döküp çıkarıyorum. Bu şekilde kolayca yıkayabilirsin sende. Elimden kayar sabunlu tutamam dersen en kötü sadece bacak arasını koltukalrlarini boynunu sabunla vucuduna su dok cikar esin olunca heryerini sabunlarsiniz.
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yıkadın mı canım.    
(5,378 puan) tarafından
Evet yıkadım
0 oy
(13,705 puan) tarafından

Kız kocaman olmuş kalk yıka bebeğini nedir sanki ağlarsa hemen çıkarırsın :)

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Başının altına havlu falan kalın birsey koy kulağına su kaçmasın canım kendin yıkarsın. Benim oglumun ilk banyosunu annem yaptı sonra ben hep tek başıma yıkadım sende yapabilirsin sandığın kadar zor degil Bi başla devamı gelir zaten 
0 oy
(2,625 puan) tarafından
16 yasinda evlendim iki çocugum var hep ben kendim yikadim yaparsin nolcak ki 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 519 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 460 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 175 göst.