0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gunaydin kizlar 33+1 haftalik hamileyim dunden beri adet olacakmisim gibi belim agriyo oyle cok siddetli degil ama adet olmadan once agri olur kesin bugun adet olcm dersin ya onun gibi yani normal mi anneme sordum normal doguma kadar daha da siddetlenecek diyo ama bilemedm size de sormak istedim erken dogum riskim yok gecen hafta doktora gittim normalde 32 den snra 2 haftada 1 cagirilir saniyodm ama benim doktorum gerek yok 1 ay sonra gel dedi

5 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yalancı sancı o canım 
tarafından
Yalanci sanci vurup gecmez mi dun de oldu bugun de
(2,127 puan) tarafından
Belden oluyosa genelde yalancı sancı derler doktorlarda pandemiden dolayı 1 aya randevu veriyo ben daha 13 haftaligim 1.buçuk ay sonraya veriyo hatta :/
Ama sen yinede bişey olursa git tabi randevunu bekleme
tarafından
Sagol canim normalde herkes 32 den snra 2 haftada bir gidiliyo demisti de benim doktorum gerek yok kanaman sancin olmadigi surece 36 haftalikken gelirsin dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal kuzum geçmiş olsun
tarafından
Sagol canm o zaman doktora gitmeme gerek yok
0 oy
tarafından
Normal canım bebek ağırlaşıyor rahme vajinaya  baskı yapıyor 36 haftadan sonra her hafta çağırıyor doktor
tarafından
Sagol canim ilk gebelik oldugu icin normal mi degil mi bilemedim sanci olur da anlamazsam diye dusundm de annem anlamaman mumkun degil yerinde duramazsin dedi
tarafından
Kuzum sancı olsa nefesini keser kemiklerin kırılıyor gibi bir ağrısı olur birde tüm karnın ağrır
tarafından
O zaman bu dogum sancisi degil ya dedigim gibi cok siddetli degil zaten ama hafif sanci olup açılma olursa anlamam diye sorayim dedim
0 oy
(16,505 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Tesekkur ederim ♡
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Normal canım o bu haftalarda girer çıkar o ağrılar doğum sancı sık sık girer hiç gitmez dinlenmeyle bile 
tarafından
Duş aldm belki gecer diye simdi dinleniyorm gecer insallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
6 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efeninannesi35 (80 puan) tarafından soruldu

382,960 soru

11,463,430 cevap

35,057 kullanıcı

...