0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından

Kızlar bebişimin bugün kontrolü vardı, sütüm yetmiyormuş mamaya da başla dedi ama mama bulamadım yine marketçiye söyledim yarın getirebilirim dedi bugün napıcam bana bi akıl verin ya :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarın başlarsın mamaya telaş etme canım 
(3,527 puan) tarafından
Bugün sütle idare edebilir miyiz ki doyar mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğin kaç aylık canim
(3,527 puan) tarafından
Daha 10 günlük canım
tarafından
Ay yok canım hemen korkma gelir sutun
(3,527 puan) tarafından
İnşallah ya küvezdeydi 4 gün oldu çıkalı doktor bugün kilo önemli falan diyince korktum tekrar küveze girmesinden
tarafından
Yok ki bebek ikinci üçüncü haftadan sona kilo alıyor korkma
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(344 puan) tarafından
Bugün emzirmeye devam et idare et yarın alırsın
(3,527 puan) tarafından
İnşallah doyar da
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bolca bulgur yee.sutlu cayy ic.cay sut artirir bayaa icc.bu gunu idare et
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(52 puan) tarafından
Sen bol bol emzir yarın başlarsın endişe etme
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hicbir yerdemi yok kız.  Burdaki marketler mama dolu.  Kocan arasin bulsun market market baksın olmadı eczane den alsın 
(3,527 puan) tarafından
Eşim işte canım hastaneden gelirken 2 3 eczaneye markete baktım yoktu en son bizim marketçiye söyledim olmadı akşam gelince baksın yine
0 oy
tarafından
Bence cok uğraş sütunun cok olmasi icin rezene hoşaf bol su bulgur falan manayı kullanmamaya çalış 
(3,527 puan) tarafından
Hepsini yapıyorum canım inanki akşam eşim gelsin aktardan anne sütü arttırıcı cayda alsın bakalım hayırlısı inşallah çoğalır
tarafından
İnsaAllah canim benim bbak belki yanlis ama ben dogum yaptim o anda iki kist aldilar benden sütun yoktu bebegin kan şekeri düşüktü doktor acil mama verdi dinlemedim şekerli su verdim bos memeyi verdim kolikti bide 3 gun sonra sürüm geldi sonra anami aglatti sadece 22 ay emzirebildim zor biraktirdim
(3,527 puan) tarafından
Maşallah canım çayıda alıp denicem onun dışındaki herşeyi denedim zaten oda olmazsa yapıcak bişey yok karnı doysunda
tarafından
Mama bile alsan sadece cok sağlayınca ver hep emzir sen emzirdikce sut gelecektir inan bana ama gelmiyorsan nasibi yokmus Allah gardimcin olsun bol sütun olsun insaAllah
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 690 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 514 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 549 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Queen bee (122 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...