0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (2,032 puan) tarafından

Kizlar 51 günlük bebeğim var bazen 3 günde bazen iki güne bi kakasını yapiyor.anne sütu aliyor ve günde 1 yada 2 kerede mama aliyor arkadasim diyorki bebek doymadigi icin kaka yapmaz kafami karistirdi sizce dogrumudur:angel:

7 Cevaplar

+1 oy
(642 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yok kizz korkma

Benim ilk bebegim de bir ara kaka yapmadi. Doymuyorsa ondan yapmaz dediler eltim bi tarafta kaynanam bi tarafta. Allahim nolur kaka yapsın diye dualar ettiğimj biliyorum. Sonra sütüm azaldı. Az az diyorlar ya hep,beyin duyduguna inanirmis. Sonra anneme geldim de kendime geldim. Kadin dedi kızım niye olmasin çocuğun kilosu belli keyfi yerinde...inan sütüm tekrar arttı. 

Neyse canim soruna geleyim. Kizim ancak dort bes gunde yapıyor. 4 ayda 5 kilo aldi yaklasik. Yani hayir kakasi doymakla ilgili degil guzel kardesim. Sen kulaginj tika negatif kim varsa Cevrende. Annelik içgüdülerine de güven.  Operim guzel bebenin kolundan
(2,032 puan) tarafından
Canim benim guzel cvbin icin tesekkur ederim icimi rahatlattin valla ☺❤
(642 puan) tarafından
Canim ne yazik ki hepimize ayni telaşı farkli kadinlar yaşatıyor. Sanki kendileri hic anne olmamis da bizim gibi dertler edinmemis gibi. Dilerim bebeklerimiz büyüdüğünde bu hassasiyeti kaybetmeyiz. Ilk olunca her sey korkutuyor adami. Ikincide kimseyi iplemiyorsun.zaten onlar da daha az karışıyor. Gule gule büyüt bebegini. Korkunu telasini görünce yakinlik duydum anliyorum yurekten
(2,032 puan) tarafından
Tekrar tesekkur ederim bende seni ve bebegini cok öpüyorum sende gule güle büyüt bebegini dediklerine harfiyen katiliyorum ☺
-Reklam-
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Bende aksine kaka yapmadiginda kilo alir biliyorum :) anne sutu aliyorsa normal hergun yaomamasi bebisin kilo aliyir diye dusunuyorum. Ayrica yapamadigi icin karninda sertlik veya huysuzluk yoksa sknti yok. Kakasi olmadigindan yapmamasi baska, kakasi olup yapamiyor olmasi baska bir durum.
(2,032 puan) tarafından
Simdi annemle konustup aynisini dedi  cnm cvp icin tesekkur ederim
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Sutun yaradigin vs yapmaz ve eskisi kadar da yapmaz doğduğu aylik kg alimi ve idrardan belli olur
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur ederim tecrubesizlik başa bela☺
+1 oy
tarafından
Yalaaaaaaannnnnm
(2,032 puan) tarafından
Öyleymis cnm ☺☺
+1 oy
tarafından
gayet normal ayni sorunu yasadim canim goturdum doktor normal demisti kafana takiliyosa genede gotur 
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Ya yok öyle bişey bebeğin gayet güzel yapıyo kakasını 
(2,032 puan) tarafından
Sagol cnm ☺☺☺
0 oy
tarafından
Yok öyle bir şey ya yapıyor işte ağrısı sancısı yoksa sıkıntı yok demektir hem 10 güne kadar yapmaması normal 
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm sagol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yaren Nur (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu

379,371 soru

11,356,144 cevap

34,832 kullanıcı

...