0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkaslar vatsabi sildim tekrar yukledim .hizmet kosullari kabul et ve devamet diyo  yoksa acilmiyyor.fikri olan varmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben kompile sildim kim ugrsacak :P:D

-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Direk sil hiç uğraşma kuzum
0 oy
tarafından
Eskiden de öyle demiyo muydu zaten o başka bişey 
tarafından
Eskodende oyle diyodu ama simdi bu karardan sonra tekrardan onay mesaji yolluyor herkese durduk yere bana gekdo bende yanlislikla kabul ettim.sonra kaldirdim tekrar yukledim komple baktim kabul etmeden acilmiyor isimler gorunmuyor yine kaldirdim yuklemicem
0 oy
tarafından
Dün bende yükledim geri ve dediğin gibi kabul et diyo kabul etmedigimde hiç kimseyi göremedim. Tekrar yükledim kabul et dedim rehberimdeki kişileri gördüm. Tadı kaçmış iyice kaldırdım tamamen bende
(15 puan) tarafından
Keşke kabul etmeden silseydin
tarafından
Bilemedim ki
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ben en başta kabul ettim sonra sildim tekrar yükledim gene aynı sözleşme geldi bu sefer kabul etmedim ama açıldı 
tarafından
Kabul etmedim yok cikmiyor bende kabul et ve davam et diyor.yoksa acilmaz
(2,972 puan) tarafından
Bende açıldı kabul etmediğim halde sen daha önce kabul et demişmiydin
tarafından
Iste bi mesaj geldi vatsap ekranina bende bastim dalginlikla sonra anladim gonderdiklerini.vatsabi kaldirdim bidaha yukledim yukleyince gizlilik sozlesmesikabul et ve devam et geliyoya onu kabul etmedende acilmiyor
(2,972 puan) tarafından
Alla alla bende direk açıldı Vala ilkinde kabul etmeme rağmen
0 oy
tarafından
Daha bende vatsapp uygulamasini komple kaldirdim.of cokta tin sanki once vatsapp vardj

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ismilazimdegil (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
2 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
2 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...