0 oy
159 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar meraba samsung a21s kullanan var mı acaba nasıl memnubmusunuz kamerası falan oyun oynarken nasıl kasıyor mu acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından

Niye kız papcimi oynaycan:D 

(12,915 puan) tarafından
Galiba bende tel değiştireceğim hafıza kartıyla da olmazsa sırf o oyun yüzünden:D
(948 puan) tarafından
Sjjjjjfkfkgig Allah iylgini versin sendemi papci gurubunda sin eğer gerçekten kasmasini istemiyorsanız redmi not dokuz pro güzel o oyun için
(12,915 puan) tarafından
Evet onu da tavsiye ediyorlar ama tbi ben apple seviyorum bizim eve 2 tane redmi şart o zaman :D
(23 puan) tarafından
Yok kız zaten oynuyorum papcı eski telefonumda gayet rahattı huawei p30 vardı onu eşim aldı bunuda bana almış biraz büyük olduğu için bana verdi ben genel olarak nasıl bir telefon onun için sordum sizlere
(12,915 puan) tarafından
Baktım netten ama çok olumlu yorumları yok maalesef çözünürlük felan bahsetmişler
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Dün babama aynı telefondan aldı eşim. Görünüşü güzeldi ama kullanışı nasıl bilmiyorum, daha keşfedecek kadar kullanmadık. Söyleyebileceğim tek şey kamerası güzeldi. 
(23 puan) tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben a31 kullanıyorum 1 ay oldu alalı ama çok memnunum eğer alırsan bunada bak bence canıö
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ben kullaniyorum canim kamerasi gayet iyi cekimi falan cok guzel oyunda bi kac kere esimle pubg oynamistik kasmamisti rahat oynamistim 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben yaz sonu almıştım iyi urun yani. çözünürlüğü biraz düşük rabi bi iPhone olamiyor Samsung hiç bi zaman. kasma sorunu yaşamadım oyun oynamıyorum oyle bi uygulamam da yoktur aslında o konuda birden diyemem. ama fiyat performans açısından ideal
0 oy
tarafından
Eşim de var çok güzel çekiyo biraz uzun diğer telefonlara göre enin den kısıp boya vermişler pugb oynuyo kasma filan yapmıyor kamerası çok guzel

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
19 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 219 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Harvass (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
14 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...