0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (2,264 puan) tarafından
Merhaba kızlar evinize misafir gelince yatılı da dahil gittikleri an temizliğe başlarmısınız ve yattıkları değdikleri her şeyi her yeri temizler yıkar mısınız çarşafları vs vs

Ben anında başlıyorum her yeri sil süpür banyo tuvalet yıka çarşafları makineye atarım kapı kollarını dezenfektan sıkar ve silerim 

Tuvaleti onlar varken de sürekli yıkarım kapı kollarını silerim 

21 Cevaplar

+2 oy
(6,828 puan) tarafından
Misafir gelmiyor kii
(2,264 puan) tarafından
İyiymiş :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kısa ve net evet :D

(2,264 puan) tarafından
:) :)
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Yani bunların virüsten öncede normal olması gerekiyo zaten başkalarının yattığı çarşafı katlayıp kaldiricak değiliz yani bunlar normalde de yapılması gerekenler :))))
(2,264 puan) tarafından
Ben sadece virüse göre demedimki zaten :)))
Bende öyle düşünmüştüm :) :)
(1,908 puan) tarafından
Yok kapı kollarını falan dezenfektan yapıyorum demissinya virüsten önce bunu yapmıyodun galiba
0 oy
(1,307 puan) tarafından

Onlar varken normal rutin temizlik yapılır zaten o ayrı da onların önünde detaylı temzlk yapmam gerçi daha yatılı misafirim gelmedi ama çarşaf lar yıkanır ev silp süpürlür lavabo banyo yıkanır ama çok da abartmaya gerek yok bence

Şu durumda da normal misafir liğede gelmesinler yatılıysa hiç zaten hem de yasak 
(2,264 puan) tarafından
Aile dışında gelen yok canım zaten oda çok nadir ben virüsten öncedende bahsediyorum bende öyle yapıyorum zaten
0 oy
(879 puan) tarafından
Tabikide temizlerim helekide bu zamanda ama hiç misafirim olmadı annemgilden başka virüs olduğundan beri ama normal zamanda bile geldi mi misafir akşam temizlerim evimi 
(879 puan) tarafından
Bir kere gitmek bile insana ne kadar iyi geliyor bende apartmanda oturuyorum canım da 1 derece yakinlar olunca birşey olmuyormuş polisten duydum bunu ben
(1,307 puan) tarafından
AA Bn bilmiyodum Bn onu
1 kere bile gitmek güzel de evde çocuk la insan çok daralıyo valla iyice sıkldm çok da soğuk çıkılmıyo da Bi yere de gidlmiyo
(879 puan) tarafından
Aynen öyle canım walla
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım bende
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yaparım da okadar  da abartmam  yatılı  olarak  ailemdekiler gelir  zaten  uzakta olduğum  için  bu zamanda  da kimseyi  kabul  etmiyorum  
(2,264 puan) tarafından
Benimde ailem geldi sadece abartı olduğunu düşünmüyorum ya içim rahat asla etmiyor yapmazsam
(5,949 puan) tarafından
Ben kapı  kollarını  falan  surekli silmem  banyo tuvaletide  gunde  1 yikarim  surekli değil ama diğerlerini  yaparım
0 oy
(119,436 puan) tarafından

Eve gelen giden yok bizim :'(

(10,066 puan) tarafından
Kız ben geleyim ogluşumu alıp kocamda yok zaten
(2,264 puan) tarafından
Niye canım virüsten öncedemi yoktu
(119,436 puan) tarafından
hic yoktu
(2,264 puan) tarafından
Yalnızlıkta zor şu dönemde anladım
0 oy
tarafından
Tabi ki de eger boyle bayagi kalcaksa hele. Mesela gorumcem geldi cok titiz ve temizdir Allah var ama yorgani falan heo yikadim cunku uzun sure kalindi ve yataklar misafir yatagi her misafirden sonra yikarim. Evide mecbur dagiliyor bazi seylerin yeri degisiyor bastan hepsini yaparim.
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım bende öyleyim gelen temiz olsa dahi yapıyorum içim rahat etmez asla
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Nevresimleri falan sokerim siler supururim ama gelen kimki anam babam kaynanam kayinbabam kardesler yabanci kimse yok 
(2,264 puan) tarafından
Benimde ailem canım ama yapıyorum içim rahat etmez hiç yapmazsam
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Yatılı ise çarşaf vs herşeyi baştan yıkarım ama oturmaya gelip gittilerse çok detaya girmem

(2,264 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Direk çarşafları makinaya atıp başlarım
(2,264 puan) tarafından
Kesinlikle:)
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aynen çok yatılı gelen yok olunca yastik kılıfı felan herseyi makinaya atarım 
(2,264 puan) tarafından
En iyisi canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Benim görümcem iki kızıyla kalmaya gelir onlar gider gitmez bı dinlenirim bosveririm temizliği falan :) ertesi gün heryeri siler süpürür tuvalet banyo yıkarım çarşaflarıni makineye atarım 
(2,264 puan) tarafından
Ben gider gitmez başlıyom:) :)
0 oy
tarafından
Doğru yapıyorsun canım bende öyleyim içim rahat etmiyor
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yatılı kalınıyorsa gittikten sonra çarşaflar havluları falan yıkarım bir kere yatılsa bile 
(2,264 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
tarafından
Uzun zamandır misafir ağırlamadım valla hele bu evime geçtim geceli :)
(2,264 puan) tarafından
Olur zamanla :)
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Virüs çıktı çıkalı misafir gelmiyo
(2,264 puan) tarafından
En iyisi canım boşver :)
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet canm bnde oyleyim
(2,264 puan) tarafından
En güzeli :)
0 oy
tarafından
Onların önünde yapmam ama gittiklerinde yaparım
(2,264 puan) tarafından
Gelen ailem zaten yatılıysa ertesi gün süpürme falan oluyo baştan aşağı onlar gidince yapıyom
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Çarşafları direk makinaya atarım temizlerin arasına koyamam kesinlikle. Bi de hemen evi havalandırırım kalabalık olunca sanki içeride oksijen yokmuş gibi geliyor bana daralıyorum
(2,264 puan) tarafından
Aynen benim cam doğru düzgün kapanmaz biri gelince

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 337 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 511 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 502 göst.
9 Ocak 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...