0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Selam kizlar 20 yaşında erkek kardeşim var annemle yaşıyor nasıl diyim zoru sevmeyen sıkıya gelemeyen. Birisi askere gidecek daha gideceği yer belli değil işten ayrıldı zaten calisirkende hep bi sorun patronu bi laf dese ise gitmek istemiyodu falan annem tek başına çalışıyor anneme çok uzuluyorm kardeşim evde yatıyor annem geldiğinde daha yeni kalkmış yataklar yerde duruyor bende diyorum uyar da sen gelene kadar sobayı yaksın evi havalandirsin annemde ne moralimi bozuyon diye bana söyleniyor halbuki ben ona uzuluyorm bazen diyorum boşver banane bazende içim el vermiyor sizce 20 yaşında ki erkek bunları yapamazmi ben mi üstlerine gidyorum canm skliyor beni suçlu hissettiyolar

10 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Rahat yetişmiş ise normal canım benim. Kız kardeşimde o şekilde hiç sıkmadı annem onu şuanda şikayetçi e sen başta iplerini sağlam tutsam yokluğu göstersen böle olmucak hep varlık göstermemek lazim
(55 puan) tarafından
Aynen annem biraz erkek çocuğu diye skmadi incitmedi hiç bisey desem seninde oğlun olacak görecem diyip duruyor ben kınamıyorum halbuki kendine uzuluyorim
(775 puan) tarafından
Bu gün annesine acımayan adam. İleride eşinede acımaz bence otur konuş kardeşinle güzel bir şekilde canim
-Reklam-
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Valla abim vardı dünya meleği,sorumluluk sahibi

Ben vardım baş belası.

Kız yada erkek olmasıyla alakalı değil tamamen karakter
(1,054 puan) tarafından
Kesinlikle karekter aynen benimde kız kardeşim var öyle
(55 puan) tarafından
Canm her insanda illaki bi bosvermislik olur kız gene evleniyo gittiği yere uyum sağlamaya çalışıyo çabuk olgunlasiyor erkek çocuğu olunca erken yaşta sorumluluk alması lazım bence bilmiyorum büyük konuşmakta istemiyorum
0 oy
tarafından
Valla senin hic sucun yok haklısın kocaman olmus daha annen mi ona bakacak biraz sorumluluk alsın bence kendisi düşünmesi lazm annem ise gidiyo ben yatıyorum bari yardimci oliyim diye annenin de kizmasi lazm yarin bi gun evlenecek 
(55 puan) tarafından
Annem askere gidecek zaten az kaldı falan diyo askere gidnce seni daha çok skacak diyorum kotu oluyorum köşeye 1 tl atmamışlar askere gidecem hevesinde annem napim diyip duruyor bisey desem moralimi bozma diyip yüzüme kapatıyor
tarafından
Yani annen icin de zor tabi ama askerde çok ezilirse bu yüzden gelince yine anne ne sıkıntı
0 oy
tarafından
Yemin ediyorum annem ve kardesimi anlatmissin. Ama askerden gelince duzeldi biliyo musun ise basladi annemle arasini duzeltti yatip kalkmasi duzeldi yani askerden sonra adam oldu desem yeridir
(55 puan) tarafından
Ay ne güzel canm.insallah bizimki de düzelir askerde kalacam anneme ev alacam falan diyor o işler kolay değil ki bide en cok skiya gelemiyor  o beni korkutuyor yapamaz diye inşallah bizimkide duzelir
tarafından
Asla kalmaz erkek kardesimde kacarak geldi resmen anami aglattilar diye :D
(55 puan) tarafından
Bende öyle olacak zannedersem:D
0 oy
tarafından
Annen şikayetçi değilse bence de karışma. Anneye evladına bakmak zor gelmez
(55 puan) tarafından
Sorun bakmak degilki canm sorumluluk sahibi olması annem nereye kadar basında olacak
tarafından
Bu onların problemi ama
0 oy
(806 puan) tarafından
Annelerin gözünde erkek evlat bir başka oluyor ezilseler bile gig demiyorlar ben de onu anlamıyorum. Senin suçun yok canım sen insanlık etmişsin aslında anneni düşünüyorsun ama o yanlış anlamış annene değil kardeşine konuş bence o zaman annen yanlış anlıyor ise kardeşini uyar düzelsin biraz.ama annen böyle alıştırmiş. Biraz da annenin suçu. Kocaman adam evde yatıyor anne çalışıyor çok ayıp biraz destek olmalı olmuyorsa da faydalı olsun bari evin için de ...
(55 puan) tarafından
Aynen benmde düşüncem bu benmde oğlum olacak vallah kınamıyorum bisey desem annem yarın senide gorecem diyip duruyor laflarını ben sana dicem diyor
(806 puan) tarafından
Kuzum benim de oğlum var ama her işi öğreteceğim elinden gelsin kimseye de muhtaç olmasın üniversite okuyunca aç kalmasin ben evde olmasam da yapsın,elinden gelsin yapsın diye. Evlense eşine yardımcı olsun diyorum bilsin zarar gelmez bilmekten,diye düşünüyorum annen de keşke böyle düşünmüş olsa.  Şuan da böyle olmazdı sen üzülme o öyle der ama sende benim gibi düşün öyle yetiştir oğlunu sonra annene sen dersin bak oğluma dediğin gibi olmadı ☺️ gurur duyacağımiz nesiller yetiştirmek biraz bizim elimizde.
0 oy
tarafından
20 yaşında ki ne karı alıyım sana desen göbek ata ata kabul eder kalk çalış ise gitmiyorsan eve bak dersin uuff süs ya ben yapamam olur suçun çoğunluğu annede ne yazıkki bastan alistirsaydi şuan zorsunmadan yapar di sonuçta orası onun yaşam alanı temiz bakması mecburi ama alışamadığı için zor geliyor bu saatten sonrada dovse sovsede değiştiremez cabim sende karışma bos ver nasıl anlaşıyorsalar öyle devam etsin annen şikayet ederse o zaman gerekeni söylersin 
(55 puan) tarafından
Aynen sevgilisiyle kavga eder yerinden kalkmaz tel elinde oturur konuşuyorum anlatıyorum bu sefer ben anneme yük olmam evde yemek yemem diyor annem bu sefer yemiyor diye üzülüyor
tarafından
Bulmus o yolunu tutturmuş gidiyor annen size karşıda böyle miydi is yaptırmaz falan miydi
(55 puan) tarafından
Yok canm ben 15 yaşında babmla kardeşime bakmaya başladım ayrildiklari için annem bana yaptığı baskıyı ona yapamıyor
tarafından
Haksizlik ediyor o zaman evlatlarına eşit davranması lazım ama işte kendileri düzen tutturmuş gidiyor sen değil ya kim olursa olsun dinlemezler artık en iysii hiç kafana takma benc herkes halinden memnun
0 oy
tarafından

Cnm yanlış anlama ama yetiştirmeye alakalı birazda benim halamın oğlu orta okulu bitirdi ise girdi. Şuan qi yaşında hayla aynı yerde maşallahı var bı pazar evde halam işte olur yemekte yapar evide siler süpürür zorluğu görmemiş sanırım. Halamın çocukları çok küçüktü eşinden ayrıldı. Erkek olan ablasının kardeşinin okul masraflarını bile karşılar. Ben okumadım ama siz okuyacaksınız diye kızlara baskı yapar 

(55 puan) tarafından
Masllah ne guzel inşallah bizimkide Düzelir benmde oğlum olacak valla kınamıyorum ama annem senide gorecem diyip duruyor
0 oy
(119,463 puan) tarafından
20 yal kanının deli aktıgı zaman fazla karısma bence
0 oy
(55 puan) tarafından
Hepinize teşekkürler kızlar böyle olan genclerimizi dualarimiza katalim inşllah 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 270 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...