0 oy
927 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Böyle bir konuda post açacağımi düşünmemistim.Kemalim yapmaz diyenlerden değilim.Biri yaparsa ilk benim kocam yapar diyenlerdenim aslında.Esimin ikinci evliliğiyim.13 yaş var aramızda.2 çocuğumuz var.Esim ilk eşiyle anlaşmalı boşanmış fakat birbirlerini aldatmışlar öyle ayrılmışlar.(evlendikten sonra öğrendim)

Neden aldatıldım mi diye soruma gelirsek eğer;

Geçen gün 2 komşumun saklama kapları vardı bende.Biseyler göndermişlerdi farklı zamanlarda.Bende kaplar boş gitmez biseyler yapıp koydum.Biri sol binamda biri sağ binada oturuyor.Esime dedimki akşam daat 8 anca vaktim oldu dedim ben bunu verip geleyim tamam dedi verdim geldim hemen.Sonra diğer ablayı aradım abla bişey yaptım senin oğlani gonder de alsın dedim  oda şimdi söylenir oğlan falan dedi tamam dedim ben getireyim.Neyse eşime dedim gidiyorum ben bir başladı bağırmaya yooook oraya gidemezsin.Kalkti hemen kapıyı kilitledi anahtarı aldı dedim manyak mısın niye kapıyı kilitliyorsun kadına gelcem dedim aç.Yok o tarafa gidemezmisim gören ne diycekmis dedim yan tarafa gittim ya ne fark eder.Bu gitme dediği tarafta bir kiz oturuyor.Bu kız bulunduğumuz yerde bir cafe de çalışıyordu.Esimde oraya çok şık gitmeye başladı.Sonra kız ordan ayrılınca esiminde ayağı kesilmişti ordan.O zaman tahmin ediyordum biseyler ama emin olamamistim.Neyse eşimle baya tartıştık.Kim varda göndermiyorsun dedim sonra kıza getirdim konuyu.Oda bana saçmalama kız kala kala bana mı kaldi dedi.O kız bana abi diyor dedi.Ama ben eminim bu kızdan yüz istedi bence kızda çok güzel biri.Kizda buna yüz vermedi ama bu vazgeçmiyor diye düşünüyorum.Cunku bulduğumuz ev çok kötü her yer küf içinde sürekli küf temizliyorum tasinalim diyorum senelerdir taşınmiyor.Demekki bu kız yüzünden taşınmıyor diyorum.

Şimdi sizce ben kötü mü düşünüyorum yoksa gerçekten sizde olsanız böyle mi düşünürsünüz.?

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kadın hisseder hep bunu diyorum allah o aldatan erkekleri kahretsin bir kadın nelerine yetmiyo afedersin diğerinin şeyi altından mı 
(707 puan) tarafından
Öyle demekki bilmiyorum.Ben hissediyorum uzun zamandır ama kanıtım yok henüz.
(4,548 puan) tarafından
+++++
-Reklam-
+2 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Yap Bir tatlı gündüz kızın evine git çaya konuş hareketlerinden anlarsın
(707 puan) tarafından
Ben kimsenin evine pek gitmem canım hele de virüs var ya ondan da iki küçük cocugum var korkuyorum.Elbet acik verirler diye umuyorum.
tarafından
Kapıdan ver gel
(707 puan) tarafından
Tek kız yaşamiyor ki evde kızla karşılaşma şansım çok az.Kizin annesi annanesi yasiyor.
0 oy
tarafından
Kız ne alaka tamam diyelim ki o kız işi doğru diyelim 

Senin o tarafa gitmenin ne sakıncası olacak ki ? 
(707 puan) tarafından
Kız bana bişey der diye korkuyor olabilir diye düşünüyorum.
tarafından
Yok yaaaa bana fazlaca senin kurgun gibi geldi
(707 puan) tarafından
Peki ama niye o zaman velveleye verdi ortalığı.Solda bişey yok saga gideyim.diyinve böyle yaptı.
0 oy
tarafından
Somut bir kanıt varmı şüpheniz mi
(707 puan) tarafından
Yok işte sorun burda.Somut bir kanıt olsaydı daha farklı davranirdim.Ama hal hareketleri çok değişik.İzinli olduğu gün evden bir çıkar nereye gittiğini bilmem doğru düzgün soylemezde.Sanki biriyle kavga etmiş gibi gelir bazen çok mutlu gelir.Ya insanın içine doğar ya bende öyle hissediyorum.
tarafından
Çok üzüldüm ya severek mi evlendin peki tavırlarından yola cikiyorsun ya seninle ikende böle mıydı tuhaf lik belki arkadaş çevresiyle alakalı dir
(707 puan) tarafından
Kaçtım bide ben.Severek evlendim.Alakasi yok canım.Hani böyle sevgiliyken kavga edersin onun hırçınlığı olur ya bazen öyle.Bazen çok.mutlu sanki kız benim veremedikleri mi veriyor onada ondan böyle.
0 oy
(108 puan) tarafından
Vala bi sebep var kesin boşuna kapı flam kitlememiştir bnce kıza bişi demiş olablir kız sna söler diye korkmuş olablir
(707 puan) tarafından
Hah işte bende aynı şeyi düşündüm.Neden yani diğer tarafa bişey demiyor da buraya dedi diye.Bende dedim kız karına söylerim seni falan mı dedi acaba ondan mı korktu diyorum.
(108 puan) tarafından
Okudugum an öle dsundüm bnde kadınlar hisseder bnce bişi var takip et derim yani en iyi sn blirsin eşini yapabilir diyosun
(707 puan) tarafından
Takipteyim yapar eminim ilki ne yapmış bana mı yapmayacak
0 oy
(759 puan) tarafından
Hiç bir şey anlamadım kuzum Allah akıl fikir versin kocana 
(707 puan) tarafından
Amin:(
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Sen baya kafanda zaten oturtmuşsun olayları aldattığını düşünüyorsun. Bilemiyorum ben bi kere aldatam bidaha yapar mı yapar
(707 puan) tarafından
Bu yüzden yapar mı yapar diyorum bende.Kafamda bayadir kuruluydu öyle hareketleri vardı çünkü.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kızın sana bir şeyler söyleyeceğinden korkmuş olabilir takip de kal bakalım

(707 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşünüyorum.Bakalim açık verecekmi.
0 oy
(935 puan) tarafından
KaLa kaLa bana mı kaLdı nedir ya bu nasıL bi cewap 

Ben boğarıM öyLe kocayı aLLah korusun 

Canım benim sana tek diyecegim eski eşiNi aLdatmış bir adamLa nedeN evLendin sen yanLışı başında yapmışsın k.bakma
(707 puan) tarafından
Evlendikten sonra öğrendim canım ben onu.
Yani kala kala bana mı kaldı dedi ben şok oldum kız çok guzel bu yüz istedi de kız yüz vermedi diye düşünüyorum ben.Cok kavga ettik 2 gündür de birbirimizi yiyoruz ama takipteyim elbet açık verir.
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Ağır ve saçma tepkiler vermiş 
(707 puan) tarafından
İşte buda şüphelerimi güçlendiriyor.
(10,387 puan) tarafından
Muhtemelen bir şey olmamıştır kız ama pas vermemiştir söyler kocan bana asıldı diye korkmuştur. Hem nasıl laf o ya baba mı kaldı ne çok beğrnıyosa
(707 puan) tarafından
Demekki işte kızı çok beğendi ki bana bakmaz diye düşünüyor yada kiz bakmadı gerçektende.
0 oy
(215 puan) tarafından
Esimle ilk evlendigimiz yil durumumuz kotu idi.Bende hamileydim gurbette idim birde bir gun esimle oturuyoruz evde birden gozlerine baktim ve dedim ki o an ki hissimle sen beni aldatiosun dedim adam cidden aldatiomus bni o da sok oldu tabi sadece bi anlik bi hisle demistim
(935 puan) tarafından
Ayyy yok benim asla buluşma olmadı h3p site üzerinden sohbetlwrini yakaldm ama bitti çnkü telefnu yok oohhh olsnn
(215 puan) tarafından
İlahi adalet var unutma cnm allah razi gelmio bn nelerini gordum bi bilsen ya esime deli gibi asiktim bn opmeye kiyamazken gidip onunla Öpüşme fotolarini gordum neler çektim bi bilsen
(935 puan) tarafından
Off kıyamm canım ya zor herkes ne yaşadığnı bilir haklsn allahm sabrını arttırsın affettin mi
(707 puan) tarafından
Furkankaanannnesi ne diyeceğimi bilmiyorum.Cok zor bir durum.İnsan hissediyor işte.
(215 puan) tarafından
Yani kuzum bes Aylık bebekle nere gidebilirdim ki:(
0 oy
(79 puan) tarafından
esin evde olmadığında git kiza sor aranizda bişey mi var merak ediyorum de bu senin dogal hakkin esin aklinda bisey kalması dogru degil beraber yatip kalkıyosunuz anlat herseyi 
(935 puan) tarafından
Sen yaparmıydın canm bu dedigini sadece merak ettim
(79 puan) tarafından
kocamla beraber yatip kalkıyorum gülüp aglıyosam evden habersiz cıkip giderse söylemezse ben esime hemen söylerim beni aldatiyormusun da yerini demiyorsun habersiz gidiyorsun bikere evde durmak benimle vakit geçirmek yerine gitmiş demekki bitmişim gozunde neden aldatmasın ki diken üstünde tutarım telefonu surekli kurcalarım engellenen listesi en yakin arkadaslariyla ne konuşmuş baktım kizla alakali yonelik bisey var kıza giderim yada gün içinde cıkta bi dolan bak noluyor
(79 puan) tarafından
canim benim bu şüpheyle nasıl dayanabilirsin patlayacaksin eşine yada kiza emin ol bi gun cunku kız yaninızda hemen ve eşin habersizce cikip gezebiliyor düşünceler insani kemirir
(707 puan) tarafından
Ben öyle gidip soramam.Kanit bulmam lazım sonra taş uatunde taş birakmam ama kanıt olmadan olmaz.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Öbür tarafa giderken bise yok bu tarafa gııdnce kıyamet haklı olabilirsin. Keske onceden eski esını aldattığını bolseydın

bilseydin evlenmezdın. 
(707 puan) tarafından
Evet bilseydim.keske ama bilmiyordum.Evlendikten sonra söyledi.Gondermeyen iki yere de göndermez niye sadece birinde böyle yaptı bişey olmasa yapmaz.
0 oy
(222 puan) tarafından
Evet baya şüpheli davranmış gerçekten sen hareketlerine falan dikkat et kızla muhabbet kur belki kızın hareketlerinden konuşma tarzından anlarsın bisileri
(707 puan) tarafından
Virüsten kaynaklı kimseye gitmiyorum herkesle kapıdan konuşuyorum.Yakin olsaydım kızla belki anlardım ama yakınlık kuran komşumla konuşucam bu konuyu.
(222 puan) tarafından
Ee git kapıya belki o açar konusirsunhz
(707 puan) tarafından
Tek kız yaşamiyor ki evde onunla karşılaşma şansım çok az.
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bence bi bit yeniği var bende olsam farklı düşünürüm o tarafa gondermiyorsa kesin kızin sana biseler anlatmandan korkuyordur hatta belki kız soyle demiştir karini ilk gördüğüm yerde herseyi anlatırım belki o yüzden bu kadar tavır gösterdi esin kapiyi falan kilitledi 
(707 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm.Yani başka neden gondermesin ki.Kanit bulamadım henüz bir bulsam taş üstünde taş bırakmam.ama kanıtım yok.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla bana göre bir kere yapan bin kere de yapar
(707 puan) tarafından
Bende ayni şeyi düşünüyorum.
0 oy
tarafından
Ben olsam giderim  saçını başını yolarim :) 
(6,203 puan) tarafından
Ne alaka adam kadını aldatıyor kadın adamla evli yan binadaki kızla değil :D
tarafından
Nasl????
0 oy
(119,380 puan) tarafından
valla aklima geleni yazmadam iyi olur
(707 puan) tarafından
Bence yaz.Akil akıldan üstündür neticede.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yanii kapı kilitleme falan abartmış şüpheye düşman doğru ama bi delil yok yine de kuruntu yapma kendine biraz takipte kal bakalim ins bisey çıkmaz...esin böyle bisey daha önce yaptı mi? 
(707 puan) tarafından
Hayır ama şüpheli hareketleri vardı hep.İlkine yapan bana niye yapmasın dedim.Ama haklı olduğumu hep biliyordum.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 896 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Hsret.1234 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 919 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 145 göst.
0 oy
30 cevap 822 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mio (3 puan) tarafından soruldu