0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Selamün aleyküm anneler

Oğlum yedi buçuk aylık ve dünden beri kabız çok zorlanıyor

Devam sütü veriyoruz zaten normalde ama ayına göre bile sadece çorba pirinç unlu muhallebili (koyu değil)  mama markasnda değişiklik yaptık belki ondan olabilir dedim eskiye döndük

Mamasina günde iki kez yağ koyuyorum poposuna yağ sürdüm başka nasıl geçer fikri olan varmı

Çok ağlıyor:'(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide o ayda kabız oldu. Balkabağı püresi içine zeytinyağı ile verdim hemen boşalttı.
tarafından
Hemen yapıyorum çok teşekkür ederim güzel anne
tarafından
Rica ederim :) yeşil kabakta olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Direk zeytinyağı ver canım bide öyle dene
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Zeytinyağlı içir  
tarafından
Deniyim canım sağolasın
(6,919 puan) tarafından
Ben öyle yapıyorum  rahatlıyor bı süre sonra
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benimde kızım çok çekti 10 dk sıcak suya yoğurt canım kayısı varsa ez ver kuru kayısı varsa geceden beklet sabaha suyunu içir kayisiyida yedir yani bunlar benimkine fayda etmedi doktora gittik poposuna çatlak vardı krem ve duphalac şurup verdi onu kullandım düzeldi yine tekrar başladı benimki de
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Fitil ver canım 
0 oy
tarafından
Merhaba benım oğlum da 7 bucuk aylık ve hep kabız hep zorla yapar annem de her konusmamızda bana kayısı hoşafı veya kayısı suyu yapıp vermemi söylerdi bnde cocuga bin çeşit menü hazırlarken ona hep üşenirdim nedense ve bu sabah yapayım dedım inanır mısın ilk Defa cıvık ve rahat yaptı yavrum :=((eşşek kafam dinlesene ana sözünü dedim bak mutlaka ama mutlaka yap. Yazın bahceden kurutulmuştu annem normal kayısı pişir suda sonra blendır yap koyu kıvamlı içir biraz 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Zeytin yağı verebilirsin kuru kaysıyı ılık suda biraz bekletim suyunu içirw bilirsin yada direk kaıyısıyı eline verebilirsin 
0 oy
(1 puan) tarafından
Canim  ben tatli badem yagi veriyorum ve 5 dk snra hemen yapiyordu  insAlllah duzelir dua edicem
0 oy
tarafından
Benım kızımda aynıydı cnm 6 aylık 2 gundır yapamadı zeytın yagı içirdim cay kasıgıyla 1 kasık birde poposunu ovaladım zeytınyagla masaj yaptım yaptı sonında rahatladı yattı uyudu insallah senınkıdé yapar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 103 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcannacak (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 105 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı