0 oy
190 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar Cıldım hassas ve hamıleyım yüzüm dekı gözenekler çok genişledi ne geçırır 

Hassas cildi neyle temizlemek lazım fikirlerinizi bekliyorum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

6 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
 Bilgim yok aşko post yukarı çıksın 
tarafından
Teşekkürler aşko sağol
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Cilt tipin ne canm yağlı mi
tarafından
Karma gıbı canm tam bilmiyorum
(1,885 puan) tarafından
Instagram kullanıyorsan eczabakim ve sosyaleczaci var onların postlarini incele canm cilt tipine göre çok güzel ürünler tavsiye ediyorlar. Onların yorumlarına gore günlük rutinini belirlersin tavsiye ederim
tarafından
İnstagram Kullanmıyorum cnm yinede sağol ❤️
0 oy
tarafından

Cevap yokmu kızlar ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

0 oy
(238 puan) tarafından
Haftada 2 sade sodayla yıka , günlük gül suyuyla sile bilirsin canım miss gibi
tarafından
Tmm cnm denerım sağol
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Gözenekler genişlediyse piling yapabilirsin canım kahve telvesiyle  yüzüne sür haftada iki yada üç defa güzelce yıka sebamed  sabun kullanabilirsin yüz sabunu sonrada gül suyu ile nemlendir etkisini göreceksin ışıl ışıl olsun istiyosanda  cildinin pürüssüz olsun haftada 1 defa yumurtanın akını sür 5 dk bekle yıka yumuşacık yapiyo cildin bembeyaz oluyo ve pürüssüz duruyo denemesi bedava bacım 
(1,134 puan) tarafından
İşte az biraz takintilikta yapmışsın sanırım cildini canım ondan öyle olur. Ama egzema için doktora gözükmen gerek bide egzama varken o söylediklerim  cildine zarar vermesin ben egzama olduğunu bilmeden cvp verdim canım ama çok geçmiş olsun ilk egzemayi geçirmeye bak sağlığın daha önemli maske mi kullanıyorsun devamlı ondan mi oldu yoksa strese mi bağlı
tarafından
Bılmıyorum neden çıktı canm bir sene dır var
Pek dişarı çikmm Kı maske kullanıyım
Galiba bır cildiye ye gitmek te fayda var
(1,134 puan) tarafından
Aynen canım cildiyeye gitmeden benim dediklerimi de yapma bi doktora gözük egzaman geçince yaparsın onları geçmiş olsun  yine kuzum
tarafından
Allah razı olsun cnm sağol ❤️
(1,134 puan) tarafından
Senden de allah razı olsun canım ♥️
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim cildim kupkuru çok hassas. Hergun cildimi düzenli olarak yıkıyorum. Namaz kılanlar bilir gün içerisinde nemlendirici sürdüğünüzde abdest tazeleme gereği duyuyo insan. Yani zaten yıkanıp gidiyo. Bi de hamileyim zaten günlük 5 kez abdest alıyorum nerdeyse. Her sabah namazından sonra cildimi tonikle temizleyip arko nem zeytinyağlı nemlendirici sürüyorum. Dudaklarıma da Nivea dudak balmi sürüyorum. Bu rutin bakimim oluyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 181 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 259 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...