0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar mutfak masa sandaliyesini eşim diyor ki kılıf yapalim sadece sandalyelere bi sandalyeyi 100 tlye yaparım demiş 600 oluyor bende eşime satalım diyorum yenisini alallim sizcede mantıklı degilmi? Modeli çok karışık diye sevemedim Yoksa masa sandalyeler yeni almak için çokmu pahalı olur 

image

18 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benimk8 gbi aynı cok kullanisli 
tarafından
Sevmiyorum canım çok rahatsız oturması
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yenileri 600 den başlıyor kız yenisini al 1500 falan çok şık masalar var
tarafından
Evet haklısın
0 oy
tarafından
Bnde yenisi ikoş çok güzel modeller var 
tarafından
Demi canım öyle yapayim
0 oy
(703 puan) tarafından
Benmkide benzeri sandalyeler sürekli oturunca yamuldu attım 2 tanesini ama genelde bu tarz oluyor
tarafından
Cidden totom yamuluyor artık batıyor bide
(703 puan) tarafından
Bizde degistelim.diurus ama letgo  da çok ucuza gidecek diye kullanıyoruz
0 oy
tarafından
 Bunu nette gördüm kadının biri kapladı masayı çok güzel oldu dene bence güzel olur sandalyeyi de boyaya bilirsiniz 
tarafından
Kız oturması çok ama çok rahatsız viç viç ses çıkıyor
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız 600 cook pahallı o fiyata yeni bir masa al onu da sat daha mantıklı hem o masaların sandalye bezleri param parca oluyo cam masayı sa silince kokuyor cok titizlik lazım sıkıntılı bir takım 
tarafından
Aynen öyle canım satacam
0 oy
(344 puan) tarafından
Bende desenli eşyaları pek sevmiyorum düz tercihim evet ona 600 verene kadar satın yeni alın
tarafından
Öyle yapacam teşekkur ederim
0 oy
tarafından
Mutfakta bu tarz sandalye ve masa gider.ama iste sandalye ayakari bukulebiliyor.bende alti sandalyali almistim  bellona malindan 6 senedir kullaniyorum cokta memnunum .benimki sade krem  renkte aldim mutfagimada cok yakisiyor.sadece derileri biraz eskidi kilif aldim su gecirmeli kadife olanlardan cok guzel oldu.ama ben oturma odama  bi yemek madasi almayi dusunuyorum yeride var oyle boş duruyor.esim kis bitsin oyle alalim fiyor malum dogalgaz faturalarai kabarik
tarafından
Aynen oyle valla ya napcaz bu ay 600 ödedik doğal gaz
tarafından
Bizede baya geldi 300  istanbuldada hava gunluk guneslikken yakiyoduk cocuklar icin.ama bi kacgundur baya sogudu  bu daha baslangic rakam bulur  gene 500 600
0 oy
tarafından
Yeni alim 3 bin annemler aldı 

Sadece sandalye si 1.200
tarafından
Hım güle güle kullan canım
tarafından
Salon masalari pahali olur. En salonuma 4 sandalyeli alicam hem cok bogmam odayi.ama mutfak masalari okadar fiyati yok uygun satiliyor
tarafından
Mutfağa bakayım ozmn teşekkur ederim
tarafından
Canım zaten annemde mutfaga aldi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
600 ona vereceğinize 1.500 e falan gayet ahşap mutfak masaları var bunu satın onlardan alın bu camların modası geçti zaten 
tarafından
Aynen öyle canım Nerde var güzel önere bilecegin site varmi?
(4,700 puan) tarafından
Canım ben d.bakirdayim mağazalardan falan bakmıştım
tarafından
Ben site onermem sizin oralarda tekzen varsa cok guzel ve uygun mutfak masalari satiliyor..
tarafından
Evet var bakayim oraya
0 oy
tarafından
Letgoya at hemn sarilir yenisini al canm cok pahali soylems masa sandalye 700 800 lifa zaten ne gerek var
tarafından
Attık canım inşallah satılır ama nerde uyguna olur takım şeklinde
tarafından
Bilmiyorum canm sen.nerde oturyin
tarafından
Oturduğum yerde bakayım ozmn
tarafından
Aynen canm hangi ildeysen orda iygun olanlar var mutlaka
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bence satın çok pahalı demişler çünkü ben 2019 da e ptt avm sitesinden 380 liraya düz sade takım aldım çok memnunum hiç sorun yaşamadım 
tarafından
Öyle yapcam canım
0 oy
(808 puan) tarafından

image

bunlarda 600hem daha güzel. 
tarafından
Aaa dur ben vi bakayım çok teşekkür ederim
(808 puan) tarafından
Rica ederim bugün kız kardeşim alacakmış attı
(1,301 puan) tarafından
Bak gri olan çok hoş. Kesinlikle koyu renk aldım sandalyeleri
0 oy
(671 puan) tarafından
Biz yazın 1200 e 6 kişilik aldık çok kullanışlı sende kılıf taktırma yerine yenisini alsan iyi olur bence 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Babaeski mobilya var canim instagramda ben ordan aldim 500e 4 sandalyeli çok memnunum 2 yildir çokda şık bence
tarafından
Teşekkur ederim canım bakıcam
0 oy
(158 puan) tarafından
Canim benimde bunun siyahi vardı cam olduğu için çok agirdi oğlum altına girip bacaklarını sallıyordu bende kırılır başına duser bişey olur diye yenisini aldım canim 
tarafından
Demi canım bende öyle yapayım
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Kaynanamgil bana hediye almıştı çokta uygundu canım durumun varsa al resmini çekemedim şimdi yatıyorum netten baktım senin için cesaret edersen netten alabilirsin canım 

image

(1,301 puan) tarafından
Çok uygunmuş cnm ya,peki bunu mutfakta mı kullanıyorsun
tarafından
Yaaaa kız çok uygunmuş tabi niye kullanılmasın bakıyorum heryerde 1200
tarafından
Bakım bu sadece masanın fiyatıymiş :/
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Benimde bundan ya,mor renkte. Ve hiç sevmiyorum nasıl aldım anlamadım. Bende satsam mı acaba ya
tarafından
Sat çok ses çıkarıyor rahatsız bişey

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
17 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
20 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miraninannesi (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 378 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...