0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından

Kizlar eltilerim surekli diyo biz 3 aylikken hissediyoruz ben 17 haftalik gebeyim ama halen birsey hissetmiyorum ilk gebeligimde 19 haftada tam anlamiyla hissettim kuvvetli bi sekilde ama bunda hissetmiyorum korkuyorum doktora da 1 aydir gitmedim yeni gidicem  icime hep vesvese geliyor :(

10 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Cevap yokk muu :(
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
14 haftalık hala bende hissedemedim
(204 puan) tarafından
Ben mi anormalim onlar mi anlamadim :(
(2,127 puan) tarafından
Yok be 3 aylıkkende abartmasinlar 12 haftalik oluyo yani
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben ilk gebeliğimde 15 haftalıkken hissettim ikinci gebeliğimde daha geç hissettim. Her gebelik farklıdır 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bu sizin iç karnınıza bağlı bişey. İç karnınız küçükse hemen hissedersiniz büyükse hissetmezsiniz. 
(1,086 puan) tarafından
Göbeğinizin olması iç karnınızın geniş olduğu anlamına gelmiyor ki..
Karın duvarınız yağlanmıştır kalınlaşmıştır. Plasenta arka tarafa yerleşiktir vs vs.
(204 puan) tarafından
Anladimda eltilerim benim 3 katım onlar o kiloyla hissediyorda ben neden hissedemiyorum :D
(1,086 puan) tarafından
Kiloyla alakası yok ki bu işin :) ilk çocuğunuz çok mu hareketliydi?
(204 puan) tarafından
Cok hareketli degildi hatta bazen Allah korusun acaba öldümü diyordum ama 19 haftada hissettim ilk gebelik olmasina ragmen cogu kisi ilk gebeliginde gec hissediyor ilk gebeligim kizdi hareketsizdi ama  15 haftalarda pıt pıt mısir patlar gbide hissederdim bu gebeligimde tik yok ve erkek
(1,086 puan) tarafından
Belki ablasına çekmiştir :) gün içinde ypruluyorsanız eğer o da yorulduğu için uyuyordur sizinle beraber. Çok kafanıza takmayın. Benim oğlum uslu diyip geçin soranlara :)
0 oy
(2,009 puan) tarafından
İlk kizimda bilmiyorum nezmn hissettim ikinci kizima hamileyim 15 haftalıkken hissettim 20 .haftaya kadar norml yinede git bi doktora
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O eltiler atıyor ya 3 aylık bit kadar bebe =)) he he de sen de de ki ben iki buçuk aylık ken hissettim aman atış bedava
(5,406 puan) tarafından
Şurda kızı 2 dk teselli ediyordum şimdi o eltilerden ne farkın kaldı =)) aferin sana hissettiğin için sana madalya takacağız =)))
(1,086 puan) tarafından
İnsanları kötüleyerek teselli etmeyin. Herkesin iç karnı farklıdır canım boşver dediklerini demek yerine eltiler atıyor diyorsunuz :)
(5,406 puan) tarafından
Kız sanane istediğimi derim ben öyle düşünüyorum aaa git başka yere yorum yap. Ne malum senin doğru söylediğin sana da inanmıyorum =))
(204 puan) tarafından
Kizlar onemli deil ama iste insan korkuyo
(5,406 puan) tarafından
Korkma canım herkes farklıdır. Benimle aynı haftada olan bazıları kıpır kıpır diyor bazıları hiç yok diyor ben normal hissediyorum bebeğin sağlıklı olsun 19 dan sonra tamamen hissedilir diyorlar zaten
0 oy
tarafından
Korkuyorsan sağlık ocağına gidip kalp satışlarını dinleyebilirsin bende bazen doktor kontrolume çok vardi korkunca gider dinlerdim rahatlardım 

Merak etme bir iki haftaya kadar hissedersin 
0 oy
tarafından
Ben 13. Haftamda hissettim net bir şekilde. Şuan 18. Haftamdayim hep hissettim bu zamana kadar 
0 oy
tarafından
Ilkini 18 de ikinciyi 21. Haftada hissettim 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Her gebelik farklıdır ikinci bile olsa 21-22.hafta hisseden gebeler var

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.