0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (1,092 puan) tarafından
İyi geceler herkese evde sürekli her zamanki hepimizin yaptığı işlerle ve çocuklarımla meşgulum . Eşimle çok bi muhabbetimiz yok .Görüştüğüm bi eşimin ailesi var o da korona malum eskisi gibi sık değil .Kendi ailem zaten bugüne kadar var ama yoklardı şimdi tamamen yoklar görüşmyrm.Çalismiyrm arkadaşlarım ,komşum yok kimse konusck görüşck vs. Yalnızım kısaca . Bir yönden iyi diyrm ama sıkıldığımı hissediyrm artık ve gercekten cok kötü bir his konusacak dahi kimsenin olmayisi tabiki Rabbim var cocuklarim var cok sukur ama.İnsan bazen dayanamayacak gibi oluyor sürekli ayni seyler .Var mı benim gibi olan neler yapiyrsnz nasıl böyle gider mi  

8 Cevaplar

0 oy
(255 puan) tarafından
Şu sıralar herkes yalnız zaten canım dediğin gibi pandemi hepimizi evlere kapattı birbirimizden uzaklaştırdı hepimizin psikolojisi bozuldu zor günlerden geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun bi tek sen böyle hissetmiyosun emin ol hepimiz aynıyız ama geçicek bu günler öyle düşün buna inan rahatlatıyo biraz ben öyle yapmaya çalışıyorum
(1,092 puan) tarafından
Biliyrm canim hepimiz boyleyiz pandemiden ötürü en çok kısıtlanma sebebimiz ama pandemi bitse de yine bi ailem dostum komşum olmayacak ki
(255 puan) tarafından
Öyle düşünme dua et içini ferah tut herşey düzelir yoluna girer ya da karşına iyi insanlar çıkar dost olursun hem hiç olmadı burda biz varız :)
(1,092 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)İllaki geçer gider inş. Biraz zorlanrz,Burası da olmasa zaten
(255 puan) tarafından
Burası nefes alma yerimiz zaten iyiki var :)
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben senden de beterim. Eşimin ailesi de yok sayilir. Komşu arkadaş akraba kimse yok. Bazen güzel olsada yalnızlık zor bence.
(1,092 puan) tarafından
Evet severim ben normalde ama her gün duvarlarla konuşmak aynı işi yapmak  en onemlisi ailesiz olmak bir de böyle bir dönemde gerçekten çok zor
(14,025 puan) tarafından
Inanki seni çok iyi anlıyorum. Benimde 6 tane kız kardeşim var. Ölsem haberleri olmaz. Çocuk dogurdum hayirli olsun demediler. Kızim 21 aylık daha yüzünü bile görmediler. Ben nasıl aile diyeyim onlara. Allah aileninde hayirlısını versin.
(1,092 puan) tarafından
Kardes de yapar anne bile yapar insanlik olmadikca .insan seçemiyor ki ailesini inş bundan böyle hayırlı insnlrla karsilasrz ne diyeyim .
0 oy
(5,720 puan) tarafından
İki evladım var ikizler iyikide varlar bana arkadaşlar. Pandemi olduğu için ve kış şimdi annemlerle kayınvalidemle çok görüşmüyoruz. Komşum hiç yok apartmanda. Çok emek.verdigim insanlardan co darbe aldım. Kimseyle ugrascak gücüm ve dermanım yok. Yaş gectikce kafa kaldırmıyor kimseyi
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle bende o darbelere daha fazla dayanamdim annem de olsa ailem de olsa vazgeçtim dediğin gibi yaş geçtikçe kaldiramiyir insn ama böyle yalnız ya da kimsesizms gibi hissetmek de çok zor
(5,720 puan) tarafından
Valla benim yanımda da insanlar vardı komşularım vardı ben öyle sanıyordum.  Ama hep bana bana olmuyor insan yoruluyor. Sürekli birine git git git ama o gelmesin aynı yerde olduğun halde benim lafımı sana taşısın seninkini bana valla yildim bende bide sucluymusum gibi engelledi burdan taşındı gene yakınız ama hic gormedim
(1,092 puan) tarafından
Ya böyle böyle insnlrdn uzklasiyrz işte sonra da yalnızlığa şükür diyrz gerçekten
(5,720 puan) tarafından
Allah evlatlarıma eşime aileme ömür versin.. yanımda olması gerekenler yanımda. Hamd olsun halimize.. ne  kadar fazla insan o kadar dert
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben varım ya çok sıkılıyorum ailem tanidigim  herkes uzakta kültürünü bilmediğim bir yerde yaşıyorum hergun aynı şeyler. Okullar da kapalı çalışamıyorum bir yandan hamileyim çok sıkılıyorum çok 
(5,720 puan) tarafından
Allah yardım etsin nerde oturuyorsunuz şuanda aileniz nerede
(5,406 puan) tarafından
Şırnak 'ta görev yapıyoruz ailem herkes memlekette. Eşim de göreve gidince iyice yapayalnız kalıyorum
(5,720 puan) tarafından
Oyy herkesin işi zor ama seninki daha zor arkadaşım. Allah yardımcın olsun.. ogretmenmisiniz yada görevli okullar kapalı dediniz ya. Allah bebisinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ♥️
(5,406 puan) tarafından
Ben öğretmenim eşim askerî personel. Amin canım inşallah
(5,720 puan) tarafından
Ne kadar güzel kutsal meslek ikiside.. inşallah istediğiniz gibi olur herşey
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Hiç üzülme yalnızlık bir yandan iyi benim bir arkadaşım var hiç laftan anlamaz habersiz gelir giderdi kızımı seviyor diye her seferinde kızım hastalanıyordu şimdi yine hasta bugün artık görüşmeyelim dedim evimde çocuklarımla ailemle olmak bana yeter sağlık olsun gerisi gelir geçer inşaAllah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende  o durumdayım kimsem yok burda eşimin ailesi var pandemiden dolayı birbirimize gitmiyoruz sıkıcı hayatımız var bende kızımla hep evde oynarım farklı farklı aktiviteler yapıyorum ondan dolayı biraz yanlizligimizi gideriyoruz
0 oy
(780 puan) tarafından
Sanki beni anlattın canım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım eşim ailesine psndemien dolayı sık gitmiyoruz kendi ailem uzakta ne arkadaş ne komşu kimse yok bazen çok bunalıyorum

İlgili bir soru bulunamadı

383,907 soru

11,486,954 cevap

35,116 kullanıcı

...