0 oy
1,099 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (328 puan) tarafından

image

Kac aylikken aldiz bebeginize, ve kac yaşa kadar kullaniliyor. Ben almak istiyorumde sadece ilk bebegim tecrubesizim

39 Cevaplar

+1 oy
(780 puan) tarafından
Ben hiç almadım inşallah bu bebişimde alırım 3 bebiş gelecek 113 gün sonra insallah:)))
tarafından
Ne torunu kiz senin yasindakiler yeni evleniyor:))
(780 puan) tarafından
Evet yaa onları bazen kıskanıyorum eltimin kızıyla aynı yaştayız evlenmiyor kız çok rahat bazen kıskanıyorum öyle yaşıtlarım gülüp eğlenip gezerken diyorum yalan dunyada bi gün görmedim arada  bi kendime dert ararken aklıma gelir üzülürüm sonra emannn çocuklarımı büyüttüm arkadaş gibi oldum onlarla geziyorum diyorum kendimi teselli ediyorum :₺(():)))
tarafından
Nasil elti kiz o kac yas var kocanla kaynin  arasinda
(780 puan) tarafından
Kayınım 51 yaşında eşim 40 yaşında kayınım erken evlenmiş askere gitmeden olmuş çocuğu bende 30 eltim kayınımdan büyük 53 yaşında büyük kızı 30 küçüğü 25
tarafından
He erken evlenince mümkün tabi. :)
Aman olsun evlatlarimizla beraber buyuruz  hersey zamaninda guzel bak 30 yasina gelmis hala evlenmiyo diyosun
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Resim yok  canım 
(328 puan) tarafından
Baka bilirsen şimdi canim
(2,252 puan) tarafından
6da başlarsın canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben hiç almadım valla :)
(328 puan) tarafından
Yemek yedirirken zor olmadi mi?
(671 puan) tarafından
Hayır canım ne zorluğu olacak ki bence gereksiz bı masraf mama sandalyesi oturttum yere önlüğünü bağladım örtüsünü örttüm verdim yedi yani
(594 puan) tarafından
Kime göre neye göre zor işte. Benm işime çok yaradı o olmasa benm oğlan durmazdı. Cok cok kıpırdaksa öle bir işe yarıyorki
(671 puan) tarafından
Tabi canım gerekliyse alınacak benim çocuklarıma kullanmadım ben sadece
(594 puan) tarafından
Aynen canım. Benm işime çok yaradı
0 oy
(875 puan) tarafından
Daha çok masada yemek yiyenler için ideal bu . Biz masa olmasına rağmen yerde yiyoruz o yuzden gerek duymadim
(328 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(110 puan) tarafından
Mama sandalyesi canim 6 aylikken aldim cok kullanisli cokta memnunum 
(328 puan) tarafından
6 ayindan kullandin mi? Benim bebegim 5 aylik onun icin sordum. Uzanikli mama yedirince boguluyor
(110 puan) tarafından
Evet 8. Aya girdik baslarda hafif yatis pozisyonunda oturtuyordum dik bir sekilde degil yani. Simdi artik dik oturabiliyo gayet ek gidaya basladik herseyi bunda yediriyorum saga sola dusmesi yatmasi da olmuyo gayet rahat yani birde her odaya taşıyorum  is yaparken falan iyi oluyo :)
0 oy
(13,844 puan) tarafından
6 aylikken aldik ama yer sofrasinda yemek istedi o yüzdem fazla kullanamadik biz.
(328 puan) tarafından
Anladim canim.
0 oy
tarafından
Biz gecen indirime girmisti aldik kanz compo galiba.  Daha 2 aylikti aldgimizda ama 6 aylik olduğunda kullanicaz Allah nasip ederse
(328 puan) tarafından
Insallah canim. Gule gule kullanirsiz
tarafından
Sagol canim bence cok gerekli birsey. Ben ekgidada blw yontemi dusunuyorum onune koyucam kendi yesin secsin. Bir de masada yiyoruz biz o yuzden sart
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben hiç birine almadım canım masada yemek yerken iyi olıyor onun dişinda etrafı keşfedince pek durmuyorlar
(328 puan) tarafından
Anladim canim  ben bebegin bogulmagindan korkuyorumda. Uzanikli yediremiyom
0 oy
(20 puan) tarafından
7 aylıkken falan almıştık. 6 aylıkken  henüz tadimlara başlamıştık ek gida icin. 3 gün bekleme kuralına uyarak.. zaten 6 aydan önce oturtmak da önerilmiyor 
(328 puan) tarafından
Sevdim ki peki?) Bazen bebekler diyorlarki oturmuyor
(20 puan) tarafından
Çok sukur benim çocuğum sevmişti. Ben daha çok blw uyguladım koydum önüne kendisi yedi. Kaç yaşa kadardı tam hatırlamıyorum ama masadaki sandalyeye geçene kadar ondaydi. Nasil alıştıysa öyle gitti. Bendeki şu en uygu  plastik tarzda olanlardandı hem temizliği kolaydı hafifti. Illaki çocuğa göre değişir misal bazi bebekler bebek arabasında da durmuyor ben nerdeyse 3 yaşa kadar kullandım ondada sıkıntı yaşamadım sanrim cocugum biraz uysaldi onunda etkisi vardır. Suan 5 bucuk yaşında ama tam tersi inatci
(328 puan) tarafından
Ne guzel kullanmisiz. Allah korusun cocugunu. Cok guzel anlatmişsin. Ben de artik almagi dusunoyorum zorlaniyoruz tadimlara basladikta
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla benim ki dogmamisti daha karnında pinekliyodu :D
(328 puan) tarafından
Ne guzel)
0 oy
tarafından
Bebek görmeye getrdler bize bı aylıktı:)
(328 puan) tarafından
Gule gule kullanin)
0 oy
(119,250 puan) tarafından
Yemek masasimi 7 ayda koyfum ben cok kullanisli
(328 puan) tarafından
Bebegimi hep uzanikli koyurum. 5 aylik. Kac ayindan oturda bilirim?
(119,250 puan) tarafından
6 aylikken destekli oturur valla kuzey 5 aylikken destekli 6 aylikken kendi kendine oturuyodu desteksiz bebek kendini hazir hissettmi oturur zaren
(328 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim. 6 ayindan bende otururum o zaman
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben ilk oğluma da almadım, eksikliğini yaşamadım ikinciye de almayı düşünmüyorum, evde iki masa olmasına ramen, TV karşısında yerde yemeyi sevenlerdeniz, masada yesek belki düşünürdüm, biz masada yiyoruz rahat etmek istiyorum dersen 6 aylıkken oturmaya başlayıp ek gıdaya geçtiği ay alabilirsin
(328 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim. Ben bebegi 5 aylik oturtmaga korkuyorum kac ayindan artik oturtdun?
(115 puan) tarafından
6 aya yakınken destekli oturtmaya başlamıştım canım, zamanla  yan yata yata kendi başına oturmayı öğrenmişti:) mama sandalyeleri güvenli çok rahat oturur..
0 oy
(78 puan) tarafından
5 aylıkken cnm benim aldığım arkaya doğru yatıyordu yani ayarlanıyor cok kullanışlı bisey ya kucağında filan zor yedirmek 
(328 puan) tarafından
Tadimlara basladik 5 aylik bebegim. Cok fazla zorlaniyoruz
(78 puan) tarafından
Oyle oluyor evet ya ama kullanışlı cok tavsiye ederim alışınca daha kolay oluyor benim oğlum 2.5 yaşında daha oturuyor
(328 puan) tarafından
Ne guzel) Allah oglunu korusun canim
(78 puan) tarafından
Sagol cnm allah razi olsun insalalb cumlemizin
0 oy
(515 puan) tarafından
Almadım yengem versı saolsun 6 aylıkken otrdu 2 yasında hala otryo cok memnunuz kullanıslı 
(328 puan) tarafından
Ne guzel kullanisliymiş o zaman)
0 oy
tarafından
Ek gıdaya geçtik hemen aldık 6 aylıktı 2 yaşın da şuan hala yiyo Zor oluyo diğer türlü yedirmek
(328 puan) tarafından
Evet canim tadimlara basladik simdid3n zorlaniyim
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım ben 6 aylıkken aldım malesef kızım icinde durmadı tepsisin üzerine çıkıyordu hiç kullanmadım desem kullanmadım başkasına verdim oglumada aldık malesef oda kullanmadı onuda başkasına hediye ettim
(328 puan) tarafından
Anladim canim her cocuk ayni degil sevmiye bilir tabiki
0 oy
tarafından
8 aylıkken aldım ben
0 oy
(534 puan) tarafından
7 aylıkken aldık canim şuan 24 aylık hala çok rahat kullaniyoruz
(328 puan) tarafından
Gule gule kullanin) tesekkur ederim)
(534 puan) tarafından
Sağolun iyi geceler
0 oy
(704 puan) tarafından
Mama sandalyesi biz 6 ayına girerken ek gida baslangıcında alicaktk en yakn komsm hediye etti sagolsun cok temizdii. Bence cok gerekli bisey kesinlikle almalısın yani sahsi fikrim yatarirak sofrada falan yemesi bana gore yanlış onunla bir duzene alısıyor cocuk çok kullanışlı kızım 19 aylık hala kullanırız kendi evimize yeni aldık ilkinide annemlere bıraktm ben lazim oluyor onun dısında pek yediremiyorum kacıyor gidiyor. Yaş sınırlanasına gelirsek 3 yasında bile kullanan gördüm ben.
(328 puan) tarafından
Cook tesekkur ederim canim. O zaman bende alirim. Tadimlara basladikta zorlaniyoruz
(704 puan) tarafından
Ne demek canm benim rica ederim. Al tabii ahh ben o korkuyu yasadim o yüzden hep oneririm onu yani ilk tadimlarmizda uzandirarak yediriyodum bende cahilim yani ilk bebegim baya panikledim videosu bile var yani ilk kez yiyor diye izledikce kotu oluyorum. Gerekli bisey kızım erken oturdu benim rahatti minderi de var zaten yumusacık oluyor.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 514 göst.
13 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 389 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
24 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 773 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı