0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
merhaba kizlar kaynanam bana hamileligimde 2ay ayni sehirdeydik farkli evlerde birgun bile yardimi dokunmadigi gibi hamileligim son aylarinda hergun aglamama sinir krizi gecirmeme ve bunun sonucunda bobreklerimde sikinti cikti ve bebegim zehirlenme tehlikesi yasadi zaten erkn dogun yaptim sezaryanla ben riskli bir gebelik gecirirken o akrabalariyla gununu gun etti kahvalara gitmeler gezmeler hic eksik olmadi ama hep ogluna mutsuzmus gibi gosterdi kendini daha oncede yazmistim yeni ev aldik geldi benim karnim burnumdayken eve zehiri atti gitti her zor animda benim ailem yanimdaydi hep bi mutlu oldugumuz zamanda annesi bi olay cikartip etmedigi yardimi kapatmaya calisiyo simdide biz covid olduk hergun oglunu ariyolar aman biseyin varmi kendine iyi bak ah yakinlarda olsaydim hergun yemeginizi getirirdim bi yardimim olurdu gibi seyler yazmis deliricem kizlar ya sen 2ay karnim burnumda ayni sehirdeydik ne halimizi sordun ne yardimin dokundu hicbisey yapmadin olay cikardin aylarca aglamimiza sebep oldun kalkmis diyo ki ayri sehirlere dustuk yaninda olsaydim hergun yemegini yapardim diyi yapmadigi seyleri diliyle yapmis gibi gosteriyo o kadar kurnaz ki ne yapicam bilmiyorum bana ve evladimin canina kasti olan kadin nefret ediyorum esim her onlarla konustugundada kavga cikiyo evde ne yapmam gerekiyo kizlar esim daha ne olsunda anlasin onlarin yuzunu anlamiyorum biktim artik ya

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anlatmaya çalışma böyle bir durumda kör sağır dilsiz olcaksin anadır babadir atsan atılmaz  satsan satılmaz.  
(9 puan) tarafından
ama bana hamileligimde yasattiklarini dusundukce deliriyorum affedemiyorum iyi bir insan icinde biraz merhamet olam bi insan bunlari yapama bence kabullenemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Canim biliyorum zor bı durum ama sana tavsiyem eşine kaynanani konuşma 

Söyle yaptı bunu dediydi şunu yapıyor hiç lafını etme

Herkez anası babasınin huyunu bilmezmi neler yaptığını çok güzel biliyor aslında ama sana fırsat vermez.

Ve anası babası sonuçta atamaz 

Sen hiç dırdır etme bırak napiyorsa yapsınlar zaten uzaksın kendini strese sokma sen böyle eşine  konusmadikca mesela kaynanan konuştukça bişey oldukça eşin dicekki zamanla benim karım seni ağzına almiyor sana ne oluyor 

Zamanla iyice dank edecek eşinin iyice aklı başına gelecek 

Ve sen böyle yaptıkça huzurun daha yerinde olacak azcik oyunlu olmayı bil
(9 puan) tarafından
aynen canim bir yandan haklisin ofkeme bir hakim olsam olamiyorum yasadiklarim normal degil bizi oldurup bi kenara atmak istedi kendininde bi yeri incinse sen beni niye aramadi bunlari bunlari yasadim diye hesap soruyo gercekten tecrubelileri dinlemeye ihtiyacim var boyle oldugum surece hep kendime zarar veriyorum
(9 puan) tarafından
dogru diyosun canim kendi huzurum icin artik gormezlikten gelmeye calisicam ama hizmet konusunu asla yapmam konusmuyorum suan bilmiyorum ne olur ama erkekleein akli dedigin gibi cal8siyo galiba baska ne yapalirdiki sen konusma anlayamiyorum
(1,989 puan) tarafından
Aynen canım kendini düşün eşine karşı pozitif ol kendine çek eşini kendine yak derler ya iyimser ol mutlu ol bırak disardakileri kudurt onları daha ne diyim :)
(9 puan) tarafından
ayy canım vallahi biraz olsun icime su serptin ailemin yanimda yada yakin olsam iste bu kadar dusunmemde gurbette bi basima kendimi yiyip yiyip duruyorum
(1,989 puan) tarafından
Ben anlarım bende şimdilik burdayım gutbete seneye tekrar gidecem çok zor tek olmak herşey anneye de anlatılmiyor

Ama kendimizin ilacı kendimiz olacaz canim

İlgili bir soru bulunamadı

383,574 soru

11,477,936 cevap

35,093 kullanıcı

...