0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından
Günaydın bebeğim 1 günün sonunda kakasını yaptı az bişi ama bebeğimin anne sütündeki yağı almasını nasıl sağlayabiliriz? Yada yeterli beslenmesini sizce neden öyle olmuştur kakasi 13 Ocak dogumlu

3 Cevaplar

0 oy
(591 puan) tarafından
Anne sütünde yağı almasını istiyorsan sürekli degıstırmıceksın emzıırken diyelim ki sag göğüs ile basladın o göğüsteki sut bosalana kadar emzırmen lazım yanı diyelim ki kendi bıraktı uyudu uyandı dıger gogsu ver Baska turlu hep ön sütü içmiş olur oda zaten doyurmuyor ayrıca kiloda aldırmıyor 
(37 puan) tarafından
Gün boyu 1 göğüsten versem olmaz deme. Birde sizce yeterli geliyor müdür. 1 gündür kaka yapmıyordu idrarıda 4 kere yaptı koyu renk ve kokuluydi son idrar arada da hapsiriyir
(591 puan) tarafından
Emerken aglıyor mu aglamıyorsan doyuyordur üşütmüştür yada enfeksiyon kapmıstır bı cocuk doktoruna goturun isterseniz
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Bebegin yeni mi dogdu?
(983 puan) tarafından
Hapsirmasida cok normal annesi endiselenme uyurken inler gibi seste cikarir korkma cok normal bunlar her yeni doganda olur sık sık besle 2 saati gecirme sarılık olmasın
(37 puan) tarafından
Yine nolur nolmaz çocuk doktoruna götürsem mi birde sence sağım makinası alım mi
(983 puan) tarafından
Aktif emiyorsa sagima gerek yok bence canim biberona alistirma gerek olmadikca benimki alisti 5 aydir sagaraj veriyorum cok zor
(37 puan) tarafından
Ne kadar veriyorsun pki cnm ml olarak
(983 puan) tarafından
Valla benim kizim istahsiz canim 3 saatte 80,90 anca iciyo ama ilk zamanlar daha cok iciyodu sonradan azaltti
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım daha 2 günlük bebek yeşil kaka yapması normal 4 5 günlükken normal kakaya döner emzirirken sürekli meme değiştirme ilk sağ içiyorsa sonra solu ver ben öyle emzirdim kilo alımıda güzel oldu 
(37 puan) tarafından
Yapışkandi canım o yüzden yazdım yeşil yapışkan diye
(37 puan) tarafından
Birde dogdugunun ertesi günü hiç kaka yapmadi idararida 4 kere yaptı oda son yaptığı cisi köyü renk ve kokuluydu
(3,823 puan) tarafından
İlk öyle kaka yapması normal canım sonra düzeliyor doha o dünyaya alışmaya çalışıyor annesi onun midesine az bişey süt gitte doyar o ama sen sık sık emzirmeye çalış ki sarılık olmasın 2 saati geçmesin emzirmen
Kalasını yeri gelecek 3 4 güne bir yapacak 10 günü geçmediği sürece telaşlanma sen sıvı şeyler tüket kayısı hurma incir gibi şeyler ye hem sütün artar hem kabızlık tan kurtulursun
Çişini takip et canım 4 kere normal 7 günlükten sonra hala kokulu koyu yapıyorsa bir doktora götür sende enfeksiyon varsa bebeğe de geçmiş oluyor genelde bunu takip et berrak şekilde olmazsa çişi geciktirme götür bir doktora
(37 puan) tarafından
Evet cnm bende var enfeksiyon o yüzden götürücem birazdan
(3,823 puan) tarafından
Götür bakalım için rahatlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 157 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 120 göst.
0 oy
4 cevap 194 göst.
0 oy
10 cevap 473 göst.
18 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...