0 oy
2,071 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Kızlar özel hastaneyi aradım doğum fiyatlarını öğrenmek için normal doğum 1500 sezeryan 2000 dedi sizce doğum fiyatını  nasıl ? 

11 Cevaplar

+1 oy
(344 puan) tarafından

En İyi Cevap

Çoğunluk erdem hastanesinden memnun kalmış sanırım :)

-Reklam-
+2 oy
tarafından
Arkadaşın iki oğlunu da orda doğurdu 
tarafından
Bence her duyduğuna inanma canim ben gelinimiz iki arkadaşım hocam ve kuzenim orda doğum yaptık hepimiz memnun kaldık  :)
(344 puan) tarafından
Erdemde mi yaptın hangi doktoru önerirsiniz
tarafından
Erdem mi Rabbim muhtaç etmesin neler cektim ordan dogum yapmadım kızımın hamileliginfe gittim paramla rezil oldum her sefer
tarafından
Allah iyilerle karsilastirsin diye boşuna demiyolar canim.
Kadriye hanım da yaptim hemşireden ebeye herkes çok iyiydi
tarafından
AAaa evet cocugum surekli olucek diyorlardı kontrole gidiyordum kolu bacağı gelmemis niye geldin diyorlardı en son kadriye hanıma gittim hemen igne yaptırdı once Allah sonrada onun yaptırdığı iğneyle durdu kizim ama daha da gitmedim
+2 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben olmam cnm asla orda vefa hn yüzünden ben ilk bebeğimi kaybettim. Çok kalabalık orası develt hastanesine donmuş resmen. Çakmak erdem de doğurdum cnm çokta memnun kaldm
(6,859 puan) tarafından
18+5 ti cnm
(7,193 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim bir daha acı yaşatmasın
(13,700 puan) tarafından
Nasıl kaybettin CNN basinnsagolsun
(6,859 puan) tarafından
Kalbi durmuş cnm sagolun
(6,859 puan) tarafından
Aynen vefa ya gittim
0 oy
(712 puan) tarafından
Özeli bilmiyorum ama Ümraniye eğitim araştırma mükemmel bir yer kuzum tavsiye ederim Ayşegül hanım var ben geçen yıl doğum yaptım bu yıl gene sıkıntı olsaydı oraya gidicektim şükür gerek kalmadı ama bişey olursa direk oraya giderim hastahane temiz hasta bakıcıları hemşireler üstelik çok içtenlikle yaklaşıyor erken doğum yapmama rağmen güle oynaya girdim aynı şekilde çıktım şimdi ki doğumu da Beykoz devlet de yapicam nasipse 
tarafından
Ben ordan cok cektim iste doktoru rastlayacak hastaneye girdiğimde bebegin kafasi gelmişti hemen doğuma aldilar doğumda bagirmiyorum diye kendimi sıkmaktan cataldan ayagim cikti doktor vurdu bana bırakıp gitti beni orda yalvar yakar getirdim iki tane kist aldi haber vermedi ne acılar cektim canim aciyo dedigimde hemşireler dogum yaptin olcak o kadar diyorlardı eşinden agri kesici getirttim
(712 puan) tarafından
Dediğin gibi kuzum doktoruna denk geliceksin baya sıkıntı yasamissin
tarafından
Aynen oyle ne tavsiyelerde gittim o yuzden son doğumun haftalarca araştırma sonucu özel oldu
0 oy
tarafından
Normal fiyatı ben 2 sene önce saygı da oldum normal 1300 sezeryan 2000 di 
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben yaptim cnm 
(344 puan) tarafından
Memnun kaldın mı ve hangi doktor ?
(140 puan) tarafından
Ilk gebelimde gittim ewt kaldim cnm doktorum cok iyiydi vefa yilmazer ama hastaneden ayrildi
0 oy
(140 puan) tarafından

image

elimde dogum ucret kagidida var bundan 10 ay once almistim 
(344 puan) tarafından
Memnun kaldın mı ?
(140 puan) tarafından
Ilk dogumumda ewt ama 2.dogumda hayir bebegim kilolu diye sezaryana alacakti ben normal dogum istiyordum 1 gun sonrw kendimden sancim geldi zeynep kamilde dogurdum 2. Ciyi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Aman orayı Allah bildiği gibi yapsın Erdem de afiyet de beş para etmez afiyetin ilerisinde Medipol var oranında fiyatları gayet uygun çok çok iyi hem de doktorları
(344 puan) tarafından
Medipol hastanesimi
(5,938 puan) tarafından
Evet çamlıca mesipol diye geçiyor
(5,938 puan) tarafından
Zeynep elmalı cok tatli bir dr dur tavsiye ederim.
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Vefa hanım girerse yap doğumunu.

O benim için melek.

Aptl gibi devlette doğurdum

Bu defa ondan rica exicem
0 oy
tarafından
Benim gittiğim hastane 4 bin istiyo sezeryan için çok normal bir rakam 
0 oy
tarafından
Canım ben iki cocugumda dogumlardan çok çektim  bu cocugumda aylarca araştırdım doktkrumu buldum medipol hastanesi Hüsniye sedef binoz onume gelen hamileye önermek istiyorum o kadar memnun kaldim ki esim diyo 10 bini bile haettiler diye 2000 bin lira normal dogum ama miss doğum travması cok kotu o yuzden parayi onemseme bence
(344 puan) tarafından
Medipol ümraniye mi ?
tarafından
Evet canimm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 207 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ZS20152022 (16 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...