0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 20 aylik bebekleriniz kahvaltı yiyo mu ne veriyosunuz benimki bisey yemiyo ya yine ben geldim soruyorum ya daha önce kahvaltıda bebek bisküvi veriyodum tek yesin diye simdi vermiyorum artık ac kalsada ama ne vercem yemiyo ya 

6 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm acikinca illaki yicektir yeterki sen sevecgi seyler bul.yumurta yemiyorsa krep yap dlimle koy onune kendi yesin.gebelde peynir yumurta yemekyen cocuklari kreple kandiriyoruz
tarafından
Ben yemeyince hemen bisküvi cay veriyodum ***** gibi cok kızıyorum kendime ekmek yiyo mu peki kahvaltıda
(3,101 puan) tarafından
Walla biara yymurtayi ekmekli yiyorsdu smdi ekmezsiz yiyor.ekmek cokta faydali bise dgl zorlama ekmek icin.corbasina koyarsin ekmek az az.abur cubur verme bacim.mideleri avuclari kadr onlarin bi tane biskuvi versen 2 saat tok kalir.verme.acikinca ennde sonnda yer.
tarafından
Tamam cok sağolun  oyle yapicam bundan sonra inşallah yer
(3,101 puan) tarafından
Insallah canm.
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
24 aylık olacak 3 gün sonra kahvaltı hiç sevmiyo sabah uyaninca  süt iciyo kahvaltı kültürü benim gibi aynı bende hiç sevmezdim bekarken öğlen buluyo sonra Allah ne verdi ise az çok yiyo 
tarafından
Ne kadar sut iciyo sizinki benimki 4 gün olacak sut içmeye başlayalı zorla oda allahım çocuk buyutmek cok zor yemeyen cocukla yaa
(12,777 puan) tarafından
Yatmadan iciyo cnm bı sey yemez  ise 200 250 ml uyuyo sonra ben baş ucuna biberin ile gene koyuyorum gece uyanirss acıkır ise içer soğuk koyduğum için bı şey olmjyo sabah uyanınca aliyo onu iciyo içmese kahvaltı yapar ama cut diyo 2 biberon felan iciyo gün luk
0 oy
(5,938 puan) tarafından
24 aylık oğlum Yani hemen Hemen 7. ayından beri yumurta peynir salatalık o tarz şeyler yerde 1,5 yaşından sonra da Menemen tost kuymak krem peynir zeytin zeytin siyah zeytin hepsini yiyor
tarafından
Masallah ya maşallah
0 oy
(13,864 puan) tarafından
Mücver , patates kızartması , kabak kızartması , melemen , krep , sucuklu yumurta , pişi , sigara böreği , poğaça... canım hergün değişik bişey verebilirsin. Yap önüne koy  , yer mutlaka bişeyler.
tarafından
Oyle yapicam bundan sonra tesekkur ederim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmki 22 aylık cnm kaynamış yumurta çok seviyor her gün kavaltıda iki tane yiyor pekmez yiyor bazen peynir türü şeyler yemiyor yogutçrt yiyor bazen
tarafından
Maşallah canım maslalah ne guzel ya
(1,451 puan) tarafından
Bnmkide çogu zaman yemk istemiyor yemek çok seçiyor ama kaynamış yumurta çok seviyor sende haşla soy eline ver sevdir yesin kendi kendine
0 oy
tarafından
25 aylık olacak 2 patates yedi kalktı peynir, haşlanmış yumurta filan yediremiyorum çocuğa çok az yiyor maalesef 
(703 puan) tarafından
Benmde canm tek dert bende var sanıyordum bende 24 aylık çorba ve sulu yemekten az bişey yiyip kalkıyor makarna pilav sebze peynir zeytin hiçbirini yemiyor ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.

379,771 soru

11,368,661 cevap

34,850 kullanıcı

...