0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Esim bi tek cmtesi izinli o zamanda yasak var simdide cook guzel kar yagdi kizimiz kar gorsun istiyoruz disarda kapinin onune ciksak ceza yermiyiz yaa evimiz bodrum kat penceremizin onu cevrili orda dursak ay ne scama bi soru oldu :D polislerede evimizin onu bahcemiz bura deriz

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok ya o kadar da degil 
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi olsa. Millet market bahanesiyle Fink atıyor sokaklarda haftasonu
tarafından
Benmi coo abartiyorum ya herkes cikiyomus bende kapiinin onunde polisler bekliyo ceza yazmak icin diye dusunuyorum hep :D
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biz hep cikiyoruz kapinin önüne biseu olmaz..insanlar yokken kapinin onune cikmak cocukla en mantiklisi zatn
0 oy
tarafından
Bn özellikle yasak olan günler çıkıyorum
0 oy
tarafından
Yemezsiniz yakın marketlere fırınlara gitmez bile serbest karin tadını çıkarın bence 
0 oy
(6,034 puan) tarafından
Ters Bi polise denk gelirsen ceza kesebilir ama anlayışlı biri denk gelirse birsey demez sanırım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız Allah iyiliğini versin :D ne olck Bee ben her hafta sonu markete cıkıyom alışverişe millet sokaklarda maskesiz geziyo poliste yanından geçiyo dönüp bakıyo bile. O denetimler hep TV de gösterişşşş
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Kız yok yürüme mesafesinde gidilen markete fırına bile izin var bizim bahcemiz olduğu için hep kapının önündeyiz kimse birsey demiyor 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Yok canim bisey olmaz millet markete diye butun her yeri geziyor polis gecsede bisey demiyor 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
valla biz her haftasonu cikip top oynuyoz kapının onunde polis de gordu iki defa hic durmadi bile :)
0 oy
(806 puan) tarafından

Ahahahaha yaaa ne tatlısın canım okurken güldüm :D saat 5e kadar serbest zaten alışverişler için market vs. sıkıntı yok. Kapı önüne de bişey denmez sanırım.5 den sonra da çıkmayın zaten totonuz donar o karda :D

tarafından
:D bende gülüyorum suan
(806 puan) tarafından
Allah hep güldürsün canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 330 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy