0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Kızlar kızımı kuvezden çıkardık benim sancim var çocuğun da var emiyor bi gogsumu sonra gazını çıkartmaya çalışıyoruz zorlanıyor tuvaletini de getirdigimizden beri yapmadı 11 de getirmiştik normal mi bu arada 14 günlük kızım benim gazima da rezene kimyon anason içtim çok kesmedi ne iyi gelir 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,533 puan) tarafından
Sen ne kadar gazını çıkartsan da yine gazi oluyor yazık çocuğa canım. Gaz damlası ve basgirsak düzenleyici alın. Poposuna zeytinyağı sur karnına masaj yap saat yönünde. Banyo yaptır banyodan sonra da karnını zeyrin yağı ile masaj yap. YouTube de var gaz çıkarma videolar falan sen onları izle bak çok rahat oluyor ben 3 ay çektim yuzbustu yatır biraz o şekilde rahatlar gazını da çıkarır sende destek ver. Sadece anne sütü alan bebeklerin 1 haftaya kadar falan kaka yapmaması normalmiş canım. 
(1,506 puan) tarafından
Eşim işte gelirken nobetciye bakar olmazsa kuvezden bugün çıkardık da tam emin olamıyoruz bide tıkanmıştı hastane de ondan korkuyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sadece anne sütü alıyorsa normal yazık çocuğunda gazı için gaz damlasi alın cekmesin kıyamam
(1,506 puan) tarafından
Anne sütü canım hastanedeyken sağıp gönderiyordum bugün çıkardık ama emiyor emdirdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kartalice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seliinn (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,514 cevap

34,808 kullanıcı

...