0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ya ben burda sürekli derdimi paylaşıyorum kusura bakmayın ama burdan başka dertleşiceğim kimsem yok. Benim diğer postlarımı bilen var mıdır bilmem. Biz çok zor geçiniyoruz hatta geçinemiyoruz bile arada oğlum için annemden mama parası istiyorum öyle mama alabiliyoruz. Bu gün annem aradı ne yapıyorsun falan ne yemek yaptın dedi dedim evde birşey yok yapmıycam hee yap kafana göre dedi ya ben anlamıyorum benim annem de mi sorun var yoksa ben üvey falan mıyım bir evlat anneye böyle söylediğinde nasıl böyle söyler he birde ben de şu yemeği yaptım dedi özenmeyin diye söylemiyorum baya iyi bi yemekti ya çok üzüldüm ya

15 Cevaplar

+1 oy
(393 puan) tarafından
Ne desinki annen sürekli para veremez sana canm benimkilerde pek vermez hatta hic vermezler zengin olmalarina ragmen ben kuru ekmek yerim yine istemem
tarafından
Hayır ben ondan para beklemedim zaten oğluma mama almak için arada istiyorum öyle demesi çok zoruma gitto
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üzülme  Allah kerim..
tarafından
Yabancı yapsa insanın zoruna gitmez insanın annesi nasıl yapar kendi evladı orda diyor yani evde yemeklik birsey yok sen nasıl böyle dersin
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin amin
tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Bilemedim ne denir 

Gelin kızım bu akşam demesini beklerdim 
tarafından
Çok zoruma gitti insanın annesi bunu yapıyorsa
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Üzülme canım boşver Rabbim rizkinizi arttırsin
tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
tarafından
Mama paranı veriyor ise kötü düşünmemiş dir bence evde bişey yoktur dediğini belki başka anlamiştıe yoksa kötü olsa neden mamana para verin başkası onuda yapmıyor valla Rabbim yardımcın olsun :/ üzülme 
tarafından
Hayır canım durumumuzu biliyor zaten kendisi vermiyor ben diyorum anne oğluma mama alcam para yollayabilir misin diye
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Allahim.kimseyi kimseye muhtac etmesin dara zora sokmasin...
tarafından
Amin canım cümlemizin inşAllah
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Üzülme cnm allah yardimcin olsun kusura bakma ama annen anne deil herhalde örnek kendim den verim ben açken annem asla tok durmaz her gidişimde bile elime biseyler verir annenin öle demesi yanlış evde bisey yoksa biseyler nasıl yapmanı bekliyor buraya gelin diye bilirim yada biseyler alıp eve getirebilir 
tarafından
Insanın zoruna giden bu ya annesin sen nasıl böyle diyebiliyorsun hayır birsey yapmasın birde özendirir gibi kendi yaptığı yemeği söylüyor
0 oy
(806 puan) tarafından
Canım zaten mama parası veriyormuş size. Belki senin dediğini öyle düşünmedi normal canı yemek istemeyince yapmayan kadınlar oluyor öyle düşündü belki. Yani böyle ön yargılı olmayın ananizi başkalarına dert adı altında kötülemeyin. Evlendirdikten sonra bile evlatların derdi bitmiyor ana babalar da yoruldu artık. Evlattir elbette elleri hep üstümüzde ama bizde herşeyi onlardan beklemeyelim artık.Herşeyin altında bişey aramayın. Bu benim düşüncem ilişkiniz nasıl bilemem ama şuan da yazdığına göre konuşuyorum öncesini bilemem... Başkalarına anlatırken milletide günahına ortak etmemelisin.nacizane düşüncem. Kusura bakma yanlış da anlama yani...
tarafından
Yok canım yanlış anlamıyorum konu sadece maddi açıdan yardım beklemek değil dediğin gibi bilmediğin için
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Üzülme kötü günler geçecek.... Allah büyük 
tarafından
Öyle canım Allah büyük
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Rabbım kimseye muhtaç etmesin inşallah canım 
0 oy
(238 puan) tarafından
Valla cnm k.bakma ama benım mesela annemfr aynı pozıstiynda annemın 2. Evlılıgı eblenırken gizli evlendı kımseye sormadı sımdı ac sefıl her hafta bizden para istio vermıorum yok dıorm bananr dıorm herkezın rızkı kendıne k.bakma ama esın sana bakcak artk annen deıl yada annen kendıne bakcak sen annene deıl
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Rabbim büyük üzme kendini
0 oy
tarafından

Doğurmakla anne olunmadığını birkez daha öğrenmiş oldum

Çok üzüldüm canim hiç mi ici acımamış ya sonuçta evladisin
0 oy
tarafından
Benimkiler evimin yolunu hatta içini bilmez 

Ama aryainca canım cicim derler takma bosv r

İlgili bir soru bulunamadı