0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (4,538 puan) tarafından
Ben en son 3 yıl önce nisanliyken kendime kıyafet almıştım evlendigimden beri hiç almadım kıyafetim de kalmadı eşimin kazaklarını giyiyorum eşim geçen gün dedi ki param olunca seni mağazaya götürücem istediğin kıyafeti al içim burkuldu çok üzüldüm ben de benim kıyafete ihtiyacım yok elimize para geçince onun yerine çocukların ihtiyaçlarını alırız dedim o üzülmesin diye heralde hiç unutmam o zamanki bakışını 

21 Cevaplar

0 oy
(13,626 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Selam olsun fedakar kadinlara
tarafından
Cooookkkk artı
(13,626 puan) tarafından
Hepimiz bir nebze böyle değil miyiz?
Kendime ayakkabı alırken daha uygunu var mı diye gözlerim fır dönüyor
Bugün oğluma bakarken  sadece onun yüzü hangisine bakarken guluyosa onu seçmeye odaklanmistim..
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
Ben böyle masumiyetlere kalbimi bırakıyorum  yaaaa... rabbim sevgi saygı  huzur versin gerisi gelir  canım.  
(4,538 puan) tarafından
Haklısın Rabbim bize huzur mutluluk tatlı dil versin gerisi boş
+1 oy
tarafından

Rabbim rızkınızı artırsın canım evine bolluk bereket versin inşallah

(4,538 puan) tarafından
Amin :)
+1 oy
tarafından
Ah canım inşallah Rabbim rızkınızı arttırsın 
(4,538 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(774 puan) tarafından
Yapmak isteyipte yapamadıkları zaman insan onlardan çok uzuluyo 
(4,538 puan) tarafından
Gerçekten de öyle elinde olmadığını bildiğim zaman  eve de kendime de asla birşey istemem  sırf yapamıyorum diyip üzülmesin diye
(774 puan) tarafından
Bende öyleyim rabbim güç versin de ne yapmak isterse yapsın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Canım şu pandemi döneminde insan evin içinde ne giyse oluyor. Rabbim en güzellerini giymeyi nasip etsin eşin de çok düşünceli davranmış 
(4,538 puan) tarafından
Ben eski giyim yırtık giyim umrumda olmaz o söyleyiş şekli o bakışı zoruma gitti o üzüldü diye
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bende bı kere böyle bı konuşma yasamstm iç camasirim kalmamıştı biride çamaşır suyu olmuş nasıl olmuşsa eşim gördü bu ne kız dedi diyemedim bsy aman nolcak eskisin iyice dedim halbuki yoktu yani mevburyetten yiyorum sonra anladı öyle baktiki bana 
(4,538 puan) tarafından
Rabbim sizin de yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Allah evinizin rızkını artırsın amiiinnnnn  zamanla herşey duzelir canm
(4,538 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Beni babaaannem büyüttü 75 yasnda suanda o bna alır cocuklarma alır kiyafet ayakkabi bide ustne ben alirm cocuklarma hamileyken esm bna sürekli ustne geniş kiyafetler al dedi ben doguma 2ay vamis ozamn aldm kizm 7aylik dogdu 
(4,538 puan) tarafından
Rabb'im sağlıklı uzun ömürler versin yavrulariniza
(1,475 puan) tarafından
Amin cnm benim biz annelerin hakkı odenmiyor neden cennet analarn ayaklari altnda bu yüzden
0 oy
tarafından

Canım burdan birisi kız kıyafeti verecek di irtibata geçdilermi senle 

tarafından
İnşallah gelir üzülüyorum ana elimden bişey gelmiyo inan ben ihtiyaç haritasına başvuru yaptım ordan aradılar bez yardımı demişdim bakalım gelir inşallah sende bi başvuru yapsan nama vermiyolar ama hiç olmas bez gelir idareten
(4,538 puan) tarafından
Baktım üye ol kısmından numaramı giriyorum kod geliyor kodu giriyorum üzgünüz bir sorun oluştu diyor :(
tarafından
Ara ara dene onu canım sistemlerde çalışma varmış
(4,538 puan) tarafından
Tm tekrar deniycem
(16 puan) tarafından
Bez yardimi nerden geliyor kizlzr nasil yapiyorsunuz bir tane bezlenen vardi simdi ikinci geliyor Allah saglikla kavustursunda beklemiyorduk zorlicak bizi
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.  Rızkımızı artırsın inşallah 
(4,538 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Esim der ki ; Asıl insan zor günde belli olur. 

Rabbim bereket versin helalinden
(4,538 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(916 puan) tarafından
Allah'ım eşinin kazancını arttırsın inşallah içim bir garip oldu :( 
(4,538 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(119,126 puan) tarafından
helal olsun sana ⚘⚘⚘⚘⚘
(4,538 puan) tarafından
Naptım ki iyi zamanda da zor zamanda da birbirimize destek olucaz
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım 
(4,538 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bekarken çalışıyordum 2-3aya bir kıyafet alırdım.Anne olunca param olsa bile hep oğluma  birşey alasım geliyor.Anne ruhu işte .....

İnşallah büyüdüklerinde evlatlarımız değerimizi bilir
(4,538 puan) tarafından
Amin Rabb'im yavrularımızı bizlere bağışlasın
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kendine açıyor insan birde yetmezmiş gibi onlar aciyinca bir kez daha yıkılıyor insan 

Anlıyorum seni Allah yardımcın olsun inşallah
(4,538 puan) tarafından
Acıma değil yanlış anladın :(
(12,264 puan) tarafından
Ee neye üzüldün kız o Zaman
(4,538 puan) tarafından
Böyle küçümser gibi demedi elinde yok üzüldü yapamıyorum yetemiyorum der gibi baktı beni üzen o oldu
0 oy
tarafından
Vallah canım insan nasıl üzülüyor dimi seni biliyorum inan keşke elimde olsa da yardım edebilsem sana bana da burdan bir arkadaş yardım etti sağolsun gittim oğluma ek gıda için birşeyler alabildim. Allah büyük insAllah evimize bolluk beraket versin 
(4,538 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim buradaki bayanlardan da razı olsun :)
tarafından
Amin canım insan hiç ummadi yerden yardım eli uzatıyo burdaki bayanlar da bunun vesilesi oluyor
(4,538 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ayy istemsizce gözlerim doldu bende çok duygulanırım böyle şeylere eşimde bişey getiririm yemek için bazen yemez neden yemiyorsun dediğimde sevmiyorum ben der halbuki sevdiği şeydir doğru söyle derim siz daha çok yiyin diye yemiyorum der ayyy kurban olurum ya aklıma geldi yine halbuki çok şükür durumumuz iyi alamıcandan değilde işte fedakarlık yapıyor RABBİM cümlemizin yuvasına mutluluk huzur versin inşallah 
(4,538 puan) tarafından
Ben de bazen öyle yapıyorum dün mesela 2 tane meyve vardı elinde hem de çok severim birini kızıma verdi birininde yarısı sana yarısı bana dedi ben de o yesin diye midem bulanıyor yiyemiycem sen ye dedim ben o uzulunce üzülüyorum
(2,264 puan) tarafından
:((((((
0 oy
tarafından
Biliyomusun bende hep öyle diyorum her ay ihtiyacım yok diyorum zorla alıyor istemiyorum sen kendine al diyorum kendine de hicbirsey almaz canım kocam
(4,538 puan) tarafından
Rabbim huzurunuzu bozmasın
tarafından
Amin kimsenin kini canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Minikii (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 549 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 531 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde g (2 puan) tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,868 cevap

34,765 kullanıcı

...