0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Yanlış hatırlamıyorsam 12sinde bime örme bebek tavşan ayı geldi . Fiyatida 30 tl idi. Katalogda görüp eşimle bime gittik bir kutu kalmış resmen havalara uçtum eşim önden gidip kutuyu gösterdi al al diye işaret ettim. Kutunun üstünü yirtmislar eşimde eğilmiş içine bakıyor bakma hadi al gidelim yoruldum uzanicam sonunda bulduk şükürler olsun dedim ve kızımla konuşmaya başladım ane kurban olsun sana sen bu oyuncaklami oynuycan diye sevindirik bir haldeyim. Eşim gülmeye başladı neden guluosun dedim kutunun içini gösterdi. İçinde el örgüsü bebek yoktu :( sadece iplikler vardı. Alıp biz orecekmisiz :blush:

Öyle hayal kırıklığı yaşadım kii oturup agliycaktim halen aklımdan çıkmıyor. Eşim gülme krizine girdi sen bu kutuyu almak için deliriodun çıka çıka iplikler çıktı alayım ör dedi çok biliyormusum gibi sinirden kahkaha attık markette herkes bize bakıyordu. Bozulmuş plak gibi böyle bişey nasıl olur demeye başladım ..

Sizinde böyle bir anda kafanızdan kaynar su dökülür gibi hayal kirikliklariniz oldumu alisveriste ? Benim ilk defa başıma geldi. Hayır yani madem sadece iplik var iplik resmi koyun kataloga. Örme bebek resmi koymuşlar :woot: 

Hayallerimi yıktılar :unsure:

Alıp kendim oreyim desem sonuç kesin böyle çıkardı :D

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Dökulmez alır örerım canım onu:D

tarafından
Becerebilcegimi bilsem oreyim de zor ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,552 puan) tarafından

Akşam akşam çok güldürdün beni :D

tarafından
Eşimle bizi görmen lazımdı eşim gülmekten kıpkırmızı olduk okadar bim gezdik bunun icin mi diye :D
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Amigurumi kitini diyosun :) Instagramda Facebook'ta bir sürü satan hesap var baksana amigurumi diye. Hatta burda ören arkadaşlarda vardi
tarafından
Sordum canım ama fiyatı çok söylediler burda 30 tlye görünce fiyatı çok ideal geldi bana.
(2,075 puan) tarafından
Alıp örmeyi deneseydin fiyatına hak verirdin İnan :D
tarafından
Tahmin edebiliyorum YouTubeden videosunu izledim basitse yapayım diye ama mümkün değil çok emek istiyor evet ama okadarda param yok olsa kızıma feda olsun ❤️☺️
0 oy
tarafından
Ahahaha güldüm cnm ya neyse bulursun yine 
0 oy
tarafından

image

cok kolay yapimi canım bende bimden aldim 
tarafından
Bende hazir geldide hazir aldın sandim canım
(12,777 puan) tarafından
Ahaha kız takmış sin hazıra :D
tarafından
Hahahh kolay birşey olsa tamam diyecem hazırını bulup alma derdindeyim :D yok anaamm ailedende hamarat biri yok ki örüp getirsin :D yalnız halen hazırını bekliyorum hahahh
(12,777 puan) tarafından
Ahahahah ben Polatkan yaptım cnm tavşan ve baykuş çok güzel oluyo ve çok basıt büyük çıktı alıp polar kesip yapıyorsun
Hazırlarım uyguna olan var ama böyle büyük tavşanlar 150 200 den aşağı değil
tarafından
Aynen öyle fiyat aralığı hep bu şekilde :)
0 oy
(241 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım canım bende içinden örülmüş oyuncak çıkacak zannettim meğer biz alıp örecekmişiz 
tarafından
Katalogda bebek resimlerini hazir örülmüş koymasalar iyimis ona aldandım :D
(241 puan) tarafından
Bende çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştım
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Hayır katologda Bile Kocaman yazıyordu amigrumi kiti diye nasıl oyuncak sandınız ki ama örmesi inanılma kolay bence deneyin 
tarafından
Kataloga buyutmeden baktım normalde küçücük resimler olarak görünüyor üstüne 2 kere tıklatıp büyütüyorum normalde ama o an sadece örme bebeklere odaklandigim için buyutmedim ( ꈍᴗꈍ)
(1,084 puan) tarafından
Çok kolay ama örmesi inanın ben hiç beceremedim daha önce çok denedim ama bu kiti aldım kuzu olanından ördüm bi oturuşta bitti çok basit
0 oy
(851 puan) tarafından
Oyyy annesiiii ne güzelde yapmis oy oy olsunn annesi bununla oynasin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 370 göst.
0 oy
9 cevap 550 göst.
17 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 4,308 göst.
28 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
+3 oy
9 cevap 268 göst.
22 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...