0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Bilen var mı arkadaşlar?

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Emzirme yok 18 yaş altına yok 65 yaş üstüne gerek duyulmadıkça yok son 6 ay içinde korona olanlara yok bu aşılar kime geldi o zaman 
(2,444 puan) tarafından
Evet canım korona geçirenlerin vucudu zaten antikor ürettiği için gerek yok
(9,626 puan) tarafından
Bende emziriyorum emzirmesemde zaten yaptırmayı düşünmüyorum düşünsem de bize sıra gelene kadar inşallah bitmiş olur zaten benim emzirme dönemimden dolayı aşıya sıra gelmez daha birini büyütemeden ikinciye hamile kaldım ☺️☺️  benim nedense hiç bi umudum yok ama inşallah Allah kimsenin çabasını boşa çıkarmaz..artık  bu maskeler öyle yüzümüze yapıştı ki tövbe Yarabbim sanki artık ahirete böyle gidicez gibi
(2,444 puan) tarafından
Inşallah canım öncelikle sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah ❤ benim de tek temennim şu virüsün bi an önce bitip gitmesi..
(9,626 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun Allah herkesi evladına bagislasin hamile olanları da sağ salim kavuştursun inşallah ❤❤ inşallah biter canım herkesin şuan beklediği tek şey o..bitse de artık herkes rahat bi nefes alsa,suanki çocuklar ve virüs zamanı doğan bebeler çok şanssızlar Allah tabiki öncelikle sağlık versin ama şu 1 senedir park bahçe yüzü göremediler en çokta ona üzülüyorum
(2,444 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Kızım 1 buçuk yaşında daha doğru dürüst park yüzü gòremedi. En çok da çocuklara üzülüyorum zaten
-Reklam-
0 oy
(393 puan) tarafından
3 qy sonra oglum 1 yasina gelecek zaten gonülsüz emiyor ben olurum aşi 
0 oy
(851 puan) tarafından
Yok emziren annelere normal ilac bile zor durumda olmadikca yasak 
0 oy
(916 puan) tarafından
Hamile ve emzirenlere yok 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Amaaan olmasın zaten yaptirmicam ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 282 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ibonun karisi (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 271 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,822 kullanıcı

...