0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
1 buçuk aylık kızım daha kakasini yapamıyor diye hastaneye götürdüm idrar tahlili istedi idrar yolu enfeksiyonu çıktı cocugumda ya daha çok küçük değil mi:( Başına böyle birşey gelen varsa lütfen yazsın bana 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh canım benim ya kıyamam inşallah en kısa zamanda iyileşir 
(450 puan) tarafından
Ya bende vardı idrar yolu enfeksiyonu acaba sütten geçer mi
tarafından
Valla canım bi bilgim yok kusura bakma :(
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Yaa cok gecmis olsun insallah gecer hemen kuzum üzülme bisey verdilermi ablamin kizındada çıktı 3 yasında ama antibiyotiğe başladilar bakalm 
(450 puan) tarafından
Sizede geçmiş olsun cnm sağol
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Geçmiş olsun,kuzuya  acil şifalar diliyorum..
(450 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Mama yiyormu canm
(450 puan) tarafından
Evet mama yiyor.. Ya bide anne sütünden enfeksiyon geçer mi acaba bende de vardı çünkü
(1,933 puan) tarafından
Onu bilmiyorum tama ama sanmıyorum senin enfeksiyonun gecmedimi onuda doktora söyle bu sefer
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Daha oncede bole bi post okumstm canm  ama tedavisini bilmiom malesef gecmis olsn :(
0 oy
(887 puan) tarafından
Benim bebegim de bes bunde bir aglayarak agpiyo ama bu iki gundur idrar yaparken bi huysuzlaniyo bi baktirsam mi acaba doktor tedavi icin nasil ni yil ynerdi size
(450 puan) tarafından
Kültür tahlili aldılar bizden de 3 gün sonra çıkacak eğer temiz çıkmazsa yatabilir dedi ama sanmıyorum dedi önemli birşey olduğunu
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım benim oğlumda 1 aylık. Oğlumda da enfeksiyon çıktı doktor ikinci kez tekrarlayalim bazen kaka bulaşabiliyor dedi iki gün sonra sonuç çıkacak eğer onda da enfeksiyon çıkarsa antibiyotik tedavisine başlarız dedi doktor
(450 puan) tarafından
Kültür tahlili aldılar bizden de 3 gün sonra çıkacakmış inşallah temiz çıkar :( yoksa yatiriyolarmis
(581 puan) tarafından
Allah Allah bana yatırırız felan demediler canım antibiyotik tedavisi uygularız dediler
0 oy
(17 puan) tarafından
Kac gun yapamiyodu da goturdun arkadasim
(450 puan) tarafından
2 gündür yapmıyor du normalde düzenliydi
0 oy
tarafından

Kuzum yaaa kıyamam minik bebeğimee çok geçmişş olsunnn oyy :(

0 oy
tarafından
geçmiş olsun  canım benim 
0 oy