0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
İzmirli olan var mı kızlar nerede doğum yapıcaksnz? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Niğde var olurmu:D

(40 puan) tarafından
Olmaz :)
(40 puan) tarafından
Ya kim nerde doğm yaptı merak ediorm virüsten dolayı hala karar veremedk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Var bacım doğurdum 6 ay oldu
(40 puan) tarafından
Galen mi o nerde ilk defa duydm ben çiğlide oturuorm sada hastanesi var burda onun fiyatlarıda artmş
tarafından
Bornova da canım Tınaztepe grubu
(40 puan) tarafından
Haa evet tamam ne kadar ücret aldılar
tarafından
Canım benim Dr um dışarda da kliniğe gidiyordum doğumu orda yaptm Dr ebe ve hastane 11000 tuttu canım
(40 puan) tarafından
Anladm canm baya tutmş ya sada hastanesi sezeryan doğuma 3.500 istedi uygun biyer orası zatn
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben izmirdeyim. 38+5 günlük hamileyim. Kısmetse medicalpark ta olacak doğumum.
(40 puan) tarafından
Oh az kalmş yakn bana medicalpark çok güzel orası hayırlısıyla doğum yaparsn inş
(19 puan) tarafından
Evet şimdilik her şey güzel gidiyor. Doktorumdan da çok memnunum. Eğer düzenli gittiğiniz doktor yoksa ve arıyorsanız tavsiye ederim.
(40 puan) tarafından
Sadaya gdelm diorz bz uygın fiyatı fiyatda önemli bizm içn eşim yeni iş deiştirdi biyandan ev taşıcaz bu ay. Hatta çiğli araştırma hastanesnde ble yapablrm bakalm herşey üstüste geldi
(19 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun. 20gün önce eltim sada hastanesinde doğum yaptı. Genel olarak memnun olduğunu söyledi. Orayı tercih edebilirsiniz.
(40 puan) tarafından
Evet benm arkadaşlarm da orda yaptı görümcemde dahil hepsi memnun kaldı
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Egepolde yapıcam inşallah 
(40 puan) tarafından
İnşallah canm sağlıkla gelsinler
0 oy
(40 puan) tarafından
Çınarlı doğum hastanesinde 3000 tl ye sezeryan oldum 
(40 puan) tarafından
Ne zaman oldun yenimi
0 oy
(2,785 puan) tarafından
 Ben ege yaşama gidiyodum ipekdi doktr Allah razı olsun bana 30 haftalık oldum zaman ben doğum iznine çıkcam kendine doktr bul dedi bende nevvar salihde gitim Gaziemirde Nezahat Akay tek geçerim harika Bi kadın kadına aydından Manisadan geliyo hastalar 
(40 puan) tarafından
Anladm canm bana uzak orası baya
0 oy
(5 puan) tarafından
Canım şimdi gördüm postunu ben 1 sene önce sada da doğum yaptım . Eğer normal doğum istiyorsan oraya kesinlikle gitme . Sezeryan istiyorsan olabilir☺ ücreti daha onceden kobusmanizi tavsiye ederim daha sonra odaya bi kaç balon asip ek ücret istiyorlar
0 oy
(610 puan) tarafından
Çiğli devlet hastanesinde de 2 sene önce doğum yaptım drum ayşegüldü çok iyi bir dr sada 1600dü benim zamanımda şimdi çok pahalanmış muayene 50 idi şimdi olmuş 110 ama zorunlu hallederde gidilir güzel ben beğeniyorum
0 oy
tarafından
İzmirliyim cnm hayat hastanesi iyi diyorlar

,Ege şehir hastanesi de iyi
0 oy
(114 puan) tarafından
İzmir liyim canım Karataş da doğum yaptım bir buçuk yıl önce

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
24 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
23 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,956 soru

11,312,923 cevap

34,747 kullanıcı

...