0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından

Merhaba kızlar Düzce de yaşayan var mı? :)

4 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
Bennnn ️️️ yaşıyorum düzce de ️️️
(14 puan) tarafından
Canm doğum için hangi hastaneyi ya da doktoru tercih ettin ya da edeceksin.
(19 puan) tarafından
Ben devlette doğum yaptım ve çok memnun kaldım saolsun çok iyilerdi doktor seçimin sana bağlı Bayadır gitmedim bilmiyorum doktorları şuan benim zamanımda eda hanım vardı bide ismail bey ikiside çok iyiydi zaten doktorlar girmiyo doğumuna ebeler giriyo sen sadrce kontroller için seçiyorsun ama sakın üniversite hastane gitme orda hep sitajerler oluyo genellikle tavsiye etmem özel dersende özel de iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Niğde var olurmu:D

(14 puan) tarafından
O da olur bacım :)
0 oy
tarafından
9 sene yaşadım Duzceyi çok seviyorum:)
tarafından
Ankaradayim maalesef :)
(14 puan) tarafından
Ay benim eşimde Ankaralı hiç sevmem Ankarayı :))) Görev icabı 1 yıldır Düzcedeyiz Ankaraya da gidiyoruz maalesef sık sık
tarafından
Ben de 3 senedir buradayım alışamadım hep karadeniz de oturduk tabi serbest ankara aşırı kalabalık insanı boğuyor  :)
(14 puan) tarafından
Memleketiniz neresi ben Trabzonluyum
tarafından
Sinopluyum canım
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Ben varım maalesef 
(14 puan) tarafından
Ya benimde bi komşum var o da devlette yapmış doğumu öyle bi anlatıyoki baya bi korkuttu beni. Çağsuya gidiyorum bende şimdilik ama kafam çok karışık
(7,049 puan) tarafından
Çağsu da yenidoğan bölümü yokmuş canım bir de iki buçuk ay önce komşum doğum yaptı pek memnun kalmamış ben de sekiz ay önce devlette doğum yaptım ama ben çok memnun kaldım hemşireler falan çok çok ilgiliydi doğumum da zor geçmişti bir de
(14 puan) tarafından
Hangi doktora gidiyodun canm devlette
(14 puan) tarafından
Bir de odalarda tek kişi mi kalıyor
(7,049 puan) tarafından
Duygu hanıma gidiyordum o da hamile olduğu için bir de pandemiden dolayı son zamanlarda hangi doktor denk gelirse ona gidiyordum canım odalar da iki kişilikti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 288 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde &Sukufe& (7,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 431 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,047 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...