0 oy
749 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
bazi postlarimda  turk olmadigim icin anlamiyanlar oldu .kimisi postuma cevap yazmak yerine dogru yazmamissin once onu duzelt falan dedi. neymis bebeyim diyilde bebegim olmalimis sanirim.

bundan sonra kendi dilimde yazicam insAllah anlarsiniz.cunki vazen cok dusunuyorum bu sozun turkcesi ne diye .

insAllah basa dusersiniz .bundan sonra yorumlarda oz dilimdə yazacam 

azerice anlayirsiz ? 

27 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Atem tutem men seni şekere katem men seni :D kız bilmiyorlardır boşver :D 
tarafından
yaxsi canim bos verirem :)))
-Reklam-
0 oy
(6,200 puan) tarafından
MEN başa dusurem sen bunları coxda şey eleme bunlar 7/24danisir ele bil dil/edebiyat mellimidiler :D
tarafından
duzce deyirsen.bu arada adasiq :)))
0 oy
(52 puan) tarafından
Menimde bawima gelib canim eyni hal
tarafından
onda en yaxsi sen anliyarsan menim yasadiqlarimi :)))
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Nolub canim?ne meseledi?
tarafından
hecne quzum.bezen belesi hal olur
bezende kimese cavap yazanda turk sozleriyke cumlemi alindira bilmirem.ozum oxuyram yazanan  sonra bu nasil cumle lan deyib silirem :)))))
meselen biraz evvel birine son mensi yaz hesapliyim dedim oda mens de demek onu de sonra deyim yazdi.mende anlamadim ki mens ne demek oldugunumu sorusur.turk dilinde yazirdim guya ki.
hesabimimi sana oyreteyim ondan sonrami mensini soylucekmisin gibisinden cumlemi kuramadim ya .
sinirlendim boyke bi post acdimki oz dilimde yazacam day bunan sonra basa dusen dussun dusmuyen ozu biler :)))
(6,687 puan) tarafından
Olurda canim boş ver..mende bir necesi ile savaşmişam bunun ustunde..bilirsen coxsu Azeri oldugumuzu bilmir ona gore ele deyir sora eşidende Azeriyem day hecne yazmir
tarafından
he eynen ele olur
(6,687 puan) tarafından
Bos ver can

Ne yaxsi bu vaxt gire bilirsen bura?menim yoldasim yatib herden terpenir deli oluram tez cixiram sora tezeden girirem :D
0 oy
tarafından

Azeri dilini çok seviyorum anladığım kadarıyla okuyorum

Men başa düştüm :)

tarafından
aferin sene basa dusdunse  :)
0 oy
(250 puan) tarafından
Yaz kiz biz senin dilinden her Turlu anlariz:)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bende deli oluyorum oyle diyenlere turkce dersi verenler var . onlara diyeceksin ki sen gel azerice ogren tum kelimeleri dogru soyleyecenmi bakalim diycen sakin takma kimseyi cok bilmişler:)  benim esim turkmen bu sorunu bizde cok yasiyoruz canim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 431 göst.
7 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde defnee13 (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
0 oy
15 cevap 881 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Zelisela (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu

396,410 soru

11,857,730 cevap

35,955 kullanıcı

...