0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kizlar k validemle de k babamla da anlasamiyorum cok kalp kiriyorlar sonra da benden hicbisey olmamis gibi davranmami bekliyolar 5 aylik hamileyim her is benim uzerimedir bi aksaklik olsa yemekte temizlikte k babam ilsun k valide olsun hemen soylenmeye baslarlar neyse onlar boyle iken esim bambaska bi insan ve ben onu kirmadan uzmeden evi ayirmak istedigimi soyluycem bana akil verirmisiniz nasil soylesem

7 Cevaplar

0 oy
(226 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim kurtarsın tez zamanda inşallah açık açık anlat eşini kırmadan konuşmaya calis 
(80 puan) tarafından
Amin bitanem cok dua edin nolur birinizden birinizinki kabul olur insallah
(226 puan) tarafından
Ederim tabiki senin adına o kadar üzüldüm ki çünkü annemdede bir oturdu ben 15 yaşında idim ayrıldık kavga dövüş 11 kişi 3+1 evin içinde 2 elti annemin çektiklerini hatırladıkça üzülürüm vizede çok çektirdiler o yüzde çocukların da mutsuz olur ilerde şimdiden ayrılmaya bak giden ömürden gidiyo
Rabbim kurtarsın tez zamanda inşallah ❤️
(80 puan) tarafından
Ya cok zor gercekten ben hep buyuklerime saygili olmam gerektigi seklinde buyutuldum hicbir zaman bi kere dabi bi cevap vermedim onlara karsilik ya da sesimi yukseltmedim ama artik cok yoruldum dualarin icin cok tesekkur ederim Rabbim razi olsun
(226 puan) tarafından
Senden de canım bizde öyle büyüdük te çok eziliyotuz bu şekilde işte hakkımda en hayırlısını nasip etsin inşaallah
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Neden Birlik kabul ettin en başta 
(80 puan) tarafından
Canim maddi sikintilar vs esim hadtalandi falan hersey ust uste gelince evimi birakip koye tasinfik ama simdi hem esim toparlandi hem madri bi sikintimiz yok cok sukur
(1,248 puan) tarafından
Eşyaların falan varsa direk ayrıl belki eşinde senin söyleneni bekliyordr
(80 puan) tarafından
Dua edin lutfen bana olur mu
0 oy
(417 puan) tarafından
Bebeğimiz olucak bizde anne baba oluyoruz artık ben 3 ümüzün oldugu bir yuva istiyorum annenın babanın her zaman basım gözüm üstüne yeri var ama ben artık kendi evim olsun kendi esyalarım kendi düzenim olsun istiyorum bas basa vakitlerimizin daha cok oldugu evimde istediğim gibi gezmek istiyorum sende beni anla herkes kendi evi olsun kendi düzeni olsun ister ben uzun zamandır bunu düsünüyorum diyebilirsin
(417 puan) tarafından
Yaa en güzel yorumu gözünden kacır sen sus sus ahahah :Dd
(80 puan) tarafından
Ahahhah insanlik hali canim napalm :)))))
(417 puan) tarafından
Saka yapıyorum insallah gönlüne göre olurda tasınırsınız ya
(80 puan) tarafından
Biliyorum ciceim Allah raxi olsun bu sikintili dusunceleri biraz atip gulumsettin tesekkur ederim
(417 puan) tarafından
Canımsın muah
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Belki acimasiz gelir ama erkek milleti baska seyden anlamiyor agla artik dayanamiyorum de ve olani soyle bu halimde herseyi benden bekliyorlar belim agriyor yoruluyorum can tasiyorum de bide hamilesin umarim esin incedir haline kiyamayip kabul eder 
(80 puan) tarafından
Insallah canim ya dua edin nolur
(7,191 puan) tarafından
Rabbim gönlune göre en guzelini versin insallah canim sende bana dua et hamissin seninki kabul olur
(80 puan) tarafından
Rabbim gonlunden gecen tum guzellikleri hayirlisiyla nasip etsin insallah canim
(7,191 puan) tarafından
Amiin kuzum amiin seninde insallah huzurlu cok guzel bir evin olur insallah
(80 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun insallah
0 oy
(2,220 puan) tarafından

Burda biri paylaşmıştı. Biraz alakasız ama. Eşin gelince özel ilgi göster her zamankinden daha güleryüzlü cilveli ol. Başbaşa kaldığınız bi anda yakın temastayken elin elindeyken falan yani söyleyiver:D Daha az gergin tepki verir diye düşünüyorum. Bir arada olunca anne baba da rahat edemiyor(anne babanın rahat edemediği bi konu vardır inşallah:)) biz de özelimizi iyi yaşayamıyoruz falan de. Ayrı evimiz olsa ne güzel olur değil mi hayatım aşkım canım vs desen?

Önce güzellikle sonra olmadı çat çat söylersin dayanamıyorum falan diye.

(80 puan) tarafından
Bakalim burdaki her yorumu toparlayip biseyler yapicam bakalim dua edin nolur
(2,220 puan) tarafından
İnşallah ayrılırsın ordan da huzura kavuşursun canım
(80 puan) tarafından
Amin insallah canim Allah razi olsun
0 oy
(12,548 puan) tarafından
Dümdüz de. Kırmadan üzmeden deyim dersen muhtemelen ayrılamazsın ben ayrı kendimize ait bir ev ve kendimize ait bir hayat istiyorum de 

Zaten bu devirde hala neden birlik oturmayı kabul ediyorsunuz hiç anlamıyorum nasıl buna karar veriliyor hangi sebeple çok saçma insanın özel hayatı olmalı 
(80 puan) tarafından
Canim zaten ayriydik esim kimyasaldan dolayi sanirim calistigi is yerinden dolayi hastalandi isi birakmak zorunda kaldi maddi sikintilar esimin hastalanmasi falan ust uste gelince birlikte oturmak zorunda kaldim yoksa bende istemiyodm en bastan beri
(12,548 puan) tarafından
Tez zamanda kendine ait bir evin olur inşallah yanlış anlama eleştirmek için demedim ama kv kp gelin bizle birlikte otursun evi temizledim bize yemek yapsın kafasındalar ya ona çok sinir oluyorum ondan dedim :)
(80 puan) tarafından
Sorun deil canim kv kp 5 aylik hamile olamma ragmen bu kafada olduklari icin zatwn bu karari aldim dualarin icin tesekkur ederim insallh
0 oy
(417 puan) tarafından

Bir bana cevap vermemişsin ben gidiyorum :D

(80 puan) tarafından
Ayyyy cok ozur dilerim valla gozumden kacmis
(417 puan) tarafından
Olur canım sorun değil :)

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 552 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,716 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 539 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 867 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde Duygu sel (107 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı