0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Benim ikinci hamileligim oğlumun küçüklük kıyafetlerini posete koydum kaldırdım geçen baktigimda sararmış sabunla başta yikasam geçermi

5 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Geçer büyük ihtimalle

-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Kosla da dök beklet etki eder
(4,285 puan) tarafından
Pembe olan aşkım beyazlar icin de var hatta :D sen bilirsin Mervem:D
(13,613 puan) tarafından
Ben bilmiyorum ya kızım eve kosla mi giriyi sanki :D
 Ativer lutfen googlada bulup ya ben salgm biraz,giderim başka bişey alirim
(4,285 puan) tarafından
Estağfurullah kuzum hemen yazıyorum durunun kıyafetlerin de leke olunca sürüyorum bunu ertesi gün atıyorum makineye bisey kalmıyor cok seviyorum ben koslayi:D https://ty.gl/jhowvet
(13,613 puan) tarafından
Viii niye bele pahalıdır kör olmayasica sanki altındır içindeki
(4,285 puan) tarafından
A101 e 15 tl ye gelmisti kuzu 1000 ml hemde takip et arada oraya indirime giriyor olunca direk alıyorum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
bi avuç toz deterjanlı sıcak suya bas bi gece dursun zabağınan makineye at tertemiz =) 
(5,220 puan) tarafından
yok sadece geceden deterjanda beklediler sabaha kadar
(13,613 puan) tarafından
Çok sağol canim
(5,220 puan) tarafından
nedemek efenim yardımcı olabildimse ne mutlu. bu arada kullandığım toz deterjan omo :)
(13,613 puan) tarafından
Bol bol mu attın kuzu?
(5,220 puan) tarafından
yoo bi avuç attım sadece
0 oy
(196 puan) tarafından
Koslanin beyazlar için bı deterjanı var leke çıkarıcı gibi bişey ondan kullan ancak o çıkarır onunla ılık suda biraz citile sonra makineye de dök bir kapak ondan beyazları diye düşünüyorum olmazsa eskiden annelerimizin yaptığı gibi kaynat sabunlu suyla
0 oy
(88 puan) tarafından
Benimkilerde oyleydi a 101 den almistim vanish leke cikarici pembe bi sey 13.95 ti gecen gunde aldim ilk makineye doktum yikadim cogu cikmisti cikmayanida azicik elime alip vanish ile citiledim hepsi gecti cnm
(4 puan) tarafından
Sağolun deniyim daha 40ina kadar kullandım kaldırdım boşa gitmesinler
(88 puan) tarafından
Oyle tabi cnm eskimiuor ki hemen kuculuyor zaten baktin cikmadi en fazla 1 saat olmak uzere islat suya vanish dök sonra citile

İlgili bir soru bulunamadı

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...