0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Sizden baska dertlesecek kimsem yok esim cok.ilgisiz hatta beni insan yerine asla koymaz bu aksam kavga ettik dedim benden uzak bana hayatinda birimi var dedi o kadar zoruma gittiki ondan habersiz lavaboya gitmem surekli beni ilk eşiyle karistiriyo simdi de kallti gitti koltukta yatıo üstü acik şekilde sizce napmaliyim.kafayi ycm ayrılmak istiyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,006 puan) tarafından
Umursama takma iyice ustune gittikce kendilerini bir sey saniyorla biraz bos ver kendini geriye çek 
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Bu tarz suçlamalar çok kötü ama ilk eşinde yasadiysa senden de beklemesi normal o yüzden evlenirken neden ayrılmışlar bakmak gerek 
(43 puan) tarafından
Aldatmis ilk esi ama ayni degiliz
(774 puan) tarafından
Aynı degilsinizdir tabi ki ama onu yaşamış ya paranoyak oluyorlar iste sonra
0 oy
(423 puan) tarafından
Canım Allah gönlüne göre versin  bu konu için iyide yorum yapamam kötü de yorum yapamam senin düşüncelerine de karıştırmak istemem kalbinin sesini dinle bence eşini en iyi sen tanırsın biraz daha zaman tani veya da güzel bir ortam hazırlayıp konuşmayı deneyebilirsin artıları ve eksilerini
0 oy
tarafından
Ne demek hayatında biri mi var? İlk eşi aldatmış mi acaba 
0 oy
tarafından
İlk eşi neler etmişse artık korkuyor üstü açıksa git ört bir şey olmaz bnce pişman olmuştur :( gönlünü almaya çalışırsa da tüm derdini anlat bakalım ilgisizliğinin sebebi neymiş 
0 oy
(969 puan) tarafından
Sakin ol canım derin nefes al kuran oku her için daraldığında eşin de güvensizlik var bunu karşılıklı bir şekilde düzeltmeniz lazım direk aklına o düşünce gelmesi çok yanlış
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sana hayatında biri mi var dedi sen adamın üzerini mi düşünuyosun ben mi yanlış okudum?
0 oy
(169 puan) tarafından
Seni kimseyle karşılaştırmamalı çok yanlış bir davranış bence evlilik terapistine gitmelisiniz destek almanız şart 
0 oy
(313 puan) tarafından
Ya ilk esinde yaşamış sana maal edemez ama ne yazık ki hep bı güven problemi olacak seviyorsan git kaldır kocani tatlı dille ama otur konuş bu deger verme mevzusunu
0 oy
(395 puan) tarafından
Sakın beni yanlış anlama benim yakın bi arkadaşım çok daha fazla şeyler yaşadı mesela eski karışı saçını boyayıp başkasına gidiyomuş gittiği adam sarı seviyormuş benim arkadaşım da saçını sarıya boyadı diye saçını kazımıs sen kime sordun diye sabretti sabretti sabrın sonu selamet suan kuklaetti adamı kendine ve Allah okadar güzel cevap verdi ki adamın genç yaşta saçları çıkmıyor aktı bayağı peruk takıyor düşün yani ona diyor ki sen o.....sun sen K.şrsın neler neler eski karısının koynunda mı yakalamadı erkekler böyledirler biraz da mesela konu bu olmasın evlendiniz yemek yapıyorsun dolma sardın incecik annesi kocaman sarar genelde sana der ki bu niye fındık kadar der yani yaşadığımız herşey aslında biyerimizde kalıyor ben mesela çok rahat bi evde büyüdüm saatimiz yoktu burda evlendiğim zaman geldim kayınpederim 30 yaşındaki adama sen nerdesin diye fırça atıyorlar şort giyip sokağa çıkılmaz diye erkeklere kızıyorlar eşim de aynen beni hiç giydirmez güzel şeyler ben alışamamıştım hiç yani hep diyordum ki benim babam böyle değil bunlar niye böyle bunlar niye bu şekilde bu neden bunu yaptı vs diye alışma süreci şiddet vs girmedikten sonra süründür derim travma yaşamış destek ol tabi koş peşinde demiyorum asla yüz ver de demiyorum bilinçli ol öyle diyince sen beni kimle karıstırıyorsun terbiyesiz de mesela kendi kafana takmamaya bak 
(43 puan) tarafından
Takmamak elde degl oglm  var 6 aylk ona dua etsin
(395 puan) tarafından
İşte diyorum ya gidemiyorsak bir yol bulmalıyız bende bazen eşimden çok şey görüyorum ne bileyim işte hakaret kavga bazen itişme gitmek istiyorum gidemiyorum ee napıyım diyorum bana git şunu yap senınle barışırım diyorum mesela oda yapıyor yapmazsa da kendin bilirsin diyorum konuşmuyorum bu sefer o peşimden koşuyor

İlgili bir soru bulunamadı

377,860 soru

11,310,015 cevap

34,744 kullanıcı

...