0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (1,006 puan) tarafından
Ağdayı eşinize yaptirir misiniz kizlar karşı komşum kocam yapar benim dedi ama ben utanirim ya mümkün degil yaptiramam siz yaptirir misiniz?

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Benm ağdami her ay eşim yapar. Utanmam niye utanayim. gece olunca herşey iyi de iş agdaya gelince mi ayy utanirim :D

(374 puan) tarafından
2. Ben katılıyorum CNM eşimden utan mıyacamda kimden utanacak ben her ay eşimle beraber otururuz  ben on6n koltuk altını oda benim  özel bölgemi kendim alırım yanında hiçte utanmam
(1,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gece olunca aydinlikta yapmiyoz biz karanlikta oluyo bitiyor adap yatip inceliyor mu yoo  insanin bi özeli olur ya her seyin bi adabi var bilemeyecem artik
tarafından
Sen öyle yap o zman ne diyim.
tarafından
01kıymet  çok doğru
(374 puan) tarafından
Sagol dilay karac .....edep  dizlik yok bunda CNM  zümrüşün annesi  herkesin kendi  kararı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır tabiki de o neymiş ya 
(1,006 puan) tarafından
Yaptiranlar var ben utanirim ya
0 oy
(964 puan) tarafından
Dayanabilsem yaptirirdim çünkü kendisi dedi kuaföre göndermem yaparım ben diye ama acısına dayanamıyorum ben yoksa o dediğine pişman etmek icin bi defa yaptirrdim  :)
(1,790 puan) tarafından
Ehli olmazsa öldürür canım o acı sakın diyim
0 oy
(279 puan) tarafından
Bende az önce sordum kardeşim sana yaparım dedi eşim hiç beceremez bu tarz şeyleri bende arada kaldım hiç kuaförde yapmadim hamileyim görmüyorum ve zor oluyoe uzanamiyorum 
(1,006 puan) tarafından
Kuafore git canim ben oyle yapiyorum bende yorum yaptim sana gördüm postunu
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(969 puan) tarafından
Yok daha neler iki buçuk yıldır evliyim eşim hep tertemiz görür hiç ihmal etmem 
(1,006 puan) tarafından
Aldiranlar var iste ne bileyim :)
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Asla yaptirmam bi yerimde kil çıksın habire saklıyorum görmesin diye çok utangaçım ben 
(1,006 puan) tarafından
Bende öyle ya
0 oy
(169 puan) tarafından
Yok yaptırmam
0 oy
tarafından

Hiç kimseye de yaptırmam:angel:

0 oy
(1,790 puan) tarafından
8 yıllık evliyim hâlâ utanırım eşimden bazen birde onu mu yaptiricam ki zaten yapmaz da elden ayaktan düşmedim çok şükür ne o öyle ya eş bile olsa özeli vardır insanın ve adamın midesi de bulanir yani 
(1,006 puan) tarafından
Aynen öylee
0 oy
(376 puan) tarafından

Asla yaptirmam daha neler :wassat:

0 oy
tarafından
Eşime eğer yaptırmak zorunda kaldiysam yaptırırım eşimde yapar
0 oy
(374 puan) tarafından
Koltuk altımı hep yaptırırım onun kini de ben yaparım kuaföre her ay 60 tl vereceğime 20 tl ay da 5 tl bez 30 tl makina altım  6 ay kullandım ayda 1 sadece bez alıyorum hem tasarruf hem beraber yapıyoruz bacak özel bölge kaş bkyık kendim alıyorum sadece koltuk altı alıyor bağzen diyor gel alim yok diyorum inanmaktan değil EŞİM niye utanın ki
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Yaptırmam ya o kadar da degil 
0 oy
(80 puan) tarafından
Bende yaptırmam. Hamile halimle bile ayna yardımıyla yapıyorum. O halimle görsün istemem doğrusu. Hani hasta olurum bakıma muhtaç o zaman mecbur ama mümkün olduğunca yaptırmam yani 
0 oy
(660 puan) tarafından

Hamilelign son aylari pandemiye geldi esime soyledm (utanarak tbi) yapamam ddi yanls yapip canini acıtirim ddi mecbur jiletle yapti ama guzel yapti utandim ama baska bi yol bulamadim. 

(1,006 puan) tarafından
Aynayi al karsina yap canim
(660 puan) tarafından
agda zaten normalde de yapamam jiletlede aynadan yapamadim neyseki 1 kere oldu bdhada hasta olmadıkça rabbim kimseyi kimseye muhtç etmesin
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmki yapmaz bnde yaptırmam zaten midesi almaz onun bnde öyle görmesini istemem
(1,006 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(689 puan) tarafından
Ben hamileyken bile yaptırmadim  yaptirmam oyle gorsun istemem
(1,006 puan) tarafından
Benim gibi düşunen bir cok kisi varmis
0 oy
(772 puan) tarafından
Mümkünatı yok ne gördü ne dokundurdum 2.gebeliğim kendim hallederim 
(1,006 puan) tarafından
Aynayi al yap dimi ama
(772 puan) tarafından
Yani öle böle idare ediyorum
0 oy
tarafından
11sene oluyor asla
0 oy
(8,978 puan) tarafından
Yaptirmammmm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 641 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hg99 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 359 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...