0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Eşim  oldu dün fakat bugün fena baş agrisi basladı tansiyonu cok yükseldi neyse dil altı serum falan iyi suan 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Emzirdiğim için olamıcam ama yaptırırım..her aşının yan etkisi var zaten çocuklar da bile ateş yapıyor bu herkes biliyor..şimdi bu aşı için yan etki var diye de olamamk lüks gibi birşey oldu..bir gün virüs azalır yada biterse bu yaptırmayanlar yaptıranlara dua edecek mi peki?? Onlar sayesind normale dönüyoruz diyecekler mi?? Korkmayın bir tarafınıza bir şey takmazlar..o kadar testten geçiyor doktor elinden geçiyor güvenilir olmasa zaten devlet izin vermez
-Reklam-
0 oy
(393 puan) tarafından
Yan etkilri oluyormuş cnm
(71 puan) tarafından
Baska bi yan etkisi olmadı şuan
(393 puan) tarafından
Gecms olsun canm
(71 puan) tarafından
Sagol cnm
0 oy
(169 puan) tarafından
Olmadım olmayıda düşünmüyorum 
(71 puan) tarafından
Doktor arkadaslarimin hepsi çin aşısını öneriyo bana bigün sıra gelirse yaptırıcam
(169 puan) tarafından
Malesef güvenmiyorum
0 oy
tarafından
Ablam oldu ateşi biraz çıkmış
(71 puan) tarafından
Bünyeden bünyeye degisiyo demekki
0 oy
tarafından

Eşim olck yarın sağlıkçlar şart yan etki olabilir:ermm:

(71 puan) tarafından
Moralim bozuldu ya o nöbetci ben evde cocuk uyuyo yaninada gidemedim aklim onda kaldı
tarafından
Cnm eşin sağlıkçı sanırsam şikayeti varsa acile görünse ya
(71 puan) tarafından
Suan hastanede nöbette zaten
tarafından
E gitse ya
0 oy
(789 puan) tarafından
Olmadım olmayacamda
0 oy
tarafından
Eşim oldu dün canım sabah çok fazla enerjikmis ama dün eve gelince saat 8 gibi resmen bayıldı öyle uyumak yani davul patlasa uyanmaz çok fazla uyudu biraz ateş yaptı 
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bol bol su içsin canım bugün izledim haberlerde
(12,840 puan) tarafından
Bende ya dışarıda yürüyüş yapmak bile ne kadar güzelmiş insAllah biter artık
(71 puan) tarafından
Aslinda hic kiymetini bilememisiz hep mutsuzmusuz onu anladim gezerdik avm giderdik alisveris yapardik cok özledim ya arkadaslarimla kahve icmeyi eve gelen misafirleri gercekten nekadar önemliymiş
(12,840 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi herkes birbirinden korkuyor yaklaşmıyor babamın annemin elini öpmeyi bile çok özledim görüşsekte uzak duruyoruz çok zor çok
(71 puan) tarafından
Ama şükür ediyorum en büyük zenginlik saglik bu hayatta gerisi hikaye elbet birgün biter inş hepimiz birbirimize kavusuruz allah hepimizi korusun bütün hastaliklardan
(12,840 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ablam ve görümcem oldu gorumcemin hafif baş agridi oldu ablamda birşey yok bende olacağım 
(348 puan) tarafından
Saglik çalışanı mısınız CNM
(7,441 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,583 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

374,683 soru

11,207,453 cevap

34,510 kullanıcı

...