0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (868 puan) tarafından
Kızlar pantolon tunik takımı sipariş vermiştim geldi ama pantolon paçaları uzun geldi eşimde sürekli çalışıyor terziye yetişemez  onun paçalarını nasıl kisaltabilirim kendim.dikiş bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terziye ver canm esin ne anlarki dikiş ten
(868 puan) tarafından
Canım ben çıkamiyorum bebeğim çok küçük bide olduğum. Yerde yakın terzi yok eşim verir diye dedim eşim çalışıyor diye
tarafından
Hmm komsun felan yokmu disari ciktigi zamn versin terziye esin is çıkışı alsn canm
(868 puan) tarafından
Yaşlı bi teyze var
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Pantalonun paçaları dar ise yukarı doğru kıvırabilirsin 
0 oy
tarafından
Ben pantolonumu kendim ayarlardım üzerimde giyinirken ölçtürüp çok uzunsa bir miktar kesiyordum sonra kalan kısımdan gizli dikiş yapıyordum hiç belli olmazdı 
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Canm bak ne yap biliyomusun şimdilik eşim çalışıyor yaptiramaz diyorsan beni iyi dinle:Dşimdi esofmani giy paçasını yukarı doğru katla sonra bitane lastik geçir ne lastiği istersen ama sıkı birşey olacak yani bacağını sıkacak durması için mesela ben hani bu ten çorapların başında olur ya kalın olan yeri kesip kullanıyorum o şekilde yap işte paçasını yukarı doğru katladin ya o lastiği katladigin yere geçir sonra içe doğru katlayarak kullan:Dinşallah işine yarar ben çoğu zaman böyle kullanirim 

(868 puan) tarafından
Denicem:))))
(1,505 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili bir soru bulunamadı

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...