0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Kızlar istihare namazı kıldım rüyamda siyah topuklu ayakkabı görüyordum aynı zamanda bembeyaz uzun bı elbise giyilmisti bu ne anlama geliyor bilen arsa aydınlatabilir mi :angel:

5 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bunu bende bilemedim:Dhayir olsun

(76 puan) tarafından
Aynen hayırlısı olsun :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Detaylı anlatman mümkün mü acaba 
(76 puan) tarafından
Şimdi düğün vardı bı arkadaşımın ama arkadaşım o kişiyle gerçekte de evli bizde 3 arkadaş özel giyinmisiz bitanesi bembeyaz uzun elbise giymişti canım sonra ayakkabı seciyorduk siyah topuklu ayakkabıyı seçtim ama giyip giymedigimi tam hatırlamıyorum
tarafından
Ayakkabıyı giydiysen sıkıntı. İleriki zamanlarda seni üzecek olumsuz şeyler yaşarsın beklemediğin gelişmeler olur. Siyah ve gri renkleri iyiye yorulmaz.
(76 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ama umarım giymemişimdir :P
Yorumun için teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim canım yine de biz hayra yoralım :) Allah hayra çıkarsın. Ama rüyayı gördüğünde ve yandığında için sıkılıyormu oda önemli. Renk şart değil.. Ben genelde renk gördüm aynı zamanda içim açılırdı hamd olsun hep çıkmıştır.. Artık görmüyorum ama :)
0 oy
tarafından
Canim istihare de önemli olan gördüğün şeyler değildir onemli olan uyandıgin zaman kalbinin nasil hissettigi yani huzurlami uyandim huzursuz sıkıntılımı uyandın onemli olam o his bende gördüklerim saniyordum ama detayli araştırdım öyle değilmiş huzursuz mutsuz uyandıysan hayir yok ama kalbin rahat huzurla uyandiysan hayir demek insallah 
(175 puan) tarafından
Ben yazacaktım siz yazmışsınız. Aynen öyle renkle alakası yokmuş. Hani hiç bir belirti yoksa belki işaret olurmuş. Ama önemli olan uyandığında ki hismiş. Huzurlu mu sıkıntılı mı uyandık ona bakmak lazım.
(76 puan) tarafından
Siyah renkte görmeme rağmen huzurlu hissettim hani sanki o istediğim şey olacakmış gibi hissediyordum sonra siyah renk aklıma takıldı
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bunu rüya tabiri bilen birine açıklatın çünkü gördükleriniz çok farklı ve daha çok şey anlatabilir. 
(76 puan) tarafından
Aynen ya bende sabahtandir araştırıyorum .p
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Istihareye nasıl yatılıyor canım 
(3,276 puan) tarafından
Namaz kılarken ne diye niyet ediyoruz canım mesela nasıl dua ediyorsun
(76 puan) tarafından
Başlarken niyet ettim Allah rızası için 2 rekat istihare namazına diye başlıyorsun ilk rekatinda Fatiha ve kafirun süresi ikinci rekatında Fatiha ve ihlas suresini okuyorsun sonra neyi merak ediyorsan onu dile getirip istihare duasını okuyorsun ama kimseyle konuşmadan direk sağ tarafına yatıp uyuman lazım ben bı kaç defadır kılıyorum genellikle doğru çıktı bu sonuncusu biraz karışıktı bakalım hayırlısı olsun ins
(3,276 puan) tarafından
Anladım canım bir konu üzerinde sıkıntım var ona yapabilirsem yapayım bir
(76 puan) tarafından
Allah hayra çıkarsın ins canm
(3,276 puan) tarafından
Amin inşallah canım sonu kötü çıkarsa benim için hiç iyibolmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.