0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kizim 10 aylık kulaklarını deldirmeyi düşünüyorum ama kararsızım daha erken mi biraz daha mı bekleyeyim deldiren varmı bi fikir verebilir misiniz 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim kızım yok ama bnce deldirme bırak büyüsün büyüdüğünde kendi deldirsin canı acicak kulağını çekicek küpeyi aman çıkarmasın diye ugras dur benm oğlm diş döneminde hep kulaklarını çekiyo ya snin kızda acıyo diye çekse kanatsa canı acır Allah korusun bnce deldirme canım.
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken deldirdim canım iyiki de deldirdim anladiklari zaman zor olurdu deldirmek. Birde şu an deldiremezsiniz sanırım pandemi dolayısıyla yasaklandı diye biliyorum yine de yakininizdaki eczaneye sorarsiniz
0 oy
(800 puan) tarafından
Keşke kulak delirmesen benim ki delik keşke olmasaydı küpe takmayı sevmiyorum takamıyorum haliyle abdest alınca günahı boynumda kalıyor zaten isterse büyüyünce kendisi daldırır tabi bnce
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay kiz bende istiorum ama cani yanar die vazgeciorum artik kndi buyudgunde isterse deldircem
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bence deldir. Ben 15 aylıkken deldirdm fırsatım olsaydı daha önce yaptiricaktim. Kızım sürekli oynadı çıkarttı tekrar takmak için kan ter içinde kaldım. Valla pandemi girmeseydi yaşına girmeden yaptirirdim. Eczaneler yapmiyodu pandemiden dolayı güvendiğim tanıdığım biri var gümüşçü ona yaptırdım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
3yasina kadar enfeksiyon riski var.1-3yas arası bebeklerin çoğu kuleyi çıkarıp ağzına,burnuna soktuğu için doktorlar önermiyor en iyi yaş aralığı 4-10 yaş.Suan deldirsen bile Bebek büyüdükçe o delik yukarı cikiyor
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ben deldirdin. 10 günü geçiyor deldireli. Kızım 1 buçuk yaşında. En azından farkında olmuyor şu an pek. Ama biraz daha büyümüş olsa çok zor olacaktı. Küpe deldirdikten sonra küpeyi mutlaka oynat yapismasin. Nemlendirici krem sur. Allah'ın izniyle bişey olmaz
0 oy
(169 puan) tarafından
Bence erken değil tam zamanı:))
0 oy
tarafından
Benimki 8 aylık deldircem ama pandemiden dolayı yasakmış eczacı delemem dedi gümüşçüler yapıyormuş oraya gitcem inşallah 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Aklı ersin de canım buyuyunce isterse deldir bence küçük daha 
0 oy
tarafından
8 ayinda deldirdim ben.
0 oy
tarafından
7 aylıkken delirdim kulagını hiç anlamadı iyiki erken deldirmişim anlasaydı daha zor olurdu şuan 2 yaşında bi sıkıntı yaşamadık
(1,121 puan) tarafından
kac gun zor oldu canim geceleri özellikle zor oldu mu
tarafından
Hiç zor olöadı canım huysuzluk yapmadı geceleride sıkıntı yasamadık 3 gün sonra altın küpe taktık kulagı yara olmasın diye

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 147 göst.
0 oy
5 cevap 145 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 167 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu