0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kaynanam dogum yaptim ilk 1 hafta annem kaldi gitti 1 hafta kaynanam geldi gitti annem geldiğinde yemeğimi yapti evimi temizledi corabima kadar giydurdi 2 yasinda bide kizim var ben hiç yatmadim hem kızıma hem bebeğime baktim iste esim hep sorun etti bıraksın ev isini cocukla ilgilensin falan kendi anasi geldi size yemin ederim evi sil supur cocukkara bak camssir yika as kendi sadece yemek yapti cay koyar kendine bana sormaz bile yatar uyur oglen şekerleme yaapr bana kizim sen yat gece uykusuz kalıyorsun demez 9 gun kaldı gitti hatta bi aksam kycyk kizim ona telefonu fırlattı diye esim falan otururken anani sıkım dedi kızıma afedersinis kizlar özür dilerim hatta güldü bana ben esime baktim hani sen ne diyosun cocukla nasıl konusuyosun desin diye tek kelime etmedi ilkten annesi için misafir herhalde dedi sonra napsin kadin yemek yapiyo dedi hadi sustum kadin sorarsan beni kizi gibi seviyo ama yalan ya ben artık bu insanlardan uzak durmak istiyorum cok bunaldim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görmezler bacım görmezler işlerine gelmeyeni görmezler 
(1 puan) tarafından
Valla cok yoruyolar insani benim ailem bi kere eşime laf etmemislerdir sık sık gelmezler karismazlar eşimi bana savunurlar dusun ama biz her hafta kaynanama gideriz simdi bebegim oldu da evdeyim Buda bi kendine gelse acaba yine götürür mü diye düşünüyorum 2 yasinda kizim var bide herhalde gideriz esim kopsun ailesinden demiyorum ama böyle de çok zor annesine bebek gibi davraniyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Terbiye yoksunu ya küçük çocuğa dediği lafa bak telefonu boşuna fırlatmamis çocuğun :) iyi 1 ay kalmakta vardı 9 günle yirtmissin :) kaynanalari geneli budur 
(1 puan) tarafından
Kiz bakma ben yollamasam kalır diğer oglu aradi sordu ne zaman gelicen diye ben pazartesi doktora gidicem istersen git anne dedim sen karışma ben istediğim zamangiderim dedi kari bilerek perşembe kadar kaldı:D
tarafından
Allah'ın cezası şey kaynanalik görenler gelinlerin halinden anlaması lazım bu eskiler yenilerden daha fena :D
(1 puan) tarafından
Kiz hemde ne fena bunlar var ya :D
0 oy
(224 puan) tarafından
Benim kayınvalidem herşeyi yapar Allah razı olsun olsun oğlunun yanında çok sever  ama gerçekte oğlu yokken bir farklı kadın boşver canım takma ben 8 aylık evliyim eşim ağzıma sövdü  ve üstelik hamileyim  erkek.milleti ne olacak ne kadar kizsamda küfürü bırakmıyor 
(1 puan) tarafından
Esim bana hiç küfür etmez 2 bucuk yıllık evliyim ama kaynanam kızıma boyoe bi kelime etmesi ne biliyim
(224 puan) tarafından
Maşallah canım  kayınvalidenlede sorunlarınız aşarsınız inşallah
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım sanki ben anlattım gibi oldu ya doğum yapalı 15 gün oldu sezeryan ile doğum yaptım doğumdan 3 hafta önce geldi kaynanam sözde bana yardım edecekti öğlen 1 de uyanıyordu kahvaltısını ben hazırlıyordum kahvesini yapıyordum yemeği ben yapıyordum masayı ben topluyordum akşam çayına kadar ben götürüyordum sürekli suratını asıp oturuyordu eşim beni öpünce suratı asılıyor Du kendini öpünce gülüyordu benim yanımdayken Süt dökmüş kedi oğlunun yanında cesaretlenip sürekli bana laf sokmaya çalışıyordu eşimi dolduruşa getirmeye çalışıyordu eşimin yanında söylediğim birşeyi iğneleyici söyleyip eşim bana kızsın diye bekliyordu sürekli eşimle şakalaşırken oğlunu korumaya alıyordu beni dışlıyordu ve ben kaynanamı melek bilirdim. doğumdan 3 gün önce annem geldi canım annem hizmetçi oldu evde resmen mutfaktan çıkamadı hiç kaynanam da prenses gibi oturdu hep. Doğum yaptım daha 1 ay kalacaktı kaynanam çünkü bedava yaşıyor emekli maaşı cebine kalıyor. Bütün psikolojim bozuldu lohusayım zaten hergün ağlıyordum. Eşime annen gidecek dedim gitsin dedim ağlama krizine girdim eğer kalacak deseydi ben gidiyorum annenle yaşa dicektim herşeyi göze almıştım çünkü. Neyse ki 3 gün içinde gitti daha da her ay gelmeyi planlıyor mesafeliyim artık görüntülü aradığında çok güzel konuşurdum artık nasılsın iyiyim sen nasılsın iyiyim bukadar. Daha da samimi olmam tavrım bu artık değerini kaybetti çünkü sende mesafeni koru kimsenin psikolojinle oynamasına izin verme. Bir tane hayatımız var valla kimseye köle olmaya gelmedim. 
0 oy
(436 puan) tarafından
Ben böyle şeylerde açık açık söyleme taraftarıyım geçen bende maalesef istemediğim şeyler yaşadım hiç içime atmak yerine gidip şikayetlerimi söyledim söylerken kendimi tutamadım ağladım öyle yaptığımı farkında değildim dikkat ederim artık dedi.kendilerini bazen farkında olmayabiliyolar bu yüzden bize uymayan bı durumda anne ben yoruluyorum sende bana yardıma geldin ben yaticam sende şunu şunu yapar mısın diyebilelim yada sen bana yardıma gelmiştin ama bu bu işleri ben yapıyorum diye söylemek lazım valla açık olmak lazım kızlar biz kendimizi yiyecegimize onlar hatalarını anlasın. Eskiden hep eşime anlatirdim boşuna onu da uzerdim kendimi de artık direk sorunum kimleyse söylüyorum yüzüne
0 oy
(40 puan) tarafından
Gelmesin ozamn madem yardm etmicek doğum yapmşsn en çok yardma ihtiyacn oldğu zamn. Ben kaynana sorunu yaşamıorm ama çok sinirleniorm böyle şeylere. Benmde tam tersi oldu annem bşey yapmadı kayınvalidem Allahrazı olsn temizlikten tut yemeğe çocuğu uyutmaya kadar yaptı ben dinlenr uyurdm o sallardı bebeği. İşte bu dünya böyle bi acayip kendi annem yapmadı yani düşün hatta en son dayanamadm sen gdeblrsn anne dedim. Allah yardmcn olsn burda adamn tavrı çok önemli işte ortayı bulması gerekio seni ezdirmemesi gerekio
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kaynanan şimdi herkese de ben yemeğini yaptım bebeklere baktım evin işin gücünü yaptım gelinde yattı der lüzumsuz mesafeni koyarsan ne âlâ canım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Malesef görmüyorlar ne olur sa olsun hep anneleri haklı

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,154 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 547 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.