0 oy
369 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Tecrubeli annişler yardimci olur musunuz alisverise basliyorum sampuan,bez,pişik kremi,emzikhangilerini onerirsiniz ilk etapta

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Tek tek cevap veremedim kizlar hepinize tesekkur ederim onerilerinizi dikkate alicam ♥️
-Reklam-
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Herkes dalin yazmış ta dalin çocuğun vücudunu çok kurutuyor bende ilk onla başladım ama egzama çıkınca mustela nın şampuanını kullanıyorum Philips avent emzik kullanıyor bebanthol pişik kremi hepsinden iyi bezde prima bitek o pişik yapmadı çok hassas cildi var 
(5,949 puan) tarafından
Demekki  senin  bebegine yaramamış  benim  bebegimde bir problem  yasatmadi
(3,823 puan) tarafından
Cildi çok hassas dalin kullandım cildi kurudu sonra egzemaya çevirdi
(5,949 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(3,823 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Şampuan dalin, bez sleepy, pişik kremi hametan, emzik mamajoo kullanıyorum memnunum
0 oy
(817 puan) tarafından
Sleepy naturel bez sudocrem pişik kremi avent ultra air night emzik ben bunları kullanıyorum 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Şampuan dalın kullanıyorum pişik kremi hametan sari olandan ıslak mendil doğrunda üni almıştık baya bi kullandık yeni a101 in mendiline geçtik bez de molfix kullanıyorum 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şampuan kesinlikle mustela Dalin falan alerji yapıyor bazı bebekler alerjik duruma açık olur o yüzden garanti mustela al.bez ve ıslak mendil sleepy natürel yenidoğan pişik kremi bepantol hametan ikiside olur emzik avent 
0 oy
tarafından
Şampuan baby me deterjan green claen pişik için hametan bez bir çok marka denedim en çok beğendiğim kalitesi prima pure ile aynı olan goon  ıslak mendil doktorlar tavsiye etmiyor ama genede yanımızda bulundurdum zor anlarda kullandım baby me emzik avent biberon avent ve lansinoh süt sağma makinesi lansinoh kıyafetlerde e bebek öneririm bakım seti wee aklıma gelen şimdilik bunlar diğer markalara göre daha doğallar biraz daha hesaplılar 
0 oy
tarafından
Pisik kremi bepanthol

Bez sleepy

Sampuan johns baby 

Islak mendil kullanmiyorum yerine pamuk

Emzik biberon philisp avent aldim
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Şampuan dalin bez ve ıslak mendil sleepy kullanıyorum pişik içinde arko kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Bez sleepy 

Pişik kremi Sebamed ve sudocrem marka

Şampuan Sebamed 

Emzik Philips avent ultra Air 

:)
(1,772 puan) tarafından
Ben yazacaktım yazılmışı görünce vazgeçtim bez prima sadece gerisi hep aynı çok da memnunum hepsinden :)
(1,982 puan) tarafından
Bende canim :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sebamed kullanıyorum banyo ve pişik için. Bez prima pişik yapmadı tek. Emzikler ve biberonlar Philips avent. Burun için aspiratörü ebebekten Manuel aldım baby plus. Tırnak makası da aynı ebebekten baby plus. Tarakları ve küveti de. 
0 oy
(530 puan) tarafından
Pişik kremi bence kesinlikle bepantol akşam sürüyorum sabaha bir şey kalmıyor diğerlerini deneyimlemedim ama aşırı memnunum kendim içinde el ve vücut kremini aldım 
0 oy
(177 puan) tarafından
Mustela kullandım hep 10 aydır bez de sleepy. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
tecrübeli değilim ama çok araştırdım internette bebişim için sudocrem pişik kremi sleepy bebiş bezi şampuanda uni baby aldım aslında dalin alacaktım ama eskşsi gibi olmadığını ve hatta göz yaktığını bile söyleyenler olmuş emzik ve biberon philips avent aldım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şampuan uni baby 

Bez sleepy 

Islak mendil ben kullanmadım  hep pamuk kullandım oğlum 14 aylık olana kadar o yüzden hiç pişik olmadı
0 oy
(488 puan) tarafından
Şampuan uni baby, bez sleepy , emziği a101den üç dört liraydı tuttu çok şükür. Pişik kremi değil de kantoron yağı öneriyorum. Kesinlikle tek seferde kızarıklığı gideriyor pişigi önlüyor. Kantoron yağı tek der geçerim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Sampuan dalin

Pişik kremi bepanthol 

Islak mendil yeni dogan molfix veya sleppy

Bebek bezi molfix 1 numara 

Emzik wee kullandım 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Şampuan ve vücut yağı dalin 

pişik  kremi  sudocrem ve bepanthol  

pişik önleyici sebamed   

Emzik baby plus

Bez molfix 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Mustela aldım ben dün ilk kez yikadik bebişimi gayet güzel
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bez Molfix 

Krem bebanthol 

Pudra Dalin 

Emzik bebedor 

Islak mendil üni Baby yeni doğan 

Şampuan üni Baby 

Ben bunları kullandım tavsiye ederkm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 680 göst.
0 oy
7 cevap 582 göst.
0 oy
5 cevap 376 göst.
30 Eylül 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fademm (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...