0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Ya bir oda neden kitlenir girilmesin diye kaç defa uyardım bana sormadan anahtarı açıp arkadan kitliyolar ben bunaldim dah 1 ay kalacaklarmis biri mutfakta biri en büyük odamda diğerinde oturduğumuz odada evi desen *** götürüyor iki lavabo var ben diyorum klozete kimse girmesin alaturka ya girin inadına klozete giriyorlar ya ben çok bunaldım birşey desem bana sen kimsin bura dayımın evi karisamazssin diyolar biri sevgilisi hediye yollayacak evimin adresini veriyor geldi karşı ödemeli yollamis kızda para yok 40 liram ona gitti 10 TL kaldı eşime dessem çok kızar sesimi de edemiyorum esim evime yigenlerim gelir diyor bende sen varken gelsinler diyorum diye kötü oluyorum benim ailemden biri gelse cokda sevinmezler

24 Cevaplar

+1 oy
(436 puan) tarafından
Lütfen ara söyle sen uzulecegine onlar üzülsün temizlik yapmıştım böyle böyle oldu anlat yoruluyorum biraz alır mısınız çocukları de kendini ezdirme yemin ederim ben sinir oldum burda ya
-Reklam-
0 oy
(169 puan) tarafından
Kusura bakma senin eşinde iş yok canım 
(142 puan) tarafından
Yok zaten bacıları için ölür cnm yollarına ölür onlar para istese borç da bulsa alır ben birşey istesem para yok diyor 4 yildir 100 TL'lik birşey istedim almaz ama annesi yılın evine dolap yaptırır
(169 puan) tarafından
Sorumsuz işte baştan ipleri eline alacaktın sonra ipini tutamıyorsun
0 oy
tarafından
Kim görümce kayannam i
0 oy
tarafından
Anahtarları bir yere koy kaybettim de bir dahakine eşin paranın nereye gittiğini sorarsa da açık açık söyle onlar düşünsün gerisini s.alaklar dayılarının eviyse temizlesinler de o zmn 
(142 puan) tarafından
Canım çok yukarı asıyorum temiz kalsın o odam diye heryere giriyolar ya bunaldım artık ya
tarafından
Kaç yaşında bunlar ya
0 oy
(238 puan) tarafından
Esım evlenmeden once asla ben olmadan evıme giremezled dedı oyle de oldu asla giremezler su erkeklerın aılecı olmalarını anlamıorm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Neden sendeler ki 
(142 puan) tarafından
İnternet cekmiyormus orda bendeler hergun sabah 10 dan akşam 9 a kadar
(12,861 puan) tarafından
Böyle saçma şey mi olur kitle bütün kapıları anahtarları da al hepsi dursun bı oda da ya da hastayım de kabul etme akşam eşin eve gelince biraz numara yap o arasın çocukları göndermeyin desin ayrıca bugün yasak var nasıl geliyorlar ya
(3,101 puan) tarafından
Canm interneti kapasana.yada ara kapattr biseler yap.kablosunu kes.gtsinler evlerine bu ne ya bak durup durup yoeum yaoiyorum sinirimden.
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Kız kusura bakma ben hediyeye takildim. O nasıl hediye öyle karşı ödemeli. Kız resmen kendine gelen hediyenin parasını senin cebinden ödemiş. Valla yanlış anlama ama seni iyi kullanıyorlar. Benim de görümcem yaz tatilinde buraya geldi. Çocukları kullanmadığım odada oturup kirletiyordu. Girmeyin dedim dinlemediler. Kapıyı kilitledim balkon kapısından girdiler. Balkon kapısını kilitledim pencereden girdiler. En son bende evden kovdum. Istedikleri kadar dayımın evi desinler. Benim umrumda mi yok 
0 oy
tarafından
Söylesem kızar diyorsun ya söyle kızsın.. Bu 1.

Bende para olsa bile nakitim yok derim vermem kargoyu geri yollarım hangi g.tüne güvenip sipariş verdi ise onunla da alsın.. Bu 2.

Eğer erkek kuzen ise bunlar aşkım sen bu kadar geniş olabilirsin ama ben öyle yetişmedim sen evde yokken gelemezler bu ya sen söylersin ya da ben herkese tek tek söylerim gelene de kapımı açmam derdim.. Bu 3.

Örneğin eşimin amcaoğlunu babasıyla kavga ettikleri için eve almamış amcası sokakta kalacak hali yok mecbur bize geldi 2 hafta kadar kaldı eşime dedim kalsın aşkım başım gözüm üstüne ama sen yokken evde olmasın gittiğin yere onu da götür sen olduğun sürece hiç bir sorun olmaz bnm için dedim hem ben rahat etmem hem ailem duysa amcanı babanı ararlar bize çok ters böyle şeyler dedim ailen ne karışır filan diye saçmalayacak oldu cvbını verip susturdum sinek pis değil mide bulandırır biri tutup bi iftira atacak olsa tmm siz bilirsiniz kuzeninde bende öyle bişiy yapmayız ama adımda çıkmış olur ailemde dolayısı ile karışır karışması içinde illa bu noktaya gelmeye gerek yok önceden önlem alınır dedim ses edemedi 2 hafta kaldı baktı olmuyo kuzenini çanta gibi yanında taşıyo gitti amcasının yanına baba oğulu barıştırdı.. 
tarafından
Ha bişey daha bura dayımızın evi sen karışamazsın dedikten sonra o evden ya onlar gider ya ben giderim bu da bu kadar net.!
Onlar kim ki bnm evimde bana ahkam kesecek.!
tarafından
Aynn öyle bacım bu ne  biçim laf onların dayısının eviyse bu kadının da kendi evi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen bence ya onlardan kurtul ya da sallama. Çocuk olan eve girilir tuvalet de alışkanlık. Ayrıca eşine söyleyebilirsin bence. Koca kız. Dayısının değil senin de evin olduğunu bilmeleri lazım. 
0 oy
tarafından
Kız senin iyi niyetinin son kullanma tarihi geçmedi mi ??? Diğer postlarına baktım olayı anlamak için seni resmen kullanıyorlar beş belli ortada biz bridan anlıyoruz hala duruyorsun kov gitsin burası dayının değil benim evim diyeceksin.

Hediyey3 gelince ne diye veriyosn sevgilisi bile adam yerine koyup kargo parasını vermemiş karşı ödemeli göndermiş daha ne olsun 
0 oy
tarafından
Eşinin yigenimi sende kalanlar 
tarafından
Eşinin ablasının çocuklarıymış
tarafından
Ne işleri varmış kış günü evlerine ne olmuş
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne rahatlarmış kız görümcenler de hiç fikir yok demekki eşine de ayrı bir sinir oldum sanki kendi ilgileniyor sabah akşam 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla eşine şöyle sanane kızlarda kızsın.Kizsin ki bir daha yapması ayriyeten dediğin şeyi yapıyorsa bı bagiracaksin o zaman anlasın.Sanane diyince de bu ev benim evim diyeceksin
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Eşin anlamıyorsa annelerine diceksin. Ayrıca sevgili olayından da bahset eşine de annelerine de. Bu ne saygısızlık canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Iyı dayanıyorsun ben coktan kapının onune koymustm anahtarı al yanına kitle isteyemez ler ozamam vermiyorum de AA boyke terbiyesizlik olmaz kargıyada niye para veriyon gonder geri gitsin alla alla sanamı guvenmıs 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kiz hastayim de.cocuklari alin abla bennhastayim yetisemiyorum hemde onlarada gever de ikide hapsür suratlarina
0 oy
tarafından
Kestir İnterneti gitsin bunlar gitmez yoksa senden  
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Okurken ben kriz geçirdim 

Allah sabır versin sen sabirlisin masallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen kimsin dediklerinde dayinin esi bu evinde hanimiyim diyeceksin. Esine söyle kendisi dusunsun sevgilisine siizn adresi verirken. O nasil sevgiliymis odemeli hediye yolluyor...
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ayrica girmesini istemedigin odalari kitle sadece bir oda brak.kitle ve anahtatini sakla.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 844 göst.
10 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,334 göst.