0 oy
191 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar hali ortusu almak istiyorum pelus gibi olanlar var kadife var alti sungerliler var hangisi daha gyzel sizcr

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Halin iyiyse pek tutmuyor canım sağa sola toplanıp duruyor.kalitesiz naylon karışımı olan halılar örtüyü tutuyor .cinsini bilmem ama ölçüyü tam ver sağa sola topalann örtü hiç hoş olmuyo
(13 puan) tarafından
Halim iyi degil pyzufrn almak istiyorum ama hangisnden alcagima karar veremedim naylon karisimli kalitesiz bi halim var
tarafından
Ha tamam onlar iyi tutuyor örtüyü yapışıp kalıyor .peluş olan hoş olur bence
(13 puan) tarafından
Pelus almistim oda tuy topladi gibi oldu bilemedkm simdi
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım altı sungerliler asla tavsiye etmem kaynanamgilin ikinci yikayisinda altındaki sünger parça pinçik oldu tuttuğun yerden kopuyordu. Hiç de güzel tutmuyordu halıyı. Ama ben kadife -polar tarzı kullanıyorum çok iyi. Onu tavsiye ederim
(7,654 puan) tarafından
30 derece üzerinde yikamistir bi de yumuşatıcı kullanmamak gerekiyor
(581 puan) tarafından
Hayır canım 20-30 derece arasında yıkıyorlar
(13 puan) tarafından
Halim naylon acaba tutarmi diyorum bilemedim bakalim cogunluga gore kara rvercem
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Ben trendyol'dan aldım tam ölçü var zaten Nur home diye bir sayfa dan süngerli kadife gibi çok beğendim 
(13 puan) tarafından
Tam ins canm cok sahol bakarim
0 oy
(175 puan) tarafından
Altı sungerlılerden alabılırsın canım. Dıger sungersız durmuyo halıda. Yumsatıcı kullanma 30da yıka hıc bı sey olmuyor
0 oy
tarafından
Canim ben kadife polar karisimi bisi kulaniyom o cok guzel cik memnunum ama halin yün olunca tutmiyor naylin yun karisimi hali olmasi lazim oyle olmayinca toplaniyor :) kadife polarkardan al tavsiye ederim 
(13 puan) tarafından
Kadofe polar olarakmi yaziliyo nette yada ozelliklerdemi oyle gozukuyo:) neyse bakarim artik cok sgaolun
tarafından
Rica ederim cnim evet yazilinca çikiyir ben mgzadan almistim internete pek givenemiyorum 6 metre gliba kesme olrak aldim 90 tl tutu
(13 puan) tarafından
Aaa cok iyiymis ben koyde yasiykrum oyle magaza faln yok internetren siparis ediyorm herseyi. Siz nerde oturyorsunuz istanbulda akrabalarim var belli onlara aldirirm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 227 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 232 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 711 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pasakizi (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.