0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
10 günüm daha varmış ve bebeğim Karnimda açmış eşim daha şimdiden açsa nasil doyuracaz diye düşünüyor:)))

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerden anladınız aç :D
(287 puan) tarafından
Nst de hareketlerinden bana AC misin dedi yok dedim yemek yemistim bebek açmış serum verdiler karni Doysun tekrar bakalim diye :)
tarafından
Yaa hahahah :D ❤
(287 puan) tarafından
Karni boyunca düzeldi şimdiden bebek açsa manada yetmez diye düşünüyor kocam :))
tarafından
Adam haklı :D maşallah diyelim şimdiden nazar değmesin allah tamamına erdirsin inşallah ❤
(287 puan) tarafından
Aminnnn yesinde bol bol devamlı veririz biz
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ac oldugunu nerden anladiniz ki 
(287 puan) tarafından
Nst de hareketlerinden belliymis doktor dedi serum verdi düzeldi
(6,827 puan) tarafından
Alla alla ilk defa duydum valla eee dogunca nasil doyacak kiz bu cocuk
(287 puan) tarafından
Bilmiyom ki esimde sütun olsa da yetmez buna mama da verecen diyo cok çalışmam gerek diyo ne güldüm :)
0 oy
(427 puan) tarafından

Aynisi bendede olmuştu şimdi 2bucuk yaşında yine doyuramıyoruz :D

(287 puan) tarafından
Öyle mi ne veriyorsunuz ki kayinbabam derdi kaç ay önce bu çocuk çok gözü AC gelinim herşeyi yemezdi simdi doymuyor diye :)
(427 puan) tarafından
Canım bende gitmiştim hastaneye nst de kalp atışları yavaş çıkmıştı 2 tane serum verdi doktor çocuk acıkmış fln dedi ertesi gün doğdu süt hariç hiçbirşey vermedim  ama sürekli emerdi şimdi 2 buçuk yaşında oldu her saat başı anne acıktım diyo benimde direk aklıma o gün geliyor çok şaşırmıştım doktor öyle deyince
(287 puan) tarafından
Yesin yaa hayalindeki cocuk yesin sisko olsun baba göbekli o da göbekli olsun
(427 puan) tarafından
Aynen canım yeterki yesin
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Cok az mi hareket etti karninda bi nsty gtcen zaman çikolata ye ve ac gitme net cikmaz 
(1,151 puan) tarafından
Hem ultarsn yuzunu kaptrdi arkasni donrdi ve hareketinden dr net cekmeye calscm diye cabalrdi tum hadt bezdirdi bizim minik
(287 puan) tarafından
Doğunca nasil olacaklar acaba bizimki dönüyordu kalp atışı dinlerken tekmeliyordu kalp atışı duyulmuyordu :)
(1,151 puan) tarafından
Bizimki dogdu hala ayni 1 dk durmaz uyurken bile hareketli olablr mi ya gozum patliyo yururken napcm bununla diye
(287 puan) tarafından
Öncelikle sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar sonrasında allah onları ıslah etsin bizede sabir versin onları güzel bir şekilde buyutelim
(1,151 puan) tarafından
Tabi onemli olan o insallh
0 oy
(1,063 puan) tarafından

Benimde basima geli :D nst ye girdim açmisin dedi hayir yedim ama tıka basa yemedim dedim bana gerekirse tika basa kusana kadar ye aç dedi :D sok oldum yiyorum doumasi lazim degilmi dedim ama şişene kadar yemem gerekmiş

(287 puan) tarafından
Bende cok yiyorum zaten hamileliği de halen AC
(1,063 puan) tarafından
Nasil doyurcaz allah yarfim etsin :)
(287 puan) tarafından
Babalar cok çalısacak is onlara düşüyor :)
0 oy
tarafından
Kac haftalksin peki canm 
(287 puan) tarafından
39+6 diye biliyom 38+4 ciktim
tarafından
Allah allah dogum olur o zaman
(287 puan) tarafından
2 buçuk haftaya kadar dogmasa suni verecekler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 249 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 165 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,977 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...