0 oy
1,439 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
2 bucuk yıllık evli 35 haftalık hamileyim dün bebegin yüzünün resmini ilk kez gördük ve tombik Bi bebek ve beni anımsatıyor agzı burnu bende oğlan dayıya çeker dedim eşimde belki benden değildir dedi ciddi Bi şekilde bagırdım bende ne diyorsun sen diye cevap vermedi bende agladım yataga yattım konuşmuyorum onunda umurunda değil zaten ne yapacağımı şaşırdım kızlar. 

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
Basligi okumam yetti çüş daha neler duyacagiz 
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Iyı yapmısn canim benim esimin kuzenide esıme yazmıs ay bu cocuk san ahıc benzemiyor hayırdır falan diye esimde ***** salk konusma kız cocugu babaya benzemeye bilir mala mal niye konusuyorsun derdin ne bıda boyke bısı yazacaksan yazma demıs bende esıme bırdaha bununla konusur sana seni vururum dedim dun arkasında oturuyorum cocugu cok gazlıymıs siz bııs yapıyordunuz o neydi diye yazmıs esimde anlatıyor arkasından okuyorum neyse konustu mesaji sildi bı vurdum kafasına hayırdır dedim kavga etmek istemiyorum kızıyorsun diye sılcektm dedi bırdaha gorursem yada hissedersem oyarım dedim sende korkut biraz gozunu sırnasır gonlunu almaya kov azına geleni say haklısın her laftada yuzune vur 
(12 puan) tarafından
Köpek gibi bişey ben 10 gün odadan dışarı çıkmasam öldün mü demez gözünü zor korkuturum
(4,061 puan) tarafından
Ailene de onlarda onun ustune gitsin ben boyle gormeyın ce ne dıcem sasırdım ben olsam benim esımı otururum gercektn ama iste herkez farklı
0 oy
tarafından
Mal mı bu ya neye dayanarak söylüyor buny çok saçma yemn ederim Allah akıl fikir versin af dilerse süründür haddini bilsin bu ne ya neyle suçluyor seni 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ne diyosun sen yaa bu gercekmi birdebu adı adamdan çocukmu yaaptin ailesine şöyle bu dediklerini yoksa ilerde dada ileriye gideri gerzek adam
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok saçmalamış söylenmeyecek söz
0 oy
(313 puan) tarafından
Yok artik çocuk doğduğunda görürüm ben onu sende başına kak 
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Doğar doğmaz DNA yaptır.

1 defa dile gelen,

Her vakit onun aklında olacaktie.
0 oy
(347 puan) tarafından
yok artık oha diyim tam olsun 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ne kadar kırıcı bir laf ben olsam inadına test yapardım gerçi ben olsam bunu diyen bir adamla evli bile kalmazdım 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ya herseye kafa takmayin esinin moreli bozuktur belki oyle çıkmıştır agzndan
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Erkek kardeşiniz veya abinizle arası kötü mü eşinizin? 
(12 puan) tarafından
Erkek kardeşimi sevmiyor evet ufak Bi tartışmaları olmuştu
(1,093 puan) tarafından
Siz dayısına benziyor dediğiniz için sinirlilikle söylemiş olabilir.
0 oy
(105 puan) tarafından
Yuh ben olsam valizini topladığım gibi koyardım kapının onune. Benden şüphesi olan s.. Olur gider cok net. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 623 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 493 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 790 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı