0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (2,388 puan) tarafından

Sizce etkili bir şurup mudur? Kullananlar faydasını gördü mü?

7 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Ben kullandım cok etki etmedi belki şişeyi bitirmedigimiz icin olabilir
(4,289 puan) tarafından
Doktor onermedikce kullanma derim herseyi yerindeyse ek olarak bole bi yola basvurma derim vitamin eksikliği kadar fazlası da zarar
(2,388 puan) tarafından
Ya zaten her gün vermem. Ya gün aşırı yada 2-3 güne 1 vereyim diyorum. Doktora götürmeye de korkuyorum. Gözümden sakinrken hastalık kapmayalim. :(
(4,289 puan) tarafından
Degerleri düşük olsa illa ki fark edersin istahsizlik teninde solgunluk gibi gibi kilosu iyi istahi iyi diyorsun bence vermesen daha iyi surup atilcak diye düşünme bir eczaneye falan ver ihtiyaç sahibi birine verirler
(2,388 puan) tarafından
Tamam cnm bnm oyle yapayım :) teşekkürler yorumun için :* :)
(4,289 puan) tarafından
Rica ederim canim ne demek
-Reklam-
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Hiçte görmedim kullandim kızım aşırı zayıf olduğu için  nutrugenin balık yağı ve vitaminini kullanıyorum iştahı açıldı 
(2,388 puan) tarafından
Yok cnm iştahı iyi maşallah. Yemesi de iyi aslında.17 Kilo idi en Son. Kilo alsın istemiyorum sadece vücudundaki vitaminleri tam olsun istiyorum. Elimden geldiğince balığını her hafta kuruyemisinı meyvesini sebze haslamasini veriyorum. Ama olur ya binlerce vitamin var. Birisi boş kalsın istemiyorum
0 oy
(16,490 puan) tarafından
3.defa kullansın zorla oda içmio dı bıraktım 
(2,388 puan) tarafından
Tadı da güzel kız neden İçmedi ki? Benimki de İçmezdi ilk zamanlar şırınga ile verirdim zorla. Alıştı artık :)
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben kullandım etkisini görmedim.cocukta zaten bı tuhaf tadı var çocuk sevmedide igreniyordu 
(2,388 puan) tarafından
Valla ben kullanmışim da hatirlamiyorum etkisi oldu mu olmadı mi? Dolabımda varmis. Son kullanma tarihi de baya var. Atmayım vereyim dedim
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben kızıma kullandim ama fayda etmedi şişeyi bitirdiğim halde 
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben iki aydır kullanıyorum iştahsız ve zayıf olduğu için yazdı doktor hiç. Bir etki göremedim kızım iki ayda 200 gram aldı sadece 
0 oy
(63 puan) tarafından

arwell kıds öneririm canım sana bizede doktorumuz söyledi  tadı falan güzel bizimkiler kolaylıkla içiyor valla 

(79 puan) tarafından
ne kadar süre kullandınız ?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zxcv (35 puan) tarafından soruldu

379,225 soru

11,351,789 cevap

34,822 kullanıcı

...