0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (1,475 puan) tarafından
Bu durmda neyapmam lazm damak düşmüş dediler cektm yine ayni

5 Cevaplar

+1 oy
(27,564 puan) tarafından

Damak düşmüş nedir ya 

O daha bebek normal yani bu kadar endişe etme çok şiddetli devam ederse daktira sorarsin

(1,475 puan) tarafından
Dalga gecer gbi nedir ya demeyin olurmu artı veren kimse yanlış yoruma artı vermis ilk bebegm dgl 3cu ve 1aydrda var bu durm uzn sürdüğü icn yazdm burya doktorluk bi durm dgl durumu
(27,564 puan) tarafından
Ne dalga geçer gibi Allah aşkına kafan güzelmi senin gayet normal bı yorum yaptım sen  dalga anlıyorsan o başka
(1,475 puan) tarafından
Sizn konuşma seklinze bi bakn istersenz olurmu kafan guzel nedemk ben burda ilk defa bebgmle ilgili soru sordm
(27,564 puan) tarafından
Kusura bakma bacım senin alinganligin üstünde ben gayet normal bı yorum yapmıştım siz ise yorumunun dalga geçer gibi olduğunu sanıyorsunuz..
Evet ilk sorunuz olduğu belli yorumlara çok aliniyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Benimki de öyleydi göğüs ucum küçük tam tutamiyordu ona bağladım ben.. 9 aydan sonra normale döndü çoğunlukla süt sağdım
(1,475 puan) tarafından
Benim 3cu bebegm gogusler normal sıkıntı yok bu son 1aydir var neredeyse ilk defa basma geldi 7aylik dogdu bide internetten baktm epilepsi felan  yazıyodu korkum allh korusun herseye inanmam internette yazilanlara ama bian düşündüm
(2,891 puan) tarafından
Epilepsi ne alakaymis inşallah yoktur
(1,475 puan) tarafından
Öyle yazıyodu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sürekli mi öyle ses cikiyo benim kızda tam tutamiyo arada cikiyo ama hep degil
(1,475 puan) tarafından
1aydr sureklivar
(7,791 puan) tarafından
O zmn bilmiyorum canım ebeye yada doktora bı sorun ama epilepsi kadar büyük bi sey tek bı cukcuk sesiyle anlaşılmaz sanmam :)
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Damağı nasıl çektiniz acaba? O ne demek merak ettim.
(1,475 puan) tarafından
Elimi agzna soktm parmagmla yukarı kaldrdm ama yine anlaymadm nasil oldgnu
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Arada benimkizimda yapardı şuan yapmıyor elinle damağına çok az bastır bakalım yine yapacaktı damak düştüğünü öyle anlarsın 
(1,475 puan) tarafından
Nasıl anlicamki 2kere baktm anlamdm 1aydr var bu durm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.

385,003 soru

11,514,890 cevap

35,174 kullanıcı

...