0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar merhaba oğlum 6 aylık bir aydır mememi bıraktı denedim denedim tutmadı çığlıklar ağlamalar hala deniyorum ama yok oğlum emmeyi bırakınca sagiyordum ben zaten doğduğundan beri mama ve sütle gittik ilk zamanlar sütüm 4  5 saatte 60 cc çıkıyordu sonra 30 CC çıkmaya başladı ve artık 10 CC bile çıkmıyor elimde sıkınca damla damla geliyor bir ama saginca 10 CC bile çıkmıyor ve tadına baktım tuzlu geliyor sütüm kesiliyormu bu onami isaret

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir canim benimde öyleydi tuzluydu çünkü bir ay emmedi sonra damla damla geldi sonrada kesildi
(47 puan) tarafından
Demekki kesiliyor o zaman doğduğundan beri yapmadığım şey kalmadı sütum çoğalsın diye onu ye bu ye doğumdan sonra 59 kiloydum şimdi 70 yeterki sütum olsun diye olmayınca olmuyormus
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tuzlu olduğu için icmiyodur belki niye öyle olmuş ki
(47 puan) tarafından
Yok emmeyi bıraktığında tadı böyle değildi emmeyi bıraktı 3 hafta sonra böyle oldu hatta sagdim tadı değişir tekrar diye ama nafile
(7,791 puan) tarafından
Ha anladm cnm hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bebek emmeyince sağsan da bi süre sonra kesiliyor diye biliyorum 
(47 puan) tarafından
Demekki kesiliyor o zaman doğduğundan beri yapmadığım şey kalmadı sütum çoğalsın diye onu ye bu ye doğumdan sonra 59 kiloydum şimdi 70 yeterki sütum olsun diye olmayınca olmuyormus
0 oy
(62 puan) tarafından
İki göğüs temi 10c çıkıyor evet canım malesef kesiliyor 
(47 puan) tarafından
Evet iki göğüsten Demekki kesiliyor o zaman doğduğundan beri yapmadığım şey kalmadı sütum çoğalsın diye onu ye bu ye doğumdan sonra 59 kiloydum şimdi 70 yeterki sütum olsun diye olmayınca olmuyormus
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kopyala yapistir seninle ayni durumdayim cnm artik pes ettim ben
(47 puan) tarafından

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...